User Tag List

Sayfa 1/2 12 SonSon
35 sonuçtan 1 ile 19 arası

Konu: Pioneer DEH 7750 - Alpine 9881-

yesil544 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Pioneer DEH 7750 - Alpine 9881-

Arkadalar öncelikle herkeze merhaba aracıma ana ünite almayı düşünüyorum. maddi olarak çok kasacak durumda olmadığımdan uygun yolu bişeyler baktım.

İki ana ünite arasında kaldım. Bu konuda pek bilgim yok eğer bana bu konuda anladığınız kadar yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler şimdiden..

EREN34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    41 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Hoşgeldin hoşgeldin

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Hoşbulduk sanırm bir prosedürü atladım ))

Post Thanks / Like
    Mentioned
    41 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı yesil544 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hoşbulduk sanırm bir prosedürü atladım ))
    Farkına vardıysan sıkıntı yok Telafi edersin

Seste detaycıyım dersen Alpine görsellik dersen pioneer diyorum.Bu arada 7750 alana kadar 6850 bakabilirsin.Özellikler aynı diye biliyorum.6850 daha yeni cihaz ve motorize kafa gibi şakşaklı özelliği var 7750de olmayan.

Alpine modellerinin detayları hakkında net bilgim yok açıkçası.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    İLkn öncelikle teşekkür edeirm şu prosedür hakkında bilgi verirsen sevinirim uzun zamandır siteyi takip ediyorum bakınıyorum ediyorum ama herhang bir konuya hiç dail olmadım daha doğrusu satılıkları kurcalıyorum habire

onun dışında alpine için çok kaliteli olduğunu duydum yalnız bu modelde 2 anfi çıkışı vs gibi normal özellikler var 7750 de ise hem 3 çıkış hemde usb desteği falan var. ben 6850 yi 7750 den düşük model biliyordum. zaten 7750 nin görünümü hiç hoşuma gitmedi ne yalan söleyim yalnız 150 lira gibi bir fiyata buldum...

Post Thanks / Like
    Mentioned
    41 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    İLkn öncelikle teşekkür edeirm şu prosedür hakkında bilgi verirsen sevinirim uzun zamandır siteyi takip ediyorum bakınıyorum ediyorum ama herhang bir konuya hiç dail olmadım daha doğrusu satılıkları kurcalıyorum habire

onun dışında alpine için çok kaliteli olduğunu duydum yalnız bu modelde 2 anfi çıkışı vs gibi normal özellikler var 7750 de ise hem 3 çıkış hemde usb desteği falan var. ben 6850 yi 7750 den düşük model biliyordum. zaten 7750 nin görünümü hiç hoşuma gitmedi ne yalan söleyim yalnız 150 lira gibi bir fiyata buldum...
    Prosedür diyip durma şuna Madem burdasın yazıyorsun insanlar bilsin kimle konuştuğunu hepsi o Adın ne? Ne iş yaparsın falan filan diye bi konu aç olsun bitsin

6850yi 150 TL ye bulman çok zor.Bulsanda cihaz cacık halde olur. 7750 USB özelliği direk değil.Kablosunu alman gerek.6850'de kablo ile ipod+ön taraftan(kafa üstünden) ince jack ile aux var.Yani çift aux.7750de kullandım 6850de.imkan varsa 6850 derim.7750den önce 5850 vardı bende.Onu bile 7750ye göre daha çok beğenirim.

Zevk meselesi ama 7750 yerine 6850 derim.

chaylak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı EREN34 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Farkına vardıysan sıkıntı yok Telafi edersin

Seste detaycıyım dersen Alpine görsellik dersen pioneer diyorum.Bu arada 7750 alana kadar 6850 bakabilirsin.Özellikler aynı diye biliyorum.6850 daha yeni cihaz ve motorize kafa gibi şakşaklı özelliği var 7750de olmayan.

Alpine modellerinin detayları hakkında net bilgim yok açıkçası.
    7750de "motorize kafa"

senin dinlemek istedigin muzik turune, arabandaki sisteme göre bir degerlendirme yapmak daha dogru olur..

ama genel olarak, karasteristlik özellerine bakarsan, basit tabirle Pioneer bol bass-tiz çalar.. yani low ve high frekansları hep baskındır..

alpine daha yumusaktır, daha ılımlıdır, yormaktan cok dinletmeyi sever..

ama bu farkı anlayabilmen icin, tam anlamiyla (sahnemele-timing-kurulum vs ne derseniz) iyi ayarlanmis bir sistemde dinlemen gerekir
    00' Civic 1.6IES

Post Thanks / Like
    Mentioned
    41 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı chaylak Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    7750de "motorize kafa"

senin dinlemek istedigin muzik turune, arabandaki sisteme göre bir degerlendirme yapmak daha dogru olur..

ama genel olarak, karasteristlik özellerine bakarsan, basit tabirle Pioneer bol bass-tiz çalar.. yani low ve high frekansları hep baskındır..

ama bu farkı anlayabilmen icin, tam anlamiyla (sahnemele-timing-kurulum vs ne derseniz) iyi ayarlanmis bir sistemde dinlemen gerekir

Arkadaşın fotosunu koyduğu 7750 motorize değil yahu Basıyorsun tuşa kafa kendi ağırlığından düşüyor aşağı.Hidrolik kafa diye geçer.Motorize basıyorsun bir motor kafayı açıyor ve 7750 kinin aksine ekran aşağı değil yukarı tavana doğru bakıyor

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    7750de "motorize kafa"

Yani kısaca ne önerirsinzi yada bunların dışında başka bir öneriniz varmı ? 7750 yi dediğim gibi 150 liraya buldum 6850 de aşağı kalır yanı yok haa evet 9850 daha hoş ancak resimden de görüleceği gibi Alpinde ap ayrı ki gönlüm alpinden yana ancak bu modeli pioneer e göre snaırm düşük özellikte.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    41 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Yani kısaca ne önerirsinzi yada bunların dışında başka bir öneriniz varmı ? 7750 yi dediğim gibi 150 liraya buldum 6850 de aşağı kalır yanı yok haa evet 9850 daha hoş ancak resimden de görüleceği gibi Alpinde ap ayrı ki gönlüm alpinden yana ancak bu modeli pioneer e göre snaırm düşük özellikte.
    Pioneer gibi şakşaklı Alpine ların fiyatlarının maşallahı var zaten Gönlünden geçeni al derim ben.İçinde kalıp pişman olacağına alıp memnun kalmayıp pişman ol en azından içinde kalmaz (alıp memnun olmayıptan kastım ***** elektronik 2. el cihaz şans iş birazda)

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Pioneer gibi şakşaklı Alpine ların fiyatlarının maşallahı var zaten Gönlünden geçeni al derim ben.İçinde kalıp pişman olacağına alıp memnun kalmayıp pişman ol en azından içinde kalmaz (alıp memnun olmayıptan kastım ***** elektronik 2. el cihaz şans iş birazda)
    Yaaa elektronikte Allah utandırmasın şanslıyımdır tavafuk hiç kötü denk gelmedi şükür o gsterdiğim alpineyede başka bir arkadaş 190 lira istiyor sıkışmış snaırm o yüzden sordum size yoksa alpinelerin fiyatları malummm

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Arkadaşın fotosunu koyduğu 7750 motorize değil yahu Basıyorsun tuşa kafa kendi ağırlığından düşüyor aşağı.Hidrolik kafa diye geçer.Motorize basıyorsun bir motor kafayı açıyor ve 7750 kinin aksine ekran aşağı değil yukarı tavana doğru bakıyor
    ayni seyden bahsediyoruz, yillar önce vardı bende motorize idi..

bütün pioneer serilerini kullandim, en son 8650 ile veda ettim pioneer'a

valla dostum senin yerinde olsam suan gider 3050 falan alırım 200 lira civarinda zaten sıfırı.. hem sıfır, hem usbli yeter bence

00' Civic 1.6IES

Post Thanks / Like
    Mentioned
    41 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Yaaa elektronikte Allah utandırmasın şanslıyımdır tavafuk hiç kötü denk gelmedi şükür o gsterdiğim alpineyede başka bir arkadaş 190 lira istiyor sıkışmış snaırm o yüzden sordum size yoksa alpinelerin fiyatları malummm

Kafana hangisi yatıyorsa onu al en iyisi

Post Thanks / Like
    Mentioned
    41 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ayni seyden bahsediyoruz, yillar önce vardı bende motorize idi..

bütün pioneer serilerini kullandim, en son 8650 ile veda ettim pioneer'a
    Demek ki bu saatte iletişim kopukluğu çok rahat yaşanabiliyor Ben henuz veda edemedim Pioneer'a.Her ne kadar Alpine zamanı geldi desemde kendi kendime hala pioneer 9600 kullanıyorum

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Peki tertemiz kız gibi sıfır ayarında 5950 var 125 lira falan ona nediyorsunuz ?

Post Thanks / Like
    Mentioned
    41 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Normal.Nihayetinde animasyon yok cihazda.Tesisat konusunda fazlasıyla iş görür o ayrı Görsellik önemli değil ise alınır bence

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    animasyon yok ama hoş duruyor yaa sıkıntım şu en nihayetinde 100 ile 200 lira arasında bir teyip alacam bunlardan birini alacam bir kere alacam bir daha uğraşmayım anlmıyorumda almışken iyisi olsun diyorum.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    41 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Özellik bakımından o paraya alınabilecek en baba cihaz 6850.Sıfır 3050 bulunabilir.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    sıfır 3050 dostum..
    arabanda hondaymis zaten, bak dash siyah - teyp siyah, dash isiklari amber, teyp isikları amber.. güzel olur iste
    00' Civic 1.6IES

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)