User Tag List

Sayfa 2/2 İlkİlk 12
26 sonuçtan 20 ile 26 arası

Konu: Subwoofer icin ozel kabin

turboman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    15 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ortalama 7-8 araca bu tarz kabin yaptım gayette güzel oldular. Müzik dinleycekseniz zaten bu tarz kabinler daha iyi oluyor tonlamaları iyi oluyor. Size tavsiyem yaptıracağınız kabinde slim bass kullanmayın slim olunca fiyat tam tersi genişliyor bide slim baslar yapısı gereği çok sertler esnemeye müsayit değiller onun için normal bi 25 cm bass kullanın hem ucuz hem alt frekansları binebze olsada daha iyi olur. Yaptırdığınız kabine port da yaparsanız verimi tam alırsınız bunuda unutmayın.
    kadett e-astra gsi-fiat turbo-kadet turbo-bmwe21 323-honda civic n/a-ford sierra n/a-honda integra n/a-ford sierra rs500-honda integra turbo-bmw e30 n/a-mercedes c180-bmw e36 compact turbo loading...

Oznsrl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    30 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı turboman Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ortalama 7-8 araca bu tarz kabin yaptım gayette güzel oldular. Müzik dinleycekseniz zaten bu tarz kabinler daha iyi oluyor tonlamaları iyi oluyor. Size tavsiyem yaptıracağınız kabinde slim bass kullanmayın slim olunca fiyat tam tersi genişliyor bide slim baslar yapısı gereği çok sertler esnemeye müsayit değiller onun için normal bi 25 cm bass kullanın hem ucuz hem alt frekansları binebze olsada daha iyi olur. Yaptırdığınız kabine port da yaparsanız verimi tam alırsınız bunuda unutmayın.
    kabinde hacim olmicağı için portsuz daha iyi çalmaz mı ?

Yigit-Y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    125 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Alıntı turboman Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Derinlik yetmeyecektir bence

O yüzden slim dedim zorunluluktan
    İnsanlar ikiye ayrılır. İşine gelenler işine gelmeyenler olarak.
    Kendi Ahlakın için Kuran'ı oku, vatanın için Nutuk'u oku.
    Hakikatten yana olacaksan, yalnız kalmayı göze alacaksın...
    Dr.ECU

GokhanRS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    62 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    yiğitin önerdiği yılmazı bende biliyorum. istanbuldayken oraya giderdim yıllar yıllar önce. litre hesabını da bilirler, hatta bu şekilde bir kabin istediğinde zaten söylerler maximum performans olamayabileceğini. zaten hesaplamadan önce ilk bakışta bile anlar hesabın tutup tutmayacağını.

kaldı ki böyle bir şey istiyorsan %100 performans beklememek lazım. yılmaz iyidir uygundur genelde. beni 8-10 sene önce tesisatçım yollamıştı. sana kıyak yapıcam kar koymicam şu adrese git pazarlığını et yaptır dedi öyle tanışmıştım. ben ta avcılardan gittim oraya.
    It’s better to walk alone, than with a crowd going in the wrong direction... (Grant)

Post Thanks / Like
    Mentioned
    15 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Oznsrl Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kabinde hacim olmicağı için portsuz daha iyi çalmaz mı ?
    Portu öyle büyük yapmayacak zaten 5cm çap 10 cm derinlik.yaptığım kabinlerde portu kapatınca hissedilir düşüş oluyordu test edildi yani
    kadett e-astra gsi-fiat turbo-kadet turbo-bmwe21 323-honda civic n/a-ford sierra n/a-honda integra n/a-ford sierra rs500-honda integra turbo-bmw e30 n/a-mercedes c180-bmw e36 compact turbo loading...

Post Thanks / Like
    Mentioned
    15 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Yigit-Y Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Derinlik yetmeyecektir bence

O yüzden slim dedim zorunluluktan
    Yeter yeter ön yüzü biraz çıkıntılı yaparsa kurtarır zaten alt seri baslarda mıknatıs küçük oluyor. Ayarlar yapan ustası bi zahmet

Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Yılmaz Ustaya ben de yaptırmıştım yenibosnada, işçiliği 10 numara çok memnun kaldım...

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler