User Tag List

Sayfa 1/2 12 SonSon
27 sonuçtan 1 ile 19 arası

Konu: Aux to Bluetooth veya USB Çevirici Aparat

Ome_RS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    10 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Aux to Bluetooth veya USB Çevirici Aparat

Merhaba,

Aracımda aux girşi var ancak usb girşi yok. ben usb ile müzik dinlemek istiyorum. Pek mümkün değil mantıken ama Aux çıkışını USB çeviren aparat kullanan var mı? (5-10Tl ye aux to usb aparat satılıyor ama müzik dinlenmiyor. Sadece tel sarj etmek için veya telden çalan müziği iletmek için kullanılıyor.)

Birde Aux to Bluetooth aparatlar var.10-20tl arasında satılıyor. Bazı ürünlerin yorumlarında yankılı ses geliyor gibi yorumlar yapılmış. Böyle bir aparat kullanıp memnun kalan var mı? marka model tavsiyesi olarak soruyorum. Telefonu sürekli aux kablosuyla bağlamak istemiyorum. USB ile çözemezsem telefonu bluetooth üzerinden eşleştirip öyle müzik dinlerim.

Kalite bozulmaması önemli araçta bmw hi-fi opsiyon ses sistemi var.
    Konu Ome_RS tarafından (24-01-2017 Saat 16:42 ) değiştirilmiştir.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    138 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

turboman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    15 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Aux u usb ye çeviren aparatlar piyasada var ancak cd kalitesinde müzik beklemeyin sonuçta bu aparat mini bi teyip ve çıkışını orjinal teybinizin aux girişini kullanarak sesi yükseltiyorsunuz yani ben kaliteli müzik sevdiğim için şahsen takmam
    kadett e-astra gsi-fiat turbo-kadet turbo-bmwe21 323-honda civic n/a-ford sierra n/a-honda integra n/a-ford sierra rs500-honda integra turbo-bmw e30 n/a-mercedes c180-bmw e36 compact turbo loading...

darkmoon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    107 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    aux bluetooth konuda açdım bende alıcam bitti artık kart usb soket devri ..

bu bluettoh larda bir çok standart var low latency denilen streo cd kalitesinde yayın yapanlar aptx deniliyor işte bir sürü standart lar var iyisini alırsan ses kalitesi cd kalitesinde çıkıyor dandik alırsan işte yankıda yapar uğultuda yapar monoda boğuk verir sesi yüksek sesde bozulmalar ..
    Edebim el vermez edepsizlik edene... Susmak en güzel cevap, edebi elden gidene. [Yunus Emre]

Zenginin malı Züğürdün çenesini yorarmış.. (ZZ Rules)

Post Thanks / Like
    Mentioned
    10 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Volkan ses kalitesinde bozulma oldu mu? Mono cikis baglanti kopmasi yanki veya kalitede dusme gibi sorunlarla karsilastin mi?

Post Thanks / Like
    Mentioned
    107 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    o üründen pek bir hayır gelmez o ürün zaten mono ve bluetooth 3.0 hızı düşük..

Bakmanız gereken ürünler bu tip ürünler ve özellikle arabada kullanılıcağı için bağlandığında devreye giricek onun dışında bağlantı olmadımı uyku modunda kalıcak yani çok az enerji tüketicek ürünlere bakın aksi taktirde her defasında ürünü aç kapa yapmak zorunda kalırsınız.. araba sürerken oda hem yorar hemde kazaya falan mahal verebilir.

Amazon.com: TROND 3.5mm Bluetooth V4.2 Audio Receiver Adapter with AptX Low Latency & Volume Control, for Home Stereo, Wired Headphones & Speakers: Home Audio & Theater

Amazon.com: Etekcity Wireless Bluetooth 4.0 Receiver Audio Adapter (NFC-Enabled) for Sound System: Home Audio & Theater

Amazon.com: TopOne Wireless Portable Audio Adapter 2 In1 Bluetooth 4.1 Transmitter and Receiver APT-X Low Latency 2 Devices Simultaneously for Home / Car Sound System,Headphones,TV: Home Audio & Theater

Amazon.com: Brightech - BrightPlay Home HD Bluetooth 4.0 Music Receiver / Adapter with apt-X Technology for Digital Sound - Black: Electronics

Amazon.com: Mpow Bluetooth 4.0 Receiver, Wireless Audio Adapter with NFC-Enabled, APT-X Tech and Hight-fidelity Stereo Sound: Cell Phones & Accessories

http://www.ebay.com/itm/NFC-B7-Bluet...EAAOSwLF1YAKZM

https://www.amazon.com/HomeSpot-NFC-.../dp/B009OBCAW2

http://www.ebay.com/itm/Wireless-LOW...VwH091udQ8e4Uw

Türkiyede en iyi alınabilicek ürün

http://www.hepsiburada.com/tp-link-h...umlari?sayfa=2
    Edebim el vermez edepsizlik edene... Susmak en güzel cevap, edebi elden gidene. [Yunus Emre]

Post Thanks / Like
    Mentioned
    138 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Ome_RS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Volkan ses kalitesinde bozulma oldu mu? Mono cikis baglanti kopmasi yanki veya kalitede dusme gibi sorunlarla karsilastin mi?
    ben ses kalitesinden çok memnunum.
    mono mu stereo mu bilmem, radyo dinlemekten daha keyifli olduğu kesin.

otoparkın 159 testinin sonlarına doğru bir yerde ses sistemini denerken onu kullanıyoruz, bağlantı hızına falan bir bak, şaşırırsın.

seste boğulma gecikme vs kesinlikle yok.. sen bu ürünü al bir dene, en kötü ihtimalle 5 dolar kaybetmiş olursun..hatta aynı ürün hburada gibi sitelerde de var 20-30 liraya.

ben hiç bir zaman hi-fi kafasında ya da alır almaz hoparlör değiştirip çok iyi müzik dinleyeceğim kafasında olmadığım için fabrikasyon hoparlör + bu bluetooth benim standartlarımı karşıladı. elbette çok daha net ürünler vardır.

TechTurkey Maxi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    52 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    alacağınız bluetooth apt-x destekli olsun

Post Thanks / Like
    Mentioned
    107 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Alıntı Maxi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    alacağınız bluetooth apt-x destekli olsun
    aptx inde son nesli ve tüm driverlısı olması lazım .. bende alıcam favorilerime bir sürü ekledim hala kararsızım ne alsam diye ..

bu trondun ürünleri güzel duruyor

bu araba versiyonu ama can sıkıcı yanı pilli galiba bu ben pilli istemiyorum.. devamlı kontağı çevirdim mi çalışsın kapadım mı kapansın istiyorum..

Amazon.com: TROND 3.5mm Bluetooth V4.2 Audio Receiver Adapter with Mic & Clip (True Wireless Stereo, AptX Low Latency, Volume Control), for Car Kit, Home Stereo, Headphones: Cell Phones & Accessories

bunu beğendimde adamlar arabada kullanıma uygun değil yazmışlar

Amazon.com: TROND 3.5mm Bluetooth V4.2 Audio Receiver Adapter with AptX Low Latency & Volume Control, for Home Stereo, Wired Headphones & Speakers: Home Audio & Theater

Post Thanks / Like
    Mentioned
    10 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı darkmoon Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    aptx inde son nesli ve tüm driverlısı olması lazım .. bende alıcam favorilerime bir sürü ekledim hala kararsızım ne alsam diye ..

bu trondun ürünleri güzel duruyor

bu araba versiyonu ama can sıkıcı yanı pilli galiba bu ben pilli istemiyorum.. devamlı kontağı çevirdim mi çalışsın kapadım mı kapansın istiyorum..

Amazon.com: TROND 3.5mm Bluetooth V4.2 Audio Receiver Adapter with Mic & Clip (True Wireless Stereo, AptX Low Latency, Volume Control), for Car Kit, Home Stereo, Headphones: Cell Phones & Accessories

bunu beğendimde adamlar arabada kullanıma uygun değil yazmışlar

Abi araba için uygun olan versiyonda usb charger kablosu var. sanırım pille çalışmaktan ziyade usb üzerinden beslenerek de sürekli kullanılabiliyor.
    boyut ve tasarım olarak oldukça şık bir ürün. ürün özelliklerinde de apt-x destekli olduğu yazıyor.
    ilk olarak Volkan'ın önerdiği üründen almayı düşünüyorum. kullanımı daha basit ve ufak olduğu için. eğer memnun kalmazsam sizin önerdiğiniz üstteki linkte bulunan araç için uygun ürünü alacağım. bu süreç içerisinde siz de bir ürün alırsanız kullanıcı yorumlarınızı öğrenmek isterim.
    Tavsiyeler için teşekkür ederim.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Konuyu baltalamak gibi olmasın ama benim aracımda da orjınal cd çaları var ve sadece track cd çalıyor.Aux gırısı vs de ön taraftan yok buna bir çare var mıdır? aux veya usb girişi veya harici transmitter tarzı bişeyle media baglama imkanım olur mu

Teyp budur
    https://www.proxyparts.com/upload/pa...11/large/0.jpg

jRMix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Aynı üründen bende almıştım ilk geldiğinde denedim güzeldi. Bağlantı hızı olsun şarjı olsun veya müzik kalitesi olsun. Zaten stereo olması lazım. Zaten kullanmak için almadım dursun bi köşede lazım olur mantığı ile aldıklarım arasında ama gel gelelimki biraz aradan sonra ürün çalışmamaya başladı. Şarja takıyorum kırmızı yanıyor o kadar çıkarınca sönüyor ne açılıyor nede başka bir şey. Ürün beklemekten bozulmuş. (Beklediği 1 Ay) Ayrıca ürünü şarj etmek gerekiyor. Araçta kullanım için bence yetersiz.

Evde ses sistemine bağlayıp bluetoothla uzaktan müzik dinlemek için kullandım birkaç sefer o kadar. Araç için bence daha iyi bir şeyler gerekiyor.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    107 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Konusu açılmışken bilgi olarak sunıyım belki tam benlik bir şey diyen olur..

bu kasetli teypler için kaset şeklinde mp3 çalan aparatlar var şimdi adamlar onlarında bluetoothlusunu yapmış..

ben pek verimli bulmadığımdan ilgi alanıma girmiyor ama arabasıyla hiç oynamak istemeyen teybini orjinal tutmak isteyen ki klasik araçların ve eski değerli araçların orjinal teypleri dehşet pahalı oluyor restarasyoncular topluyor çünkü satanlarda bunun farkında yani o teybe o restarasyoncunun muhtaç olduğunu ve kolay kolayda başka yerde bulamıycağını biliyorlar o yüzden sağlam rakamlar istiyorlar..
    amerikan aracının kartuşlu teybinin sanırım oldsmobile falandı teyp 3 bin tl ye satıldığını gördüm ..

neyse kısaca aracının orjinalliğini bozmak istemeyen olursa iş görmelik hemde güzel iş görmelik basit pratik bir çözüm..

Amazon.com: [Newest Version] iTape Bluetooth V4.0 + EDR Cassette Adapter Audio Receiver With Mic, Micro SD TF Slot for Car Cassette Desk Cassette or tape deck player: Electronics

Post Thanks / Like
    Mentioned
    138 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı jRMix Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Aynı üründen bende almıştım ilk geldiğinde denedim güzeldi. Bağlantı hızı olsun şarjı olsun veya müzik kalitesi olsun. Zaten stereo olması lazım. Zaten kullanmak için almadım dursun bi köşede lazım olur mantığı ile aldıklarım arasında ama gel gelelimki biraz aradan sonra ürün çalışmamaya başladı. Şarja takıyorum kırmızı yanıyor o kadar çıkarınca sönüyor ne açılıyor nede başka bir şey. Ürün beklemekten bozulmuş. (Beklediği 1 Ay) Ayrıca ürünü şarj etmek gerekiyor. Araçta kullanım için bence yetersiz.

Evde ses sistemine bağlayıp bluetoothla uzaktan müzik dinlemek için kullandım birkaç sefer o kadar. Araç için bence daha iyi bir şeyler gerekiyor.
    ben şöyle çözüm oldum, arkasına velcro cırt cırt bant yapıştırdım.. cırtın bir tarafını da arabanın gözükmeyen ancak oturduğumda elimin rahat ulaştığı bir yerine yapıştırdım, diğer tarafını da bu aletin arkasına... şarjı bittikçe cırtından çıkartıp evde şarj edip geri takıyorum...sadece haftasonları arabayı kullanıyorum, bu şekilde 1 ay rahatlıkla gidiyor.

CaNeR44 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı EmreYY Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Konuyu baltalamak gibi olmasın ama benim aracımda da orjınal cd çaları var ve sadece track cd çalıyor.Aux gırısı vs de ön taraftan yok buna bir çare var mıdır? aux veya usb girişi veya harici transmitter tarzı bişeyle media baglama imkanım olur mu

Teyp budur
    https://www.proxyparts.com/upload/pa...11/large/0.jpg

aracınızın tam olarak marka modeli nedir citroen yada peugeot torpido içinde çift çıkışlı aux çıkışı bulunuyor çünkü

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Araç peugeot Expert marka şu araç http://www.autoviva.com/img/photos/3...arge_42367.jpg
    iç kısım ve teyp su sekılde http://wheelchairaccessiblevehicles....1238-26176.jpg
    teypın arkasında da aux cıkısı yok dıye bılıyorum keza torpıdo da falan oyle seyler zaten yok Buna alternatif birşey bulmam gerek teyp sokulurse usttekı ekran da ıptal oluyor

jRMix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı wolkanku Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ben şöyle çözüm oldum, arkasına velcro cırt cırt bant yapıştırdım.. cırtın bir tarafını da arabanın gözükmeyen ancak oturduğumda elimin rahat ulaştığı bir yerine yapıştırdım, diğer tarafını da bu aletin arkasına... şarjı bittikçe cırtından çıkartıp evde şarj edip geri takıyorum...sadece haftasonları arabayı kullanıyorum, bu şekilde 1 ay rahatlıkla gidiyor.
    Gözüküp gözükmemesi önemli değil zaten kendi gelen aux ucu direk takılacakşekilde ayarlanmış ben genelde kablo kullandım ama benim sorunum bir müddet kullanmayınca cihaz açılmadı Hatta şuan deniyorum yok açılmıyor Bende biraz elektronik merakı var uyguna bulursam alıyorum hemen ne için kullanıldığı farketmiyor.

C!N - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bluetooth Muzik Alıcısı - TP-Link

sadece aux girişi olan aracımda linkini paylaştığım ürünü kullanıyorum, gayet memnunum. Telefon görüşmesi yok, sadece müzik dinlemek için...

Yigit-Y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    125 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Alıntı C!N Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bluetooth Muzik Alıcısı - TP-Link

sadece aux girişi olan aracımda linkini paylaştığım ürünü kullanıyorum, gayet memnunum. Telefon görüşmesi yok, sadece müzik dinlemek için...
    TP-LINK HA100 BLUETOOTH MUSIC RECEIVER | Teknosa Alışveriş Sitesi - Herkes İcin Teknoloji

mükemmel başarılı bir ürün gerçekten
    İnsanlar ikiye ayrılır. İşine gelenler işine gelmeyenler olarak.
    Kendi Ahlakın için Kuran'ı oku, vatanın için Nutuk'u oku.
    Hakikatten yana olacaksan, yalnız kalmayı göze alacaksın...
    Dr.ECU

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler