User Tag List

7 sonuçtan 1 ile 7 arası

Konu: 38cm bas seçimi hakkında

devil_berk22 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

38cm bas seçimi hakkında

herkese merhaba astra j aracımın orj. sistemi yetersiz geldiğinden ötürü kendimce bi sistem kurmak istiyorum. Daha önce çoğu markayı kullandım ancak kullanmadıgım birkaç marka var bu sıstemimide o markalardan birinden yapmak istiyorum. Kicker l5 l7 kullanmıştım çok sert vuruyordu ve yarım saat sonra bi baş agrısı yapıyordu suanki alacagım bas daha yumusak ancak tok vursun ıstıyorum dd , re audio veya jbl in üst serisi hakkında bilgisi olanlardan yorum bekliyorum.

Sert@ç - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    13 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ilk başta neden 38cm ?
    20-25 cm 4ohm ve olması gereken rms de çalan çoğu subwoofer bahsettiğiniz 38lerden daha iyi çalacaktır
    Alıntı hakotech Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    3 tane daha konu acarsan magnumdan lamboyu kazanıcaksın hemde yalamadan..

painkller - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    11 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bende katiliyorum. Heryeri inleticem gumleticem demiyorsaniz ve yarismayada hazirlanmiyorsaniz bence 38 likler bosuna kulfet. Sahsen 30 luklarda oyle geliyor bana artik. Re audiounun 2 3 senedir 25 20 cm sublari dikkatimi cekiyor. Bir tane alip band bass kabin yaparak kullanmak istiyorum bence sizde bu sekilde bi dusunun
    TR - B13

devil_berk22 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Sert@ç Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ilk başta neden 38cm ?
    20-25 cm 4ohm ve olması gereken rms de çalan çoğu subwoofer bahsettiğiniz 38lerden daha iyi çalacaktır
    neden 38cm çünkü basın yankı yapması ve uzatmasını sevdiğim için 38cm düşünüyorum.

Alıntı painkller Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bende katiliyorum. Heryeri inleticem gumleticem demiyorsaniz ve yarismayada hazirlanmiyorsaniz bence 38 likler bosuna kulfet. Sahsen 30 luklarda oyle geliyor bana artik. Re audiounun 2 3 senedir 25 20 cm sublari dikkatimi cekiyor. Bir tane alip band bass kabin yaparak kullanmak istiyorum bence sizde bu sekilde bi dusunun
    son 3 tane kullandıgım basımda 30 cm idi ancak yetersiz geliyor kulagıma yukardada yazdıgım gibi 38cm baslar uzun ve yankılı vuruyor. ayrıca bagajım bos hiç bir eşya koymuyorum.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ben de sizin gibi yüksele yüksele 38 cm e çıktı. cadence nin 38 lik bassı(fx600) var su an. 600 rms değerlerinde
    dediğiniz gibi uzun ve yankılı bir tonlamada çalıyor. zamanla bunun da sizi tatmin etmeyeceği aşikar gibi
    artık yaşımızın verdiği ilerlemeden midir nedir bilmiyorum ama kafam kaldırmıyor
    bende 20 cm lik portsuz bir bass yapmayı düşünüyorum gibi birşey

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    düşünürsen 38cm rockford fosgate p2 var.araba satılınca söktüm evde duruyor.ister kabinli ister kabinsiz gönderebilirim.bendekini almasanda rockford-jl audıo-focal tarzı markalar isteklerini karşılayacak olan tonlu çalan wooferlar.seçim yaparken bunları düşün
    ///

schizophrenic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    soundstream pxw 15 kullanıyorum fiyat performans olarak bence çok iyi bi subwoofer

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)