User Tag List

Sayfa 2/2 İlkİlk 12
31 sonuçtan 20 ile 31 arası

Konu: ana ünite tavsiyesi

Ahmet Saraçoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    10 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    http://www.sahibinden.com/ilan/alisv...-orjinal/detay
    http://www.sahibinden.com/ilan/alisv...fali-ani/detay
    http://www.sahibinden.com/ilan/alisv...in-japan/detay

her ne kadar seek tekibekleme olayına ayar olsamda P80 ağırlıklı olmak üzere bu üçünden birinde karar kılıcam büyük ihtimal.Sony ile p80 aynı lullanıcının ve bizim burda biri , yerinde görme imkanım var en azından.Diğer pioneer istanbulda değil.
    Sizce??

EREN34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    41 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Tabikide pioneer P serisi.Üst seviye cihazıdr p serileri.Yanlız K.Çekmece'de olan P80 1 yıldan fazla bir süreder satılık.Bu fiyata satılamaması bence çok anormal bir durum.Bugün Daha alt seviye cihazlar daha pahalıya satılırken hemde.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    10 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bende uzun süredir bekliyo olmasından dolayı mesaj attım telden.Sony ve pioneer satıldımı duruyomu diye ,, evet duruyo dedi , bakalım bi gidip görmek lazım.

p77 yi de acayip övdüler ama satıcıya ulaşamadım dünden beri , ve ordan 'get'le getirme ve kargo baya bi tuzluya gelicek toplamda.Bide iyi hoş özellikleri çok övdüler ama çok boş duruyo küçük ekran , bayılma kafa falan

ATA156 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Pioneer'ların mavi aydınlatmasını bir türlü sevemedim ben, bazı üst seriler hariç genelde bu mavi aydınlatmalı teypler dolaşıyor piyasada. Bu nedenle hi-end üniteler hariç alpine pioneer'dan hem görsel, hem ses kalitesi olarak çok daha başarılı bana göre.
    916 V6 Turbo

kv661 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Pioneer'lar ile ilgili bilgi vereyim sana.

Linklerini verdiğin bütün Pioneerları bir fiil olarak kullandım.

Pioneer 9650--> Singapur yapımıdır. Türkiye'ye spot diye tabir edilen kaçak olarak giren üründür. Radyolarda RDS özelliği yoktur. CD/MP3/WMA/VBR formatlarını çalar. Ekstradan CD Changer girişi vardır. Bu girişe istersen kablosu ile İpod bağlayabilirsin. 24bit ses işlemcisini kartında barındırdığı için çok kaliteli ses alırsın. anfiye 6,5 volt güç basar. Ki bu çok yüksek bir güçtür. standart bir teyb ile bağladığın anfiye sonradan 9650 alırsan teyp ayarlarını yaptıktan sonra anfinin ayarlarını kısmak zorunda kalırsın. sesi 6'ya getirdiğin zaman içinde duramazsın çünkü. Sesi maksimum 40' a kadar açılır. Tesisat düzgün çekildiyse ve herşey olması gerektiği gibi ise istediğin kadar müziği 40'ta dinleyebilirsin. pörtleme ya da patlama yapmaz. Çift kafalıdır. Ön kafa Ledli ekran vardır 1 satır 7 karakter yazı yazr üzerinde. Kafa açıldığında 2. ekranı çıkar o ekranda OEL tip LCD ekrandır. Renklidir 256K renge sahip diye hatırlıorum. Internetten daha sonra istersen animasyon indirebilirsin.

Eksileri--> En çok motor kafası, CD gözü ve anfi çıkışları bozulur. Motor kafası 65 TL orjinal yedek parça, CD gözü 100TL orjinal yedek parça, anfi çıkışları ise 125 TL olarak bozulduğunda değiştirebilirsin. Radyosu az çeker.Kimi zamanda cızırtılıdır.

8650--> 9650 için saydığım bütün üstün özellikler üstüne rengini ekleyebilirsin

Eksileri--> CD gözü ve anfi çıkışları ve kötü radyo çekmesi

7150--> Yeni çıkan bir ürün gene singapur yapımı. diğer Pioneerlara oranla 4 volt ya da 2,2 volt anfi çıkısına sahiptir. 2,2 volt ise parana yazık ama en büyük artısı SD ile USB girişleri.

7150 yerine 6050 bulabilirsen al derim
    Kula bela gelmez hak yazmayınca
    Hak bela yazmaz kul azmayınca

Post Thanks / Like
    Mentioned
    41 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    9600ün radyo zayıflığına katılmıyorum.Arıza bakımından henuz başıma hiçbiri gelmedi.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı EREN34 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    9600ün radyo zayıflığına katılmıyorum.Arıza bakımından henuz başıma hiçbiri gelmedi.
    9650 dedim zaten 9600'de RDS olduğundan Digicom malı olduğundan ya da Avrupa üretimi olduğundan radyo çekimi daha kuvvetli ama spot serilerde malesef olabiliyor böyle

mur_84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    6050 tavsiye ediyorum şiddetle...

Mehmet Gazihan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

bende bu var bi takasda gelmişti..

çok memnunum, bütün özelliklerini kullanamasamda..

bilen arkadaşlar yorum yapabilirlerse sevinirim..
    Ne kadar iyi olursan ol, Kabiliyetin Müşterinin Memnuniyeti ile Sınırlıdır..! M.Gazihan

Post Thanks / Like
    Mentioned
    41 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı kv661 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    9650 dedim zaten 9600'de RDS olduğundan Digicom malı olduğundan ya da Avrupa üretimi olduğundan radyo çekimi daha kuvvetli ama spot serilerde malesef olabiliyor böyle
    O zaman başka Sorry

Post Thanks / Like
    Mentioned
    10 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    arkadaşlar bugün arızalı jvc lhx 502 teybimi bi ihtimal tamir ettirmek için murtaş ın ikitellideki servisine gittik , siz bırakın 3 güne döncez biz size yaptılar ama beylikdüznden geldik vss diyip biraz ısrar edince kırmadılar sağolsunlar.

Çok şaşırtıcı bi şekilde kasanın içinden tırnak makası zincirlerinden bi parça çıktı.Bi kısmı kararmıştı vss , mainboardda genel kontrol , temizlik , devre değişikliği , yazılım güncelleme vss derken 60 milyona halledip bi saat içinde geri verdiler.şu an sorunsuz.Hiçbi sıkıntı yok çokşükür.Teyp arayışından , şekli şemali içime sinmeyen modellerden , o kaç vatt bu amfiye kaç volt derdindende kurtulmuş oldum nihayetinde.Bide yenilenen yazılımla konuşan bi teyze çıktı piyasaya , ne ayar yapıyosam ne menüye basıyosam aynen sesli söyliyo komedi , bide açılış kapanışta windovs gibi bi ses çıkarıyo konuşan teyp diyip duruyolardı ama o ne acaba diyodum , bilmiyodum o muhabbetleri
    İlgilenen fikir yürüten arkadaşlara çok teşekkür ediyorum.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Ahmet Saraçoğlu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar bugün arızalı jvc lhx 502 teybimi bi ihtimal tamir ettirmek için murtaş ın ikitellideki servisine gittik , siz bırakın 3 güne döncez biz size yaptılar ama beylikdüznden geldik vss diyip biraz ısrar edince kırmadılar sağolsunlar.

Çok şaşırtıcı bi şekilde kasanın içinden tırnak makası zincirlerinden bi parça çıktı.Bi kısmı kararmıştı vss , mainboardda genel kontrol , temizlik , devre değişikliği , yazılım güncelleme vss derken 60 milyona halledip bi saat içinde geri verdiler.şu an sorunsuz.Hiçbi sıkıntı yok çokşükür.Teyp arayışından , şekli şemali içime sinmeyen modellerden , o kaç vatt bu amfiye kaç volt derdindende kurtulmuş oldum nihayetinde.Bide yenilenen yazılımla konuşan bi teyze çıktı piyasaya , ne ayar yapıyosam ne menüye basıyosam aynen sesli söyliyo komedi , bide açılış kapanışta windovs gibi bi ses çıkarıyo konuşan teyp diyip duruyolardı ama o ne acaba diyodum , bilmiyodum o muhabbetleri
    İlgilenen fikir yürüten arkadaşlara çok teşekkür ediyorum.

E hadi hayırlı olsun. Tamir her zaman iyidir. Teybin kızlığını sen bozdun sende kalsın daha iyi

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)