User Tag List

Sayfa 10/15 İlkİlk ... 89101112 ... SonSon
282 sonuçtan 172 ile 190 arası

Konu: güncel 50cc motor tavsiyesi

Ahmet Saraçoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    10 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ne güzel konu olmuş , ilk niyetlendip konu açtığım haftalar sonra hiç bakmamıştım bi ara gaza gelip ciddi araştırmıştım , hatta ertesi gün alıcaktım , bi tane mat siyah blueberry.Sonra ıslakta kayıp düşme videolarını izleyince vazgeçtim.Hala aklımdadır.
    Tipini en çok beğendiğim model volta nın vs4ü. Birebir aynı kalıpla 50lik 80 lik bi motor çıkarıldımı benim takip etmediğim süreçte?

onn_dear - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Ahmet Saraçoğlu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ne güzel konu olmuş , ilk niyetlendip konu açtığım haftalar sonra hiç bakmamıştım bi ara gaza gelip ciddi araştırmıştım , hatta ertesi gün alıcaktım , bi tane mat siyah blueberry.Sonra ıslakta kayıp düşme videolarını izleyince vazgeçtim.Hala aklımdadır.
    Tipini en çok beğendiğim model volta nın vs4ü. Birebir aynı kalıpla 50lik 80 lik bi motor çıkarıldımı benim takip etmediğim süreçte?
    Alınacaksa mutlaka büyük teker alınmalı, ıslakta düşmemek imkansız gibi, en kötü yatırır seni, nasil düştüğünü anlamazsın, her şey bir anda oldu dersin.
    History;
    1.6 GLI corolla / 1.6 IES civic / 1.4 IS civic/ 1.6 TDCI focus2 / 1.6 TDCI focus3 / 1.2 TSI Golf7 / 1.4 TSI Leon FR / Arona 1.0 EcoTSI DSG FR / 1.6TDI DSG B8 Passat

Grimlord - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    54 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Fabrika çıkışı lastikler bildiğiniz naylon, kuruda bile tutunmuyor. Anlas yada michelin alınınca epey farkettiğini söylemişlerdi.

CenkB - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Valla düşmeyen motorcu yoktur, henüz düşmemiş vardır diyebilirim.
    Ama motor çok farklı, çok keyifli.. Ben karda da kullanmış biri olarak, dikkat ettikten sonra çok fazla sorun yaşamayacağınız yönünde.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı REWANWEST Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    50cc motorların yakıt tüketimi biraz fazla ilk aldığınız zaman hüsrana düşmeyin. 80cc çevirebiliyorsunuz, çevirme durumunda belli bir kullanım sonrası kayış kopabilir, yolda bırakabilir sizi. ben 80cc olup 3000 km ye kayış koparmadan gelen motor görmedim şu an. çok nazik kullanılması gerekiyor.
    revival 50cc aldım hemen 80cc yaptım ve kendi orj kayışı ile ibreyi devirdim rampa aşağı kopmadı 2 bin km de bindim sonrasında sattım alan kişide sorunsuz biniyor

TLH - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    19 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Revival 50lerde özellikle kayış koparması kronik, size denk gelmemiş olması sevindirici
    Alıntı MBALP Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sanırım araç nazım hikmet ile Cemal sureyya' nin vakti zamanında ortak olarak aldıkları ve Ataşehir gecelerine adlarını altın harfler ile yazdırdiklari araç..

sekizsilindir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı TLH Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Revival 50lerde özellikle kayış koparması kronik, size denk gelmemiş olması sevindirici

nasıl kronik kayışı kopartan bir uyumsuzluk mu var motorda yoksa kullanılan kayışlar mı hatalı
    group b ___

TLH - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    19 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı sekizsilindir Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    nasıl kronik kayışı kopartan bir uyumsuzluk mu var motorda yoksa kullanılan kayışlar mı hatalı
    Revival nezdinde söylüyorum, ön varyatör sıkışıp kayış kopartıyor, bando - orjinal vs... fark etmiyor

Varyatör değişimiyle sorun çözülebiliyo, 2021 için komple sorun çözülmüş olabilir
    Alıntı MBALP Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sanırım araç nazım hikmet ile Cemal sureyya' nin vakti zamanında ortak olarak aldıkları ve Ataşehir gecelerine adlarını altın harfler ile yazdırdiklari araç..

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Yuki Casper'ı 2 hafta önce satmıştım. Ama tekrardan ihitiyacım olunca, bugün Mondial Wing aldım bakalım ne farkedecek?
    2012 Seat Leon 1.6 TDI DSG Style/2013 Acura ILX 2.0 Premium Pack /2022 VW Golf 1.0 TSI Impression

2023 Nissan Qashqai e-power / 2022 Honda PCX / 2013 Seadoo RXP 260 X

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Casper'dan sonra Wing aldım. İlk izlenimleri daha rahat ve az yakması, ama max hız 64 km/h

2012 Seat Leon 1.6 TDI DSG Style/2013 Acura ILX 2.0 Premium Pack /2022 VW Golf 1.0 TSI Impression

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı DKB34 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yuki Casper'ı 2 hafta önce satmıştım. Ama tekrardan ihitiyacım olunca, bugün Mondial Wing aldım bakalım ne farkedecek?
    yuki casper'ın son hızı kaç km/h?
    Alıntı .CeM. Nickli Üyeden Alıntı
    99 yaşında bi amcada vardı 99 model 99 binde noldu kimbilir bulupta müzeye koymak lazım aslında çok değerli

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı umut01 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yuki casper'ın son hızı kaç km/h?
    Benimki 50'likti herhangi bir modifikasyon yoktu kayış dahil orijinal.
    Düzde 50-60
    Yokuş yukarı 20-25
    Yokuş aşağı 80

İbrede gördüğüm hızlar.

vtiaras - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Biz 170 kilo olarak Beşiktaş yıldız yokuşunu çıktık ki 70 kilo olarak sağlıklı bir today le heryere rahatlıkla çıkılır

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı DKB34 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Casper'dan sonra Wing aldım. İlk izlenimleri daha rahat ve az yakması, ama max hız 64 km/h

ihtiyacım kalmadığı için satılıktır. 105 kilometrede şuan.

dulger007 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Merhaba, bende 50 cc motorsiklet alma arifesindeyim. Bir kaç gündür bakınıyorum çoğu aynı hemen hemen ama çok farklı söylemler var aklım allak bullak oldu. Revival düşünüyordum aslında hem gerektiğinde 2 kişilik kullanım için selesi uygun hem piyasası parçası servisi hareketli. Yinede tam karar veremedim. Jant-Denge unsuru önemli deniliyor jantın büyük olması denge ve yol tutuşu için artı özellik deniyor lastiklerde iyi olunca tabi. Aklımda Revival var, Küba Blueberry , altai misk var, trodon var. Bunlardan hangisini tavsiye edersiniz yada bunların dışında önereceğiniz model var mıdır? ( İkinci el alacam bütçem 9500 tl ortalama )

dulger007 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı dulger007 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba, bende 50 cc motorsiklet alma arifesindeyim. Bir kaç gündür bakınıyorum çoğu aynı hemen hemen ama çok farklı söylemler var aklım allak bullak oldu. Revival düşünüyordum aslında hem gerektiğinde 2 kişilik kullanım için selesi uygun hem piyasası parçası servisi hareketli. Yinede tam karar veremedim. Jant-Denge unsuru önemli deniliyor jantın büyük olması denge ve yol tutuşu için artı özellik deniyor lastiklerde iyi olunca tabi. Aklımda Revival var, Küba Blueberry , altai misk var, trodon var. Bunlardan hangisini tavsiye edersiniz yada bunların dışında önereceğiniz model var mıdır? ( İkinci el alacam bütçem 9500 tl ortalama )
    Yuki Enzoyu inceledim şuan hoşuma gitti jant büyük sele büyük tasarımda güzel.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Yuki Enzoyu inceledim şuan hoşuma gitti jant büyük sele büyük tasarımda güzel.
    bildiğim kadarıyla genel olarak, hepsinin motoru aynı sadece tasarım farkı var. Yuki Enzo'da iki kişi rahat edersiniz 100 cc'ye de çevriliyor olmalı.

Jön Türk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Revival sahibi olarak, iki kişi eğer zayıfsanız uygun olur yoksa sele küçük kalıyor
    #eksikpazar

_opeth - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    26 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    valla döndüm dolaştım muhtemelen cc yükseltip linkteki motora bakacağım

https://www.sahibinden.com/ilan/vasi...6406342/detay/

elcik koruması ve büyük bir camı standart olması; kymco kalitesi, abs olması, büyük tekerlek olması ve sepetin standart olması bana avantajlı geldi.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler