User Tag List

3 sonuçtan 1 ile 3 arası

Konu: Megane 2 ses sistemi tavsiyesi

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Megane 2 ses sistemi tavsiyesi

Herkese merhaba. 2hafta önce almış olduğumuz aracımıza biraz iyileştirme yapmayı düşünüyorum. Privelege donanım olan paket ama 6lı cd changer sistemi yok.

Çok uç bir sisteme gerek yok. Broadway aracımda jameson 505a amfi stereo, jbl 3001 mono, 2 takım 500lük pioneer oval, 1takım tss20, 1takım jbl gto 6508c mid,1adet jbl bas, powerbass 2.5 farad kapasitör var. Bu sistem bana yetiyor. Bu araç için bu kadar fazla sisteme gerek yok. Muhtemelen amfi seçimimi usa 505a dan yana kullanacağım(arkadaşımda bosta var) benim ihtiyacım olan 4 adet mid sanırım.

mid konusunda fiyatı çok uçuk olmayacak şekilde max bütçe 1000tl, ikinci el elektronik eşye alımı tercih etmiyorum muhtemelen 0 olacak ürünler. Bu hususta bana tavsiye edebileceğiniz markalar var mı? kapı ceplikleri kaç cm? bas çok istemiyorum ama bunlarla basta eksiklik yaşar mıyım?

Şimdiden teşekkür ederim. Her türlü tavsiyeye açığım..

halilkarakas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    meganın kapıları 13 cm. götü kısa kolon alman lazım yoksa cam inmez aşağıya. zaten sökünce görürsün kolonun tipini. paynırın 100 liraya güzel kolonu var araştır
    SENSİN.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı halilkarakas Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    meganın kapıları 13 cm. götü kısa kolon alman lazım yoksa cam inmez aşağıya. zaten sökünce görürsün kolonun tipini. paynırın 100 liraya güzel kolonu var araştır
    Tamamdır abi bakayım. Ama biraz daha kaliteli ürünler bulabilir miyiz?

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler