User Tag List

Sayfa 4/5 İlkİlk ... 2345 SonSon
85 sonuçtan 58 ile 76 arası

Konu: Vespa 300Gts Supersport

Kahn23 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    23 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Normalde üst posttaki siyah gibi yapacaktım ama birçok trim'in değişmesi gerekiyordu. Değişecek olanların da fiyatları az buz olmadığı iiçin kromdan devam etme kararı aldım. İstediğim siyahın da aynısını arkadaşta canlı görünce vazgeçtim.

Motora çantanın en yakıştığı motor olsa da spor mod'da kullanmak daha güzel olacak dedim.

Stop ve sinyalleri değiştirdikten sonra dedim sıra mono sele'de. Onu da geçen hafta aldıktan sonra dün havanın da güzelliğini değerlendirip arka demirle beraber takıp şimdilik aklımızda kalanlar için beklemeye geçtik.

Bundan sonraki isteğim ya doldurup (13" jant+egsoz) buna devam edicez ya da satıp yeni kasasını alacağım.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    23 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Dün havanın da biraz güzelliğinden faydanalanıp buluşalım dedik. Yaklaşık 30 vespa Cadde çıkarması yaptık

d3n1s - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    20 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Muhtemelen ben yamuluyorum, yani butun lastiklerin yonu yanlis olamaz, di mi?
    öyle işte.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    23 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Alıntı d3n1s Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Muhtemelen ben yamuluyorum, yani butun lastiklerin yonu yanlis olamaz, di mi?
    Öyle bişey olma ihtimali 0 tabiki

HaKo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    12 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    motorla ilgili bayağı tecrübelisiniz size sormak istedim. Ben de ilk kez motor sahibi olacağım. GTS 125 modelini düşünüyorum. Gördüğüm kadarıyla kasa boyutu olarak birebir aynılar 300 lükle , boyun 185 , 93 kiloyum , bazen artçı da eklenebilir arkama. başlangıç için 125 lik ideal olur mu yoksa zor mu çeker bizi ? Ben direk keyif için alacağım günlük kullanmak gibi bir amacım yok.
    CORVETTE C7 Z51 STINGRAY
    GLB 200 4MATIC
    VESPA GTS 300 SUPERSPORTS

Post Thanks / Like
    Mentioned
    23 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Alıntı HaKo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    motorla ilgili bayağı tecrübelisiniz size sormak istedim. Ben de ilk kez motor sahibi olacağım. GTS 125 modelini düşünüyorum. Gördüğüm kadarıyla kasa boyutu olarak birebir aynılar 300 lükle , boyun 185 , 93 kiloyum , bazen artçı da eklenebilir arkama. başlangıç için 125 lik ideal olur mu yoksa zor mu çeker bizi ? Ben direk keyif için alacağım günlük kullanmak gibi bir amacım yok.
    125-300 kasa olarak aynı. Boy olarak aynıyız ama kilo olarak benden 30kg fazlasın
    Artçılı 125'lik zevk vermez. Tek kullanacaksan özellikle buluşmalara gider, caddede tur atıcam dersen yeterli.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    12 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Kahn23 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    125-300 kasa olarak aynı. Boy olarak aynıyız ama kilo olarak benden 30kg fazlasın
    Artçılı 125'lik zevk vermez. Tek kullanacaksan özellikle buluşmalara gider, caddede tur atıcam dersen yeterli.
    300 lük hiç hayatında motor kullanmamış ben için tehlikeli olur mu peki ? arada ciddi fiyat farkı da var, biraz arada kaldım açıkçası.
    CORVETTE C7 Z51 STINGRAY
    GLB 200 4MATIC

Post Thanks / Like
    Mentioned
    23 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    300 lük hiç hayatında motor kullanmamış ben için tehlikeli olur mu peki ? arada ciddi fiyat farkı da var, biraz arada kaldım açıkçası.
    Ben de hayatında hiç motor kullanmamış biri olarak 250'likle başladım, sonra buna geçtim. Araba tecrübesi olduğu sürece etrafı süzmen daha kolay oluyor. Zaten ehliyet alma sürecinde o acemiliğini de attığın için herhangi bir zorlanma olmaz

Berk007 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    23 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Scooterda bir sıkıntı yaşamazsınız bence, sonuçta önemli olan bilinçli kullanmak.
    sadece tehlike olarak bence lastik çapının küçük olması durumu var. motorlarda lastik çapı büyüdükçe motoru kontrol etmek daha kolay, o yüzden dönüşlerde dikkat etmek lazım biraz başlangıçta. Alıştıktan sonra zaten özgüven artmaya başlıyor.
    '06 Honda Civic Turbo '12 Mini Cooper S Roadster
    '02 Honda Civic Type-R-'05 Mitsubishi Lancer Evolution VIII
    '03 BMW M5-'12 Mercedes SLK 250 AMG-'12 Honda Accord

Post Thanks / Like
    Mentioned
    12 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ben de hayatında hiç motor kullanmamış biri olarak 250'likle başladım, sonra buna geçtim. Araba tecrübesi olduğu sürece etrafı süzmen daha kolay oluyor. Zaten ehliyet alma sürecinde o acemiliğini de attığın için herhangi bir zorlanma olmaz
    az önce bir adet gts 300 supersports sahibi olmuş bulundum , hatta 1-2 tur da attım bayağı keyifli vespa grubuna bile üye oldum
    CORVETTE C7 Z51 STINGRAY
    GLB 200 4MATIC

Post Thanks / Like
    Mentioned
    23 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    az önce bir adet gts 300 supersports sahibi olmuş bulundum , hatta 1-2 tur da attım bayağı keyifli vespa grubuna bile üye oldum
    3 tane aktif wp grubumuz var. 1'i ana grup. İstersen oraya da ekleriz. Güzel fikir sahibi olursun

Post Thanks / Like
    Mentioned
    12 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    3 tane aktif wp grubumuz var. 1'i ana grup. İstersen oraya da ekleriz. Güzel fikir sahibi olursun
    olur tabi numaramı özelden yazayım çok sevinirim.
    CORVETTE C7 Z51 STINGRAY
    GLB 200 4MATIC

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    2013 yılı başlarında motosikletlerden nefret ederken arkadaşımın eşiyle vespa üstünde fotografına denk gelmiş acayip hoşuma gitmişti. İlk haftasonu bayiye gidip canlı görünce bu güzel bu demiş nasıl yaparız ederiz diye eve dönmüştüm. Motor almayı kafaya koymuşuz ya bir gece rüyada motorla tura çıktığımı hatırlıyorum, motosiklet forumlarına üye oldum vs. Vespa'nın teker çapı küçük uzun yolda öyle olur böyle olur diye yorumları görmemle dur bakayım başka ne motor alabilirim diyip ilk bayi ziyaretinden 1.5 ay sonra Piaggio Xevo almış 28.000km yol yapmıştım.
    Nc 750x dct, Africa twin derken 170-180.000km oldu 10sene içerisinde. Full evden çalışma,maaliyetlerin saçma sapan artması ile 1.000cclik motorla ne işim var benim demeye başladım,ibre ilk göz ağrısı Vespa'ya döndü tekrardan. Bakalım Atyi satarsam eğer mantık forza250,kalp vespa gts diyo

Post Thanks / Like
    Mentioned
    23 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    C.tesi havanın güzelliğini ve güneşi değerlendirip ufak toplantı yaptık.

1.foto Tarabya Sahilinden. Sağolsun zabıta sorun çıkardı. Neymiş efendim kendileri bunların burda durmasını ticari anlamış ve kiralık zannettiği için ceza yazmaya çalıştı. Hadi alttan aldık ne ticarisi hepimiz karşı cafede kahve içiyoruz. Foto çekip ayrılıcaz dedik. Sonra dedi ki bunların plakaları da yok En sonunda da dedi ki kaldırımı işgal ediyorsunuz. Lan 0 noktası orası nerdeyse Hangi kaldırımı ihlal ediyormuşuz.

2.foto Medeniyetin daha yayıldığı Bebekten 10-15 motor görüldüğü gibi Bebek Sarnıcı'nın önüne park etti. Trafik polisi dahil bir Allahın kulu da gelip demedi ki kardeşim naapıyosunuz burda

Apoudi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Kazasız belasız kullanın.. dönem dönem vespalara bakıyorum sonra çevremin lafıyla kapatıyorum bu sayfayı.. ama sizin konuyu okuduktan sonra yarın bir kaç ilan ile görüşeyim istiyorum ilk defa motor alacağım, ve bu motor vespa olacak inşallah mat renk ve mono sele olayına bayıldım.
    What's yours will find you..

Post Thanks / Like
    Mentioned
    23 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Alıntı Apoudi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kazasız belasız kullanın.. dönem dönem vespalara bakıyorum sonra çevremin lafıyla kapatıyorum bu sayfayı.. ama sizin konuyu okuduktan sonra yarın bir kaç ilan ile görüşeyim istiyorum ilk defa motor alacağım, ve bu motor vespa olacak inşallah mat renk ve mono sele olayına bayıldım.
    Supersport ve supertech olanlar mat renk geliyor. Bende normalde çanta da var ama biraz değişiklik olsun diye sele aldım. Orjinal seleyle arasında bariz fark var tabi.
    Almak istersen satılıklarda çokca tanıdık var. Ve elini hızlı tutman gerekiyor. Altından daha hızlı yukarı çıkıyor

Post Thanks / Like
    Mentioned
    23 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    30 Nisan Pazar Günü Saat 14:00 - 16:00 saatleri arasında gelenekselleştirmek adına Vespadaşlığın başladığı Fişekhane’de klasik Vespa sergisi, trio müzik grubu, resim sergileri ve Vespa’lar eşliğinde buluşuyoruz. Etkinlik alanında yer alan Spada Coffee menülerinde %20 indirimden yararlanabilirsiniz. Castrol Türkiye’nin grubumuz için hazırladığı hediyeleri etkinlik girişinde grup yöneticimizden temin edebilirsiniz. Giriş ücretsizdir. Profesyonel fotoğraf çekimi yapılacaktır. Etkinlik sona erdiğinde Fişekhane bölgesinde kortej gerçekleşecektir. Etkinliğimize tüm Vespa sahipleri ve Vespa severler davetlidir.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    23 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    2-4 Haziran Cunda-Bozcaada turumuz olacak. Gelmek isteyenler Vespa sahipleri için son 5 kontenajınımız kaldı.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    23 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Perşembe günü Doğum günümdü. Kendime hediye aldım

Anahtarsız yeni kasa 300 Gts Super. Bu sefer renk farklı olsun istedim. Maviyi de ilana koymuştum istediğim fiyata teklif gelince sattım. Döviz bu kadar yükselirken aynı zamanda da araçlara ayda 3-4 defa zam geliyorken hızlı davranmam gerekti.

Maviden farkı, Keyless, kadran, stop+sinyal, sele

Galeriden çıkış fotomuz

Saat 4 gibi satış işlemleri gerçekleşince Ümraniye plaka bastırmaya gittik. Ardından Cüneyt'e uğrayıp yağını, suyunu kt ettirip plakasını taktık.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler