User Tag List

13 sonuçtan 1 ile 13 arası

Konu: Subwwofer için amfi tavsiye

S.Yavuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Subwwofer için amfi tavsiye

Merhabalar, Şirkette kullandığım araca ufak tefek müzik sistemini yükseltmeye başlamak istedim. Çok sağ olsun bi arkadaşımdan "jbl gt4 serisi" 38cm subwoofer aldım. ama amfi konusunda kararsızım. Önerebileceğiniz amfiler nelerdir ? uygun ve yeterli olması kafi

(Araç 1997 model Fiat Uno sxie)

4 adet 6x9' kolon ve subwooofer kullanılacak

RESİM TEMSİLİDİR

1997 Fiat Uno Stock = Düldül'ü Harika

By Piston Garage
    Body Works

Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    jbl 75x6 işini görür . yada edisonun 5 kanal anfilerini araştırabilirsin uygun fiyatlı ve sorunsuzdurlar

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Sierra 500.5 anfi var satabilirim sıfır hata sıfır sorun tam size göre bir anfidir
    YamahA Xmax 250 ABS

peyyyzz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Audiomax'in 2400 W 'lik amfisini tavsiye ederim abi , aynı şekilde kendi aracımda kullandım, 4 senedir de kullanıyorum, sağlam bi amfi işini görecektir.
    AŞK 3 Harf

driver_can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    15 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Uno gibi küçük bir araçta 38 cm jbl rahatsız etmez mi?Ben polo kullanıyorum 6r 30 cm orjinal kendi kabini ve xetec mono anfi kullanıyorum harici bas kontrol kumandasında ayar ortanında altında tutuyorum gayet tatmin ediyor.Siz 20-25 cm kaliteli bir basla memnun kalırsınız yoksa çok ezer sesi gibime geliyor.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı driver_can Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Uno gibi küçük bir araçta 38 cm jbl rahatsız etmez mi?Ben polo kullanıyorum 6r 30 cm orjinal kendi kabini ve xetec mono anfi kullanıyorum harici bas kontrol kumandasında ayar ortanında altında tutuyorum gayet tatmin ediyor.Siz 20-25 cm kaliteli bir basla memnun kalırsınız yoksa çok ezer sesi gibime geliyor.
    Hocam evet biraz büyük bi ebat seçtik Açıkçası aklımda DD'nin 25 cm lik serileri vardı ama malumunuz maddiyat kısıtlı ilerleyen günlerde zaten değiştiricem inşallah.

Birde; Cadence'nin TXA 3004 serisi bi amfi var dikkatimi çekiyor açıkçası. Arkadaşımda Taunus 1.6 GT var. onda kendi çabalarımızla kabiniydi, montajıydı uğraştık sub olarakta pionneer'in 2 adet 30cm lik (modelini hatırlamıyorum tam olarak) kullandık. + olarakta 4 tane pioneer 550w 6*9 besliyodu. ve gayet tatminkardı.

By Piston Garage
    Body Works

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı peyyyzz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Audiomax'in 2400 W 'lik amfisini tavsiye ederim abi , aynı şekilde kendi aracımda kullandım, 4 senedir de kullanıyorum, sağlam bi amfi işini görecektir.
    Teşekkür ederim kardeşim Yazdım bi kenara bakıcam en kısa sürede

By Piston Garage
    Body Works

ER_GT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Edisonun 5 kanal amfisi gayet tatminkardır. 3400w mid takmıda bağlayabilirsin.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Hiç bu kadar kafamın karıştığını hatırlamıyorum Oto müzik olayını hafife almamak gerekiyormuş ER_GT hocam tavsiye içinde teşekkür ederim değerlendiricem

By Piston Garage
    Body Works

painkller - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    11 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Mono amfi gereksiz olur. 10hz ye kadar inmek istiyor isen 5 kanal sart. Fakat yok ben bas calsin ovaller calsin bam gum gezeyim diyorsan siradan 4 kanal amfi isini gorur cunku ovaller buyuk ihtimal pioneer ve 4ohmdur seri paralel baglaninca 2ohma dusucek gayet rahat beslersin.
    Bu gt4-15 250w rms e sahip olmasi lazim. Yada o civardadir.onu beslemek o kadar zor degil. Fiyat urunu olarak macoustic, xetec bakilabilir. Yada ileriye yonelik bakilip jbl 100.4 75.4 alinabilir eger 4 kanal alinacaksa. Ozellikle son zamanlarsa macoustic focal tabanli urunler uretiyor, kaliteli amfiler cikariyor gercekten ama fiyatta tuzlu. Bana sorsan ben 5 kanal alirim, amfimide yormam basida woofer degil, subwoofer olarak kullanirim. Bi butce soylersen ve 6x9 ovalleride soylersen daha rahat yardimci olurum.
    TR - B13

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    evet kardeşim 6x9 lar pioneer bu gün bi arkadaşımın evinde yatan premier amfisi varmış pr-4100 serisi. aldım geldim çıkışları arızalıymış. onları falan düzelttim. şuanda evde jbl'le birlikte bilgisayara bağlılar. oldukça tatminkar bi tonlaması ve netliği var (2004 model ve arızalı bi amfi olmasına rağmen).

Hei marka 3000w amfiler hakkında bilginiz varmıydı birde beyler çok öneriyolar ve oldukça makul (160 lira gibi bi rakam) açıkçası albeni uyandırdı gözümde

By Piston Garage
    Body Works

painkller - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    11 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Premier heiden kat kar kalitelidir. Bilgilerini bulamadim ama sonuc olarak pioneer urunu.tamir ettirir veya tamir edebilirsen ve sesinide begendiysen bence onu kullan yok yeni bisey olsun dersen. Ben olsam 160 liraya hei alacagima 200e 2.el daha duzgun bisey alirdim. Istedigin kadar yalitim yap bazi amfiler motor sesini cekmek icin can atiyor bu vinlamada ilerde gercekten canini sikacaktir. Forwell, hei, ass, roadstar hatta jameson bile bence bu katagoride. Bende macoustic mtx 800.4 vardi. Cok guzel amfiydi, 2 sene kullandim 1.5 2 sene kadar oluyor vereli amfiyi. Ben 1takim oval 1 bas besliyordum, gayet iyiydi. Onu onerebilirim bu butce icin.
    TR - B13

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Premierin tamirini bu gün bitirdim valla cok cok iyi açıkçası beklediğimden de iyi şuanda power supply ile evde kullanıyorum. hem denemek için. maşallah camcıların dükkanını ziyaret ettirecek bize bi süre bununla idare edicem ileride artık yeni bi ürün alırım durumları düzeltince. ***** reklamcıyım ve sezon ölü sezon Herkeze çok teşekkürler yorumları için

By Piston Garage
    Body Works

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)