User Tag List

Sayfa 3/3 İlkİlk 123
44 sonuçtan 39 ile 44 arası

Konu: 2.el MT-07 mi 0km MT-25 mi

blow07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Mutu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun sıfır xmax yazılıp satın alabilmek şuan ciddi başarı. Bayilere girince insanın yüzüne bile bakmıyorlar 2 sayfa bekleyen var diye.
    Motorsiklet tamircilerinin ya da 2. el motor alip satan galerilerin artik toptan 3-4 motor bayiden cekmesi ( cevremde o kadar cok var ki , cok yakin arkadaslarim bayiden 4-5 pcx cekiyorlar satmak icin ) sebebi ve kontrol edilememesinden dolayi , dediginiz gibi bayilerden sifir motorsiklet alabilmek bile artik sans isi .

Runo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    17 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Sene 2016’da bebek daytonaya gidip 0 km xmax almıştım 15.250 tl’ye. Bir heves ahşap kasasından beraber çıkarmıştık yetkiliyle. Bazı şeylere ulaşmak o zaman çok kolaydı, artık para da çözüm olmuyor sahip olabilmek için.

Hayırlı olsun bu arada, keyifli sürüşler
    .

207_TR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    31 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    2013-2014 te ilk X max250 mi alırken de bulamamıştım, kasa değişimi vardı, eski kasası uygun diye kalmamıştı piyasada, 2.el 0km almıştım.

Şimdi bekledim bir süre, Pcx i bende al-sat için düşündüm. Alayım 1000 km kadar kullanayım işe git-gel için. Ama 2 aydır motora yok çekiyorlar.

Duyduğum bayiler kendi çevrelerine fatura ediyor ve sonra satıyormuş vs vs
    Audi A6 C5 Avant 2.0 & Bmw F800S

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bir arkadaşın esnaf amcası 5 tane sıfır pcx aldı, nasılsa değer kaybetmiyor diye galerici olan olmayan herkes girdi bu sıfır araç işine. Benim motoru aldığım yer de 5 tane daha mt-25 almış, liste fiyatından alıp yetkili servise komisyonunu verip 20-25% karla satıyorlar tahminen.
    Son stokları bayram öncesi bitirdiler diye biliyorum.

Mutu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    36 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı misery1903 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bir arkadaşın esnaf amcası 5 tane sıfır pcx aldı, nasılsa değer kaybetmiyor diye galerici olan olmayan herkes girdi bu sıfır araç işine. Benim motoru aldığım yer de 5 tane daha mt-25 almış, liste fiyatından alıp yetkili servise komisyonunu verip 20-25% karla satıyorlar tahminen.
    Son stokları bayram öncesi bitirdiler diye biliyorum.

Bunu bunu engellemesi gereken kurumlar hariç herkes biliyor. Bizlerin bilmesi bir şeyi değiştirmediği için öyle izliyoruz, içimize atıyoruz motor alma olayını
    Instagram: mutusgarage

Kahn23 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    23 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Vespa'ya niyetlendim. Türkiye'de bişey tutuyorsa bilin ki ona anında zam geliyor. Yaklaşık 2 aydır bayilerde motor yok. Olan 0 motorlar galerilerde. Onlarda da satış fiyat bayi fiyatından min +20k daha fazla. Döviz'in 1TL yükselmesi bunların en az 10k fiyat yükseltmesine bahane oluyor. O yüzden şu an kimin elinde piyasa olan 0 ya da 2.el motor varsa çok daha fazla para kazandıracak.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler