User Tag List

Sayfa 2/2 İlkİlk 12
26 sonuçtan 20 ile 26 arası

Konu: teyp kodu ?

STP - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    106 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı tarantino Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ben şimdi buraya yazıcam tartışma çıkıcak sen hiç hayatın da bir arabanın orjinal teybini söküp inceledin mi eğer incelediysen üzerindeki yazılara ve rakamlara hiç dikkat ettin mibir insan diğer msj lardan değişik bir şey yazıyorsa bildiği birşey olduğuna inanılmıyorda hepsizin bildikleriniz dğru sana benim yazdığım msj eleştirmek için değil teyp konu için yardım istenmiş senin yazdığın işlem de doğru ama en uzun ve maliyetli bir iş ben daha bu hafta sonu ford connet teyp kodunu teybin üstün den alıp kodu girdim bana da dediler yok epromu silicen 50 tl
    yok teybi seviste makineye bağlatıcan 40tl
    herşeyin bir kolayı vardır yakınlarınız da bir beyin tamircisi avr ise ona götürebilirsiniz adamın niyeti yardımcı olmak ise size diyecektir teybi söktür üstün de veya yanın da yazar diye
    ama adamın niyeti s.... mek ise bu teybin sökülmesi ve epromu editlemek lasım yarım saatlik işi var
    yani arkadaşım biraz insanların bilgi ve tecrübelerine güvenmek lasım
    ahaha komedımısın? kıme neyı sordugunu bılmeden neyın gazı neyın cıkısı bu? gercı sana kapak yapılmıs zaten cvpta neyse... bu cıkıslar komık oluyo... ama unutmusum sen saygı duyulan bır ınsandın deılmı bu camıada

3rk4n - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Teybin üzerinde markasını ve modelini ve seri numarasını yazarsan bişiler yapmaya çalışalım.
    1.6tdi.
    Ecutech.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    dediğiniz kodlar olmadı malesef teyp sökülmesi için komple göğüs söklmesi lazım marka modeline bakıp yazaım buraya

tarantino - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı STP Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ahaha komedımısın? kıme neyı sordugunu bılmeden neyın gazı neyın cıkısı bu? gercı sana kapak yapılmıs zaten cvpta neyse... bu cıkıslar komık oluyo... ama unutmusum sen saygı duyulan bır ınsandın deılmı bu camıada
    senle alakası olmayan konulara atlama selçuk senin de ne kadar saygı duyulduğun ortada ankette 1. sırada gidiyorsun msjları baştan oku bilip bilmeden konuyu kirletme
    HONDA OEM PARTS
    MESSENGER:mehmet cetin

STP - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    106 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı tarantino Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    senle alakası olmayan konulara atlama selçuk senin de ne kadar saygı duyulduğun ortada ankette 1. sırada gidiyorsun msjları baştan oku bilip bilmeden konuyu kirletme
    ahaha ortalıkta bana cok saygı duyuluyor dedıgın ıcın oyle yazdım raat ol sen.... 16v yakın arkadasımdır. benı ılgılendırır... ha ona ha bana kafanı yorma.. anketı sevdın demek

tarantino - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı STP Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ahaha ortalıkta bana cok saygı duyuluyor dedıgın ıcın oyle yazdım raat ol sen.... 16v yakın arkadasımdır. benı ılgılendırır... ha ona ha bana kafanı yorma.. anketı sevdın demek
    belli bellii
    HONDA OEM PARTS
    MESSENGER:mehmet cetin

firat_07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    öyle kafanıza göre girerseniz kodu cihazı hataya sokarsınız bu işler o kadarda basit degil heleki jaguarda eprom sökülerek programın hata sektörü bulunarak silinir cihaza tekrar code verilir ve yeni code girilip çalıştırılır notalpine yetkili servisi )

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)