User Tag List

2 sonuçtan 1 ile 2 arası

Konu: Hangİ amfİ tercİh edebİlİrİm?

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Hangİ amfİ tercİh edebİlİrİm?

Arkadaşlar merhaba,

bir konuda sizden öneri ve görüşünüzü almak istiyorum. Öncelikle aracım 207 ve üzerinde ki ses sistemi şuan;

2 takım komponent HERTZ ESK165
    1 adet kicker 30cm bass teknik verilerini tam bilmiyorum fakat 300 watt gibi birşey.
    1 adet EDİSON ED-1100AB MONO BASS amfisi
    1 adet cadence 4x100watt rms / fx 104 stereo amfi.

Şimdi bu sistem var aracımda çokta memnunum fakat

Arasıra sol ön kapı midlerinde ses %10 a kadar azalıyor ve sağ ön kapı hoparlörün sesi artıyor cızırtıda yapıyor. Arkada bağlantılarda bi sıkıntı yok türk mantığı amfiye vurduğumda bu ses düzeliyor. ama araç hareket edince sallanınca falan tekrar cızırtı yapmaya başlıyor sıkıntı devam ediyor ve araç içerisinde ses çekilmez hale geliyor. Sesi kapattığımda da sağ ön mid takımında cızırtı devam ediyor ama.

bu yüzden amfiyi değiştirmek istiyorum sanırım arızalandı. 2 takım hertz esk 165 serisi mid takımını beslemek için hangi amfiyi önerirsiniz? yada yukarıda ki arızanın çözümü basitmidir?

painkller - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    11 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ilk bakicagim marka jbl gto 100.4 olurdu 2.elde temiz bitane. Yok sifir alicam diyorsaniz macoustic, xetec hali hazirda kullaniyorum ama evladiyelik olacaklarinida sanmam parasinin urunleri. nakamichinin amfileri var piyasada onlari hic dinleyemedim ama kaliteli bir marka ve gecmisi var. Ama dedigim gibi esk lara tercihim gto1004 olurdu.
    TR - B13

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler