User Tag List

3 sonuçtan 1 ile 3 arası

Konu: 2007 Doblo stok sistem için teyp

edemirbas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

2007 Doblo stok sistem için teyp

Merhabalar, bizim 2007 Doblo'nun teyp artık iyice kendinden geçti, cdleri çiziyor, okumuyor, radyo istasyonu değiştirmeyi reddediyor vs. artık değiştirme zamanı geldi. Tamir edilebilir belki fakat aux ya da usb çıkışı yok bluetooth hak getire, cd ile uğraşmak istemediğimizden artık değiştirmek istiyoruz. Stok sistemle kullanılacak o yüzden uçup kaçmaya gerek yok bütçe dostu bir alet arıyorum.

Aux ve usb olsun, bluetooth opsiyonel. Bir de arabanın içinde çok sırıtmasın diycem de gördüğüm kadarıyla bütün aftermarket teypler şekilli şukullu renkli, o yüzden o kadar da önemli değil bu Bütçemiz 200 lira civarı, bütün önerilerinize açığım

immortalboss - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    10 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Eski dobloların gösterge renklerini çok beğeniyorum.Renk seçimi yapabileceğiniz teypler var ancak bütçeyi biraz daha artırmanız lazım.Doblo için yapılmış usb/aux aygıtı alabilir.Yoksa pioneer çok kolay bulunan ve istediğiniz özellikleri barındıran teypleri 200 lira civarına satıyor.Herhangi birini kullanabilirsiniz.

E46 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    30 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Kenwood kmm u 256 kullaniyorum, bu bütçelere tercih edilebilecek f/p olarak tavsiye edebileceğim bir ana unite benzer fiyatlardaki pioneerlardan daha guzel çaldığı bir gercek. Bende ilk etapta 206 nin oem ünitesini sokup kmm u 256 taktim. Fiyatini dusununce sadece teyp degismesine rağmen hatri sayilir bir fark olmuştu
    Konu E46 tarafından (12-07-2017 Saat 20:21 ) değiştirilmiştir.
    Peugeot 206 RC Feline -1.4 Hdi

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler