User Tag List

19 sonuçtan 1 ile 19 arası

Konu: Ses sistemi tavsiyesi

Post Thanks / Like
    Mentioned
    13 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Ses sistemi tavsiyesi

Arkadaşlar golf 3 aracım var sadece kapı içlerine 1er hoparlör takmak istiyorum bide güzel bi teyp cd çalarlı bişey tavsiye ederseniz sevinirim.. apaçi işi olmayan, güzel, çokta tuzlu olmıcak şekilde tavsiyelerinize ihtiyacım var şimdiden teşekkürler..

Birkan61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    11 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    paradan haber ver babacım böyle çok ucu açık olur
    - Bize Her Yer TRABZON

Post Thanks / Like
    Mentioned
    13 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    inanın bu işler kaça patlar nedir ne değildir bi bilgim yok aracın kendi üstündeki hoparlörler çalışsa inanın almam çalışmadığı için alıyorum almışkende kötü bişeyler almak istemiyorum orta yollu bişeyler bana yeter..

fthdrn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    233 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    200 tl hoparlor
    200 tl teyp.

Ortalama
    Fiyatlar bunlar genelde.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Teyp olayında ucuza kaçmayın yeter. Kapı içlerine de 16cm Vibe öneririm...

Post Thanks / Like
    Mentioned
    53 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    teyp ucuz alınacak çok üst seviye birşey alınmayacak belliki o durumda klişe pioneer , sony vs den ziyade Kenwood yada JVC bir ana ünite/teyp alırdım adamların bazıları sıfırlarını 170tlye ilan vermiş sahibindende görmüştüm bitmemişse.

bahsi geçen giriş seviyesi teyplerde bile hayret verici şekilde 24bit DAC var oda işlemci demek, genelde 800tl barajını aşmadığınız süreçte en kaliteli Alpinelar bile olsun 1bit dac ve 24bit ciddi bir avantaj.

bu işlemci Dijitial olarak dosyalanmış USB nizdeki/CDdeki kayıtları hoparlörlerin çalabileceği Analog hale çevirmeye yarar.

hoparlör olarakta anfi olmadığı sürece kralı gelse size ben anfisiz sürdüm gayette ses aldım desede dinlemeyin almanız gereken en ama en düşük rms ihtiyacı, en ama en yüksek verimliliği olan db, koaksiyel bir hoparlördür.

şöyle bir kombin güzel sonuç verecektir F/P anlamında:

http://www.hepsiburada.com/pioneer-t...-otayttsf1634r

Loading site please wait...

Post Thanks / Like
    Mentioned
    13 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Yarbay Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    teyp ucuz alınacak çok üst seviye birşey alınmayacak belliki o durumda klişe pioneer , sony vs den ziyade Kenwood yada JVC bir ana ünite/teyp alırdım adamların bazıları sıfırlarını 170tlye ilan vermiş sahibindende görmüştüm bitmemişse.

bahsi geçen giriş seviyesi teyplerde bile hayret verici şekilde 24bit DAC var oda işlemci demek, genelde 800tl barajını aşmadığınız süreçte en kaliteli Alpinelar bile olsun 1bit dac ve 24bit ciddi bir avantaj.

bu işlemci Dijitial olarak dosyalanmış USB nizdeki/CDdeki kayıtları hoparlörlerin çalabileceği Analog hale çevirmeye yarar.

hoparlör olarakta anfi olmadığı sürece kralı gelse size ben anfisiz sürdüm gayette ses aldım desede dinlemeyin almanız gereken en ama en düşük rms ihtiyacı, en ama en yüksek verimliliği olan db, koaksiyel bir hoparlördür.

şöyle bir kombin güzel sonuç verecektir F/P anlamında:

http://www.hepsiburada.com/pioneer-t...-otayttsf1634r

Loading site please wait...
    ilginiz için teşekkürler.. yani 600 700 civarı çıkabilirim.. baraj o seviyelerde şimdi bu hoparlörlerin muadili olarak önerebilceğiniz ürünler var mı? bundan bulamazsam diğerine yöneliyim. önerebilceğiniz bi teyp varsa onada bakabilirim...

E46 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    30 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Yarbay nickli arkadaşımızın tavsiyelerine kesinlikle ama kesinlikle kulak vermenizi oneririm. Nokta atışı tavsiyeleri vardır.
    Ayni seri kenwood teybi bende kullaniyorum.aracimda bulunan en sevdiğim parca diyebilirim. iyiki almisim cok memnunum bu fiyata bu kalitede bir ses gerçekten cok şaşırdım. Tek kelimeyle 10 numara
    Peugeot 206 RC Feline -1.4 Hdi

Post Thanks / Like
    Mentioned
    13 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı E46 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yarbay nickli arkadaşımızın tavsiyelerine kesinlikle ama kesinlikle kulak vermenizi oneririm. Nokta atışı tavsiyeleri vardır.
    Ayni seri kenwood teybi bende kullaniyorum.aracimda bulunan en sevdiğim parca diyebilirim. iyiki almisim cok memnunum bu fiyata bu kalitede bir ses gerçekten cok şaşırdım. Tek kelimeyle 10 numara
    ben teypin linkini görmemişim siz yazınca farkettim..tekrardan ilginiz için teşekkür ederim hepinize..

Post Thanks / Like
    Mentioned
    53 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı dieselpower Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ben teypin linkini görmemişim siz yazınca farkettim..tekrardan ilginiz için teşekkür ederim hepinize..

rica ederim, önerdiğim hoparlörler elinde var olacak olan 20rms civarı güçle en güzel iş çıkaracak olan hoparlörlerden birisi,alternatif hiç aramayın derim.

stokta bulunan birtek burayı bulabildim: Pioneer ts-f1634r 16 cm 2 Yollu Arac Hoparloru, Pioneer, 16 cm Hoparlor, Ucretsiz Kargo

adama istersen abi bunu hepsiburada.comda 85tlye bulmuştum iki takımda alınca 100tl üstü kargoda bedavadan kargo dahil ikisi 170tlye bulmuştum sen ne yapabilirsin de bir sıkıştırın derim ama düşmezsede 10-20tl için kaçırmayın mutlu olacağınzıa emin olduğum bir kombinasyon bu

Post Thanks / Like
    Mentioned
    13 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Yarbay Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    rica ederim, önerdiğim hoparlörler elinde var olacak olan 20rms civarı güçle en güzel iş çıkaracak olan hoparlörlerden birisi,alternatif hiç aramayın derim.

stokta bulunan birtek burayı bulabildim: Pioneer ts-f1634r 16 cm 2 Yollu Arac Hoparloru, Pioneer, 16 cm Hoparlor, Ucretsiz Kargo

adama istersen abi bunu hepsiburada.comda 85tlye bulmuştum iki takımda alınca 100tl üstü kargoda bedavadan kargo dahil ikisi 170tlye bulmuştum sen ne yapabilirsin de bir sıkıştırın derim ama düşmezsede 10-20tl için kaçırmayın mutlu olacağınzıa emin olduğum bir kombinasyon bu
    peki bunları montajlarken dikkat edilmesi gereken püf noktalar var mı

Post Thanks / Like
    Mentioned
    30 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı dieselpower Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    peki bunları montajlarken dikkat edilmesi gereken püf noktalar var mı
    Senin ki çok karışık br işlem değil ama yinede tesisatçını iyi seç derim tavsiyeüzerine iyi birini bul. geçen ben delinin birine denk geldim, uğraşıp duruyorum hala. Sonra tesisatçıya da teyple hoparlör kadar para verirsin alalade brine kesinlikle yaptırma derim.
    Konu E46 tarafından (15-12-2016 Saat 08:15 ) değiştirilmiştir.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    13 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    insanın korktuğu başına gelir ya hep.. teşekkürler tekrardan

oss - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    hoparlör ve teyp taktırdım hoparlörde erdevatım olmadığı için yapamadım mecbur birine yaptırdım salak adam hoparlörü tutturmamış vidayla ses sistemi de güçlü olunca yerinden oynamış patlamış gibi ses veriyordu gittim aynı setten bi daha aldım hoparlörün yerini açtık baktık vida yok taktık vidayı sorun gitti boşu boşuna set aldım hiç açılmamış kutuda istersen verebilirim 16 cm yuvarlak sony

Post Thanks / Like
    Mentioned
    30 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı oss Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hoparlör ve teyp taktırdım hoparlörde erdevatım olmadığı için yapamadım mecbur birine yaptırdım salak adam hoparlörü tutturmamış vidayla ses sistemi de güçlü olunca yerinden oynamış patlamış gibi ses veriyordu gittim aynı setten bi daha aldım hoparlörün yerini açtık baktık vida yok taktık vidayı sorun gitti boşu boşuna set aldım hiç açılmamış kutuda istersen verebilirim 16 cm yuvarlak sony
    Bizde bu kadar kazma tesisatçı olduktan sonra muzik sistemi ureticileri daha cok para kazanır. bilerek mi yapiolar killanmaya başladım
    Konu E46 tarafından (16-12-2016 Saat 19:20 ) değiştirilmiştir.

oss - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı E46 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bizde bu kadar kazma tesisatçı olduktan sonra muzik sistemi ureticileri daha cok para kazanır. bilerek mi yapiolar killanmaya başladım
    bilerek yapmış vidayı al gel takayım dedi bide üstelik ulan bi vida ne kadar sanki iyi de para verdim

Post Thanks / Like
    Mentioned
    13 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ben bugün dükkanları aradım ellerinde ürün var mı diye..adam 168 lira yazdığı teybi dolar yükseldi diye 230a çekmiş..

Post Thanks / Like
    Mentioned
    30 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bilerek yapmış vidayı al gel takayım dedi bide üstelik ulan bi vida ne kadar sanki iyi de para verdim
    Bazı şeyleri anlamak mumkun değil

Post Thanks / Like
    Mentioned
    13 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    dostum yorgunluktan kimin ne yazdığını şimdi anladım valla kusura bakma hala duruyorsa numaramı mesaj attım ordan resimlerini gönderebilirsin.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler