User Tag List

Sayfa 2/4 İlkİlk 1234 SonSon
63 sonuçtan 20 ile 38 arası

Konu: bunu tavsiye eder misiniz?

cXe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı murat_ileri Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    halen olur olmaz sallayıp duruyorsun, madem bu kadar çok biliyorsun kullandığın cihazları sistemini koyda görelim. yok o çöp bu bilmem ne sen bu işi bilmiyorsan ne cihaza nede bu işi bilenlere *** atma. sanki 40 yıldır bu işle uğraşıyorum edalarında kasılıp durma.
    yaşına başına bak konuşmana bak, şuan muhattap olmakla bile hata yapıyorum en güzeli siz tavsiye ettiğiniz kicker es kullanın
    Alıntı mehmet767 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kardeşim bence maf sensörü yada westgate.
    Alıntı capri Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    aracta ikiside yok ama

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    kimse yanlış anlamasın arkadaşlar, sözlerimi samimi bulmayan beni önemsemez kendi bildiğini okur sonuçta ben kötü dedim diye iyiyken kötü olmayacak o mal

bu işlerle uğraşan çoğu kişi kicker es gibi başlangıç ürünlerini tavsiye etmez peki neden? aynı fiyata jbl gt5 alınabilir, hem daha tonlu hem daha güçlü hemde ikinci eli olan bir üründür... yada ovallerin bile tanesinin 100 rms gibi güçlere sahip olduğu düşünülürse neden bagaja 125 rms lik bir bas koyup (bagajda tüp de olduğunu varsayarsak) hatcback bir arabanın bagajı katledilsin?
    aracta ikiside yok ama

murat_ileri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı cXe Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kimse yanlış anlamasın arkadaşlar, sözlerimi samimi bulmayan beni önemsemez kendi bildiğini okur sonuçta ben kötü dedim diye iyiyken kötü olmayacak o mal

bu işlerle uğraşan çoğu kişi kicker es gibi başlangıç ürünlerini tavsiye etmez peki neden? aynı fiyata jbl gt5 alınabilir, hem daha tonlu hem daha güçlü hemde ikinci eli olan bir üründür... yada ovallerin bile tanesinin 100 rms gibi güçlere sahip olduğu düşünülürse neden bagaja 125 rms lik bir bas koyup (bagajda tüp de olduğunu varsayarsak) hatcback bir arabanın bagajı katledilsin?
    halen uslubunda yazdıklarında aynı, icraatlarını göster!!!!!! bu piyasayı sen mi yönetiyorsunda 2. el değerlerini belirliyorsun! hangi cihaz ne derece kaliteli bunun testini nerede hangi test metoduyla yaptın hangi kriterlere göre hangi kriterleri daha iyi! katalogdan okuyup buraya ona göre yazmaya çalışarak sadece insanları yanlış yöne sürüklüyorsun. kendi şahsi fikrini herkese empoze etmeye kalkma! bildiğin yanıldığına yetmiyor burada ahkam kesiyorsun!

son olarak müzik grubunda 3 gitar olmasına ragmen neden 1 davul olur? bunu açıklarsan yukarıda yazdığın saçmalıklarıda anlarsın!
    Alıntı M3yener Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    indirilen benzin litre fiyatı değil götümüzdeki don

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    halen uslubunda yazdıklarında aynı, icraatlarını göster!!!!!! bu piyasayı sen mi yönetiyorsunda 2. el değerlerini belirliyorsun! hangi cihaz ne derece kaliteli bunun testini nerede hangi test metoduyla yaptın hangi kriterlere göre hangi kriterleri daha iyi! katalogdan okuyup buraya ona göre yazmaya çalışarak sadece insanları yanlış yöne sürüklüyorsun. kendi şahsi fikrini herkese empoze etmeye kalkma! bildiğin yanıldığına yetmiyor burada ahkam kesiyorsun!

son olarak müzik grubunda 3 gitar olmasına ragmen neden 1 davul olur? bunu açıklarsan yukarıda yazdığın saçmalıklarıda anlarsın!
    3 gitar+1 davul un frekans aralığına pioneer ts-a6994s oval hoparlör sahiptir(25-30k Hz) ve 5 yollu bir hoparlördür. arabada davul sesini çıkaracak ayrı bir subwoofer önerilir bende zaten önerilmez demiyorum ama en az jbl gt5 gibi bir sub alınmasını öneririm. ayrıca davul sesini çıkarmanın gitar sesi çıkarmaya göre daha zor olduğu için düşük güçlü subwoofer önermediğimi eklemekte fayda var sanırım
    aracta ikiside yok ama

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    halen hikaye anlatıp duruyorsun! senin yaptığına sadece boyadın sıvama diyebileceğim.

birde şu 5 yolu bi saysana

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    halen hikaye anlatıp duruyorsun! senin yaptığına sadece boyadın sıvama diyebileceğim.

birde şu 5 yolu bi saysana
    peki sen ne diyorsun kicker es e para verirmisin? yoksa aynı fiyatlı farkı modellere mi yönelirsin.

bu arada bildiğim 4 yolun hoparlörleri; bas, mid bas, mid range ve tweeter. tweeter lar genelde 10-16k civarında frekans aralığına sahip oluyor, bahsedilen hoparlör 30k frekansa sahip arada ki frekansda 5.yol oluyor sanırım
    aracta ikiside yok ama

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    peki sen ne diyorsun kicker es e para verirmisin? yoksa aynı fiyatlı farkı modellere mi yönelirsin.

bu arada bildiğim 4 yolun hoparlörleri; bas, mid bas, mid range ve tweeter. tweeter lar genelde 10-16k civarında frekans aralığına sahip oluyor, bahsedilen hoparlör 30k frekansa sahip arada ki frekansda 5.yol oluyor sanırım
    sadece sanarak burada bilmişlik tasladığını anladın sanırım, ses akustik vs. 2 günde ben biliyorum edalarına gelinecek bir olay değil.

forumu amacı için kullanmamız lazım. sormak öğrenmek istediğin konuları burada uslubuyla sorarsan zaten bilgi sahibi tüm arkadaşlarımız senden bilgisini esirgemez.

şunuda bir abi tavsiyesi olarak kabul edebilirsin, zevkler ve renkler kişiye göre değişir senin için kötü olan bir başkası için dünyanın en iyisidir.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    sadece sanarak burada bilmişlik tasladığını anladın sanırım, ses akustik vs. 2 günde ben biliyorum edalarına gelinecek bir olay değil.

forumu amacı için kullanmamız lazım. sormak öğrenmek istediğin konuları burada uslubuyla sorarsan zaten bilgi sahibi tüm arkadaşlarımız senden bilgisini esirgemez.

şunuda bir abi tavsiyesi olarak kabul edebilirsin, zevkler ve renkler kişiye göre değişir senin için kötü olan bir başkası için dünyanın en iyisidir.
    sorumun yanıtını alamadım; peki sen ne diyorsun kicker es e para verirmisin? yoksa aynı fiyatlı farkı modellere mi yönelirsin.

ayrıca madem bende daha iyi biliyorsun 5 yollu hoparlör benim yukarıda açıklamaya çalıştığımın dışında bir kavram mı?
    aracta ikiside yok ama

ruudvan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    35 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    halen olur olmaz sallayıp duruyorsun, madem bu kadar çok biliyorsun kullandığın cihazları sistemini koyda görelim. yok o çöp bu bilmem ne sen bu işi bilmiyorsan ne cihaza nede bu işi bilenlere *** atma. sanki 40 yıldır bu işle uğraşıyorum edalarında kasılıp durma.
    valla ne yalan söyliyim es takicagıma bnde bagaj kullanmayı yeglerım.
    https://www.instagram.com/maxshineturkiye/

No coffee!!!

Hareli köyün polisajcısı !!!

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    sorumun yanıtını alamadım; peki sen ne diyorsun kicker es e para verirmisin? yoksa aynı fiyatlı farkı modellere mi yönelirsin.

ayrıca madem bende daha iyi biliyorsun 5 yollu hoparlör benim yukarıda açıklamaya çalıştığımın dışında bir kavram mı?
    kicker es de jbl gt5 de aynısının laciverti senin aklının alamayacağı kadar marka ve modelde kullandım. keyfim bugün spl ister aracıma re audio, dd vb subları takarım sq ister morel,dls takarım, tepemin tası atar hepsini sökerim, müzik tıngırdasın der ufak bişey takarım. parada keyifde benimse başkasına ne yemek düşer herkes biliyor. o an kickera param yeter onu alırım yada başkasını sonuçta hepsi aynı derecede cihazlar sen bana kicker es le jbl gti karşılaştırmıyorsun ikiside giriş seviyesinde cihazlar verdikleri tonlama birbirine yakın. ben 50 watt fazla olanı isterim dersin senin tercihindir, bunuda ben kulağımla duyuyorum fark ediyorum diye yalan söyler.

5 yol olayı sadece satış aldatmacasıdır. 3 tweeter 1 mid 1 woofer ile sadece 3 yollu coaxial hoparlör almış olursun. 3 tweeterın kesin frekanslarını farklı ayarlayarak bir tarafından element uydurmaya çalışan satıcılara kanma.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı ruudvan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    valla ne yalan söyliyim es takicagıma bnde bagaj kullanmayı yeglerım.
    dostum tamamen kişisel tercihindir, saygı duymak lazım. ben burada marka model savaşı vermiyorum zaten, benim için en iyisi içime sinen sistemdir.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bahsettiğim hoparlörde 5 ayrı bölüm olup her birininde farklı frekanslara hitap ettiğini düşündüğümüzde pioneer 5 yollu hoparlör diye reklam yaptığında bizi kandırdığını düşünmüyorum...

pioneer ın çift bobinli 400 rms bası bu üründen kat kat üstündür ve aralarında 20-25 lira ancak oynuyor... böyle seçenekler varken hala kicker es i savunmanın zevkle renkle yada maddiyatla bir alakası yok bence
    aracta ikiside yok ama

Post Thanks / Like
    Mentioned
    35 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    arkadaşta demişki alıp keşke almasaydım dıyecegıne daha ıyılerı al dıye konusmus.

kıcker comp kullanıyordum rf p3 e gectım daha takmak nasıp olmadı .bass kontrolum elımın altında zaten teypten bass ayarım 1 dedır.
    kısacası gumbur gumbur bı sub da kullansan ayarını kısarsın dusuk calar bunu yapmak cok zor deıl es kullananarkadaslarımda oldu bnm basımı agrıtmaktan baska bıseye yaramadılar.bnde tavsıye etmem .

No coffee!!!

Post Thanks / Like
    Mentioned
    35 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bahsettiğim hoparlörde 5 ayrı bölüm olup her birininde farklı frekanslara hitap ettiğini düşündüğümüzde pioneer 5 yollu hoparlör diye reklam yaptığında bizi kandırdığını düşünmüyorum...

pioneer ın çift bobinli 400 rms bası bu üründen kat kat üstündür ve aralarında 20-25 lira ancak oynuyor... böyle seçenekler varken hala kicker es i savunmanın zevkle renkle yada maddiyatla bir alakası yok bence
    snn soledıgıne ek olarak 150 lıraya kıcker comp 38 cm lık satıyorum 250 rms gucu var basıncı 30 luga gore daha fazladır bu aşıkar bırsey ama gel gorkı yumusatalım dıye portlu 90 lıtre kabın yaptık sımdı bagaj gerekıyor sok tak sureklı olmuyor satılık durumda.

No coffee!!!

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

güzel kardeşim halen aynı şeyleri tekrar edip duruyorsun pioneer yada x marka neye göre üstün bana onu anlat, sen sadece benim babam senin babanı döver muhabbeti yapıp duruyorsun o üstün bu üstün neye göre hangi özelliğine göre. tam dip frekansmı okuyor, distorsiyonumu az bu meret neye göre üstünlüğü kıyas alınıyor.

Alıntı ruudvan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşta demişki alıp keşke almasaydım dıyecegıne daha ıyılerı al dıye konusmus.

kıcker comp kullanıyordum rf p3 e gectım daha takmak nasıp olmadı .bass kontrolum elımın altında zaten teypten bass ayarım 1 dedır.
    kısacası gumbur gumbur bı sub da kullansan ayarını kısarsın dusuk calar bunu yapmak cok zor deıl es kullananarkadaslarımda oldu bnm basımı agrıtmaktan baska bıseye yaramadılar.bnde tavsıye etmem .
    rıdvan es, comp, comp vr.......... diye uzatmak mümkün önemli olan sistemin doğru kurulması olduğunu sende çok iyi biliyorsun. bası kısmak yada açmak senin elinde ama teneke gibi bir ses ayarı yapılmışsa aracında bası kısmanın yada açmanın ne anlamı var?

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bence 90 litre portlu kabine geçmekle iyi yapmışsın, kicker zaten sert bir bas kapalı kutuda daha da çekilmez oluyor
    aracta ikiside yok ama

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bence 90 litre portlu kabine geçmekle iyi yapmışsın, kicker zaten sert bir bas kapalı kutuda daha da çekilmez oluyor
    kapalı kutumu daha sert yoksa portlu mu, benim sana baştan beri söylediğimi yine yapıyorsun bilmeden yorum yapmak alışkanlık olmuş
    bilgi sahibi olmadan fikir sahibisin.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    kapalı kutu daha sert
    aracta ikiside yok ama

Post Thanks / Like
    Mentioned
    35 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    güzel kardeşim halen aynı şeyleri tekrar edip duruyorsun pioneer yada x marka neye göre üstün bana onu anlat, sen sadece benim babam senin babanı döver muhabbeti yapıp duruyorsun o üstün bu üstün neye göre hangi özelliğine göre. tam dip frekansmı okuyor, distorsiyonumu az bu meret neye göre üstünlüğü kıyas alınıyor.

rıdvan es, comp, comp vr.......... diye uzatmak mümkün önemli olan sistemin doğru kurulması olduğunu sende çok iyi biliyorsun. bası kısmak yada açmak senin elinde ama teneke gibi bir ses ayarı yapılmışsa aracında bası kısmanın yada açmanın ne anlamı var?
    şimdi olay şu es i aldın 50 lıtre bı kapalı kutu yaptın dangır dungur çalıcak bana gore kıcker portluda daha duzgun calıyor e bu sefer lıtre buyuyecek yer kaplıcak .e buna gerek yok dıyor arkadasta pıoneer ondan daha ıyı calar kapalı kutuda dıyor.
    sonucta es serısı spl deil sql deil hıcbısey deıl tıngırdaması ıcın bana kalsa es takılıcagına 20 cm lık hertz takarım nerdeyse aynı fıyata maksat bass sesı duymak.

bn yenı gecmedım portlu kabıne ezelden berı portlu kullanıyorum.
    sımdı bagaj kullanma zamanı.

yeni bagajım bu sekılde olucak kısmetse.

No coffee!!!

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)