User Tag List

Sayfa 1/3 123 SonSon
39 sonuçtan 1 ile 19 arası

Konu: Swe 815 alpine

driver_can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    15 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Swe 815 alpine

Mk7 golf kullanıyorum,önceki aracım Polo da kullandığım sbe 1243 alpine sub ve xetec Mono amfi 600.1 elimde mevcut.Kablo kalabalığı olmaması ve ayrı anfi Montaj olmasin diye alpine swe815 düşünüyorum Elimdeki leri satip.Sizce golfte başarılı olur mu 20cm olan bu bas yoksa tatmin etmez mi orjinal ses sistemi ve montaj yaptiracagim discover pro ana ünite ile?

JJmusti - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    kardesım ben yenı taktım mk2 leon a bence fena degıl ama senn oncekı sıstemın daha ıyı ıse kesmeyebılır. ben kucukcekmecede oturuorm yakınsan dınleyebılırsın.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    53 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    açıkcası benim şu ana kadar en iyi F/P dediğim ürün budur, hacmine (20cm) ve gücüne (topu topu 100rms watt) göre adeta şok edici bir performans sergiliyor resmen kendini 200rms bir 25cm sanıyor fırıldak

onun yanısıra çok az yer kaplıyor, D class 100rms anfisi ile aküyü hiç zorlamıyor ,kumandası süper kullanılşlı vede ürün çok şık.

ha şu kesinlikle bir konu sizin önceki sisteminiz 30cm hocam birde 250rms muhtemelen 35hz civarı inebilen,spl olarak şiddetli bir sistem bu yanında ilk etapta düşük kalabilir ama açıkcası bana 1243mü swe-815mi deseniz 1000 defa benim cep herkülümü getirin bana derdim ve gözüm kapalı alırdım

Post Thanks / Like
    Mentioned
    49 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    alpine yollarina gul dokecek yarbay abiii...

Post Thanks / Like
    Mentioned
    15 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı JJmusti Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kardesım ben yenı taktım mk2 leon a bence fena degıl ama senn oncekı sıstemın daha ıyı ıse kesmeyebılır. ben kucukcekmecede oturuorm yakınsan dınleyebılırsın.
    Suan askerdeyim kısa dönem şafağı az kaldı Istanbul'a dönünce rahatsız ederim ozaman sizi.Almadan once dinlemek iyi olur.Discover pro yu montaj yaptırırken subwooferda takılmış olsun istedim.Siz nereden ne kadara temin ettiniz acaba?

Post Thanks / Like
    Mentioned
    15 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Yarbay Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    açıkcası benim şu ana kadar en iyi F/P dediğim ürün budur, hacmine (20cm) ve gücüne (topu topu 100rms watt) göre adeta şok edici bir performans sergiliyor resmen kendini 200rms bir 25cm sanıyor fırıldak

onun yanısıra çok az yer kaplıyor, D class 100rms anfisi ile aküyü hiç zorlamıyor ,kumandası süper kullanılşlı vede ürün çok şık.

ha şu kesinlikle bir konu sizin önceki sisteminiz 30cm hocam birde 250rms muhtemelen 35hz civarı inebilen,spl olarak şiddetli bir sistem bu yanında ilk etapta düşük kalabilir ama açıkcası bana 1243mü swe-815mi deseniz 1000 defa benim cep herkülümü getirin bana derdim ve gözüm kapalı alırdım
    Yorumunuz Bayag aydinlatti bende bendeki 30 cm e göre ilk başlarda bana düşük geleceğini tahmin ediyorum ama hem yer kaplamamasi hemde kapı orjinal hoporlerleriyle uyumlu olacağını düşündüm. Aklima yatarsa Bendeki leri satıp ondan alacağım.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    53 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı driver_can Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yorumunuz Bayag aydinlatti bende bendeki 30 cm e göre ilk başlarda bana düşük geleceğini tahmin ediyorum ama hem yer kaplamamasi hemde kapı orjinal hoporlerleriyle uyumlu olacağını düşündüm. Aklima yatarsa Bendeki leri satıp ondan alacağım.

isterseniz şöyle yapın, size gelip dinleyebilirsiniz diyen arkadaşın aracını dinleyin vede üstüne alacağınız swe-815ide uyguna ikinci el alınki baktınız beğenmediniz zararsız satabilin.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    53 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı phantom Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    alpine yollarina gul dokecek yarbay abiii...
    sabah sabah güldürdün mike

buda.pest - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Aynı sistemi mk3 leon da kullanıyorum.Ben alırken aşırı gümbür gümbür bass olması için değil de aracın orjinal sistemini beslesin,daha zengin bir ses olsun diye almıştım bu modeli.Bu anlamda memnunum gayet.Nasıl bir ses istediğinizi bilmiyorum ama böyle birşeyler arıyorsanız öneririm.
    Hayırlı tezkereler bu arada

Post Thanks / Like
    Mentioned
    15 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Yarbay Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    isterseniz şöyle yapın, size gelip dinleyebilirsiniz diyen arkadaşın aracını dinleyin vede üstüne alacağınız swe-815ide uyguna ikinci el alınki baktınız beğenmediniz zararsız satabilin.
    Ikinci el bakıyorum fakat hem çok az ilan var hemde olm ilan sıfırdan 100 tl falan eksik istiyor.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    15 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı buda.pest Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Aynı sistemi mk3 leon da kullanıyorum.Ben alırken aşırı gümbür gümbür bass olması için değil de aracın orjinal sistemini beslesin,daha zengin bir ses olsun diye almıştım bu modeli.Bu anlamda memnunum gayet.Nasıl bir ses istediğinizi bilmiyorum ama böyle birşeyler arıyorsanız öneririm.
    Hayırlı tezkereler bu arada
    Teşekkür ederim Allah razı olsun.Dinlemek iyi olacak evet

Post Thanks / Like
    Mentioned
    15 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Sıfırı en uygun 580e buldum ıkıncı el sahıbı cızıksız sıfırdan farksız oldugunu söylüyor 400 tl ıstıyor sızce değer mı?Once bı deneyıp sonra elımdekı 30cm alpıne ve xetec anfıyı satayım dıyorum.Yada bendekılerı mı taksam?

sinan3405 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    alpıne tatlı bas destegı,arac ıcı akustıgı artırsın,ıc mekanda yetecek bır sıstem. ama aracın orası burası zıngırdasın dıyenlerın tercıhı degıl.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    15 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Normalde de oncekı araçlarımda alpıne kullandım soft kafa utulemeyen sesı var ama benım kullandığım 30cm olanı 20 cm çok mu yetersız gelır dıye düşünmüyor degılım.

Oğuzhan Ç. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bende Mk3 Leonda kullanıyorum 20 cm olmasına bakmayın çok güzel çalıyor. Bende istanbul Fatihde oturuyorum müsait oldugun bir zaman dinleyebilirsin ona göre kararını vermende yardımcı olur

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    kardesım dedıgım gıbı ıyı bır bas ama alt tonları yok ustlerı vuruyor. orj sısteme yeterlı ama senın oncekı aracına taktıgın bassdan sonra hayal kırıklıgı olabılır. acele etme askerden gel bendee dınlersın oguzhan yakındır onda dınlersın en saglıklı kararı verırsın.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    15 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı JJmusti Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kardesım dedıgım gıbı ıyı bır bas ama alt tonları yok ustlerı vuruyor. orj sısteme yeterlı ama senın oncekı aracına taktıgın bassdan sonra hayal kırıklıgı olabılır. acele etme askerden gel bendee dınlersın oguzhan yakındır onda dınlersın en saglıklı kararı verırsın.
    Öyle yapmaya karar verdım bende çünkü bı kere benımkını çıkarıp arkadaşın 20cm çok kalıtelı bır markaydı subwooferınu taktık denemek ıcın tepkım bu çalıyor mu olmuştu.O da şımdı benımkını beğenmedın memnun etmez senı önce bı dınle dıyor.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ınsan oglu doyumsuz oluyor bana yetmıyor sımdı ne yalan solıyım hıc bass yokmus gıbı calıyor

E46 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    30 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ne beklediğine ne hayal ettigine ve alışkanlığa bağlı bende 20 cm jbl var yeterli geliyor Ben fazla bas seven biri değilim yuksek basi uzun süre dinleyince gercekten yorucu oluyor. Bence asıl olan doğru çalması ve basın gorevi olan alt frekanslar mumkun mertebe inebilmesi , mid tiz ile uyumlu olması arkadaşlarında dediği gibi insanoğlu özellikle ilgili olduğu konularda hep biraz daha iyisini istiyor. Hem hatcback bagajlarda fazla yer kaplamamasi hem entegre anfi ve hazir kabineti olması güzel. Hazir kabinet bile buyuk avantaj çünkü rastgele 100 aracin bagajini acip incelesek 90 inin kabinetinin hesaplamalarinin yanlis olduğu ve kullara uygun yapılmadığı görülür alpinede bu sorunlar aşılmış oluyor
    Konu E46 tarafından (28-05-2017 Saat 01:31 ) değiştirilmiştir.
    Peugeot 206 RC Feline -1.4 Hdi

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler