User Tag List

4 sonuçtan 1 ile 4 arası

Konu: Hoparlör Seçimi Hk.

exca- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    9 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Hoparlör Seçimi Hk.

Beyler bayanlar, laguna 2 initiale bir araç aldık geçenlerde. Komple elden geçirmek ve iyi kondüsyona getirmek istiyorum, ilk aracım da laguna 2 idi zaten bu yüzden aldım aracı aslında, neyse bunları bir konu açıp yapılanlar vs paylaşmayı düşünüyorum zaten.

Şimdi soruma gelecek olursam üstünde Cabasse marka ses sistemi var fakat pek iyi bir sistem değil bence, önceden sahip olduğumda da aynı sistem vardı. İnternetten baktım ama orjinal amfiyle ilgili teknik bilgiye ulaşamadım. Nerden nasıl bulabilirim? Diğer sorumda hoparlörleri değiştirmek istiyorum fakat ne takmak lazım, ne takılabilir ne takılamaz bilmiyorum. Daha önce bu tarz bir değişiklik de yapmadığım için tecrübeli de değilim. Ancak orjinal teyp kalacak şekilde bir iyileştirme yapmak istiyorum. Biraz araştırdım yabancı forumlarda bazı modelleri taktıklarını gördüm ama eskiydi konular. Şöyle bi liste yaptım kendimce, hangisini almak lazım bunların? Ya da bunlar dışında şunu al dediğiniz bir model var mıdır?

ALPINE SXE-1350S AT 30€ tweeter ile birlikte takım
    ALPINE SXE-1350S AT (Vorführgerät) | eBay

Kenwood KFC-E130P 40€ tweeter ile birlikte takım
    Kenwood 250WATT 130mm 2-WEGE LAUTSPRECHER BOXEN SYSTEM 13cm FRONTSYSTEM PKW KFZ | eBay

PIONEER TS-Q131C 79€ tweeter ile birlikte takım
    PIONEER TS-Q131C 2-Wege-Komponenten-Lautsprecher-Set für Renault TS-Q 131 C | eBay

Hertz Dieci DCX 130.3 44€ tweeter yok
    Hertz DCX 130.3 - SET COAX 2Way 130mm, 44,29 ***8364;

PIONEER TS-G 1333 i 33€ tweeter yok
    PIONEER TS-G 1333 i 13cm 3-Wege Koaxial-Lautsprecher-Paar

darkmoon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    107 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    yiğitin açdığı konu var oraya yazdığım modellere bakabilirsin lagunalarda amfi vardırda çok ciddi bir verim alamassın ..
    Edebim el vermez edepsizlik edene... Susmak en güzel cevap, edebi elden gidene. [Yunus Emre]

Zenginin malı Züğürdün çenesini yorarmış.. (ZZ Rules)

exca- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    9 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    @darkmoon Abi amfi var ama teknik özelliklerini hiç bi yerde bulamadım, ben de pek işe yarar bişey olduğunu sanmıyorum. Ama derdim zaten çok yüksek ses falan değil, yine de polo dan da mı kötü olur ses sistemi yani..

Oval konuşmuşsunuz orda, benim orjinal yerlerini oynamadan oval takmam imkansız. Ama markadan çıkarım yapcaksam alpine ya da hertz bak diyosun?

darkmoon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    107 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    aynen alpine, hertz, morel, infinity utopia ,focal bunlara bak derim.. yol ucuz yollu bir şey olsun dersen pionner,kenwood ile çöz meseleyi bence..
    Edebim el vermez edepsizlik edene... Susmak en güzel cevap, edebi elden gidene. [Yunus Emre]

Zenginin malı Züğürdün çenesini yorarmış.. (ZZ Rules)

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler