User Tag List

4 sonuçtan 1 ile 4 arası

Konu: Fiorino mid ?

arabasızadam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Fiorino mid ?

Selamlar beyler kullandığım fiorinonun müzik sisteminin berbat olmasından dolayı ön kapı kolonları mı değiştirmek istiyorum amfi kullanmadan ne kullanabilirim bu işlerden hiç anlamıyorum,birde pandizotun kenarlarındada bi çift kolon var onları iptalmi etmem gerekir önlere takarsam ,yada düşük maliyetli tavsiyelerinizi bekliyorum .
    MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

turboman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    15 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Başlık yanlış olmuş eğer anfi takmıycaksanız. Ses işi tamamen kişiyle orantılı bi bütçesi vardır kimisi 40 tl lik hoparlörle tatmin olur,kimisi 400 tl olanı beğenmez ama sizin işinizi pioneer 16 cm önlere arkalar 10 cm bence hiç takmayın 10 cm den ses çıkmaz bide araba hacim olarak geniş imkan varsa arka pandizota 16 cm de oraya takın teyp orjinalse farklı bi teyp varsa oval hoparlörde takabilirsiniz
    kadett e-astra gsi-fiat turbo-kadet turbo-bmwe21 323-honda civic n/a-ford sierra n/a-honda integra n/a-ford sierra rs500-honda integra turbo-bmw e30 n/a-mercedes c180-bmw e36 compact turbo loading...

immortalboss - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    10 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Amfi kullanmadan mid kullanmak multijet motorlu ferrari kullanmak gibi birşey olur.
    Bu tür hoparlörler daha yüksek güçlerde çalıştığı için teybiniz asla tam olarak besleyemez.Orjinal hoparlörden iyi ses çıkar mı derseniz çıkar.Ancak sadece orjinal hoparlörden iyi ses alırsınız.Ben sizin yerinizde olsam güzel bir takım mid+orta yollu bir amfi+ucuz yollu bir teyp ile işi çözerdim.Eğer bütçe konusunda sıkıntılıysanız daha güzel bir teyp alarak daha fazla zevk alacağınıza eminim.

melihyilmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    zaten ilk etapta ana üniteyi değiştirmek şart onun için teyp ten baslayın tatmin etmezse devam edersiniz. bende getz vardı teybi değiştirdim baya iyileşti ses.
    "Vurur yuze ifadesi,emisyonda hilemi yaptin bitanesi" VW BLUEMOTİON

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler