User Tag List

Sayfa 2/3 İlkİlk 123 SonSon
42 sonuçtan 20 ile 38 arası

Konu: Pioneer usb video format

darkmoon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    107 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    codec sorunu vardır 720p değil en düşükden başla 240p den başla adım adım çık
    Edebim el vermez edepsizlik edene... Susmak en güzel cevap, edebi elden gidene. [Yunus Emre]

Zenginin malı Züğürdün çenesini yorarmış.. (ZZ Rules)

Faruk_Vtec - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    48 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    youtube'dan bı şarkı beğenıorm..

ssyoutube.com'dan vıdeo formatında ındırıorm..

burda bı hata yk dmı..?
    F&F CAR CLEAN - Detailing Center

Vtec II ES7 | Accord 2.4 EX. | C2 HDI | GPunto MJET 3K | Dizel Otomatik ERA...

Post Thanks / Like
    Mentioned
    107 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    ben ordan indirmediğim için bilmiyorum hangi formatta indirdiğini ben direk flv formatında indiriyorum idm ile indiriğim klip 720p yada 1080p ise idm ile mp4 olarak indirmek zorundayım zaten ama düşük kaliteyse misal 70 ler 80 ler 90 lardan orjinal bir kklipse 240p yada 360 p gibi o zaman flv olarak indirip any video converter ile avi ye çeviriyorum..
    Edebim el vermez edepsizlik edene... Susmak en güzel cevap, edebi elden gidene. [Yunus Emre]

ByFrkn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    banamısın demiyo hiç bi türlü çalıştırmıyo. usbde normal mp3 çalıştırıyo dvd de görüntülü açıyor fakat usb de yok ama şu 240p olayını bi deniyim

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Denedim fakat hiç biri olmuyor ama cd 'den olduğu zaman videolu oluyor

murat_ileri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    kardeşim sen bir yerde hata yapıyorsun muhtemelen, bugün 2550de usb üzerinden 8 saat klip izledim banamısın demedi
    Alıntı M3yener Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    indirilen benzin litre fiyatı değil götümüzdeki don

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı murat_ileri Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kardeşim sen bir yerde hata yapıyorsun muhtemelen, bugün 2550de usb üzerinden 8 saat klip izledim banamısın demedi
    hocam sana zahmet 1 tane müzik çevirip atarmısın o zaman bide öyle deniyim?

Faruk_Vtec - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    48 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Alıntı murat_ileri Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bende de 2550 var ve ben vıdeo açamıorm, bana vıdeo formatı çevırme şeklınızı fotoğraflayıp atabılırmısınız..?
    F&F CAR CLEAN - Detailing Center

Vtec II ES7 | Accord 2.4 EX. | C2 HDI | GPunto MJET 3K | Dizel Otomatik ERA...

Post Thanks / Like
    Mentioned
    107 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    forumda bir arkadaş pionner double satıyor ve ilanda belirtmiş bu modellerde usb den klip film oynatılmıyor diye bir bakın derim kıyaslayın..

bLackModeL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    video formatı .avi olcak ben pioneer 5450 de avi formatında hd kalıtesınde klıp ızlıyorum format factory cevırme programım .. pıxellesme ve donma yok ne olarak ızlıyebılıyorum
    facebook: hasan serdar şengül
    instagram: hasan_serdar

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    dvd de oluyor fakat usb 'de oynatmıyor.. Usb'yi okumaya çalışıyo 1-2 saniye sonra uyumsuz format hatası geliyo. Her türlüsünü de denedim

gokselazem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ben 1saat uğraştım ve buldum
    dıvx avı olan formatı açabiliyor cihazım pıoneer 3200bt . program tavsiyem ise asisesoft..
    hayırlı video yapmalar arkadaşlar..

sweap07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    format factoty bu program basittir bu programla ıstedgınz video bıcımıne cevırebılırısınız

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Deneyeceğim teşekkürler

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı gokselazem Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ben 1saat uğraştım ve buldum
    dıvx avı olan formatı açabiliyor cihazım pıoneer 3200bt . program tavsiyem ise asisesoft..
    hayırlı video yapmalar arkadaşlar..
    yok herhalde desteklemiyor usb den videolu müzikleri buda olmadı malesef..

S1NAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    öncelikle elinizdeki usb'yi bilgisayara taktıktan sonra bilgisayarıma girip usb aygıtına sağ tıklayıp biçimlendir deyin formatını fat32 seçin. Ardından bu linkteki programı indirin

Youtube Downloader HD İndir - YouTube Video İndirme Programı - Gezginler

programı açıp url yazan yere izlemek istediğiniz videonun adresini kopyalayıp yapıştırın. video indikten sonra bu linkteki programı indirin

DivX Video Converter | Free Video Converter Download for HQ Video | DivX.com

ardından programı kurup açtıktan programın sol üstünde yazan "+ Add files " yazan yere basıp az önceki program sayesinde indirdiğiniz videoyu seçin.Ardından divx yazan butona basıp 1080 hp seçin. Hemen altında output yazan yere tıkladıktan sonra custom resulution yazan yeri işaretleyin sonra hemen yan tarafında bulunan maintain aspect ratio yazan yerin işaretini kaldırın yukarıdaki değerleri "720x576" yapın ve son olarak start'a basın . Artık cd uğraşmadan usb ile doya doya video seyredebilirsiniz. Not : Double ya da indash'inizde görüntü ufak kalıyorsa zoom özelliğini açarsanız cuk diye oturur. Biraz karışık oldu kusura bakmayın ama elimden geldiğince adım adım anlattım umarım olur. sonucu buraya yazarsanız memnun olurum @murat ileri abime teşekkür ediyorum bende bi aralar böyle format arıyordum ama artık

The Best or Nothing

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı S1NAN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    öncelikle elinizdeki usb'yi bilgisayara taktıktan sonra bilgisayarıma girip usb aygıtına sağ tıklayıp biçimlendir deyin formatını fat32 seçin. Ardından bu linkteki programı indirin

Youtube Downloader HD İndir - YouTube Video İndirme Programı - Gezginler

programı açıp url yazan yere izlemek istediğiniz videonun adresini kopyalayıp yapıştırın. video indikten sonra bu linkteki programı indirin

DivX Video Converter | Free Video Converter Download for HQ Video | DivX.com

ardından programı kurup açtıktan programın sol üstünde yazan "+ Add files " yazan yere basıp az önceki program sayesinde indirdiğiniz videoyu seçin.Ardından divx yazan butona basıp 1080 hp seçin. Hemen altında output yazan yere tıkladıktan sonra custom resulution yazan yeri işaretleyin sonra hemen yan tarafında bulunan maintain aspect ratio yazan yerin işaretini kaldırın yukarıdaki değerleri "720x576" yapın ve son olarak start'a basın . Artık cd uğraşmadan usb ile doya doya video seyredebilirsiniz. Not : Double ya da indash'inizde görüntü ufak kalıyorsa zoom özelliğini açarsanız cuk diye oturur. Biraz karışık oldu kusura bakmayın ama elimden geldiğince adım adım anlattım umarım olur. sonucu buraya yazarsanız memnun olurum @murat ileri abime teşekkür ediyorum bende bi aralar böyle format arıyordum ama artık

hocam eline koluna sağlık denedim fakat nafile. Kime götürüp göstertebilrim ben bunu? desteklememesi imkansız ''eror'' hatası almıyorum ''uygunsuz dosya'' hatası alıyorum kesinlikle birşeyi var ama çözebilmiş değilim...

S1NAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı ByFrkn Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hocam eline koluna sağlık denedim fakat nafile. Kime götürüp göstertebilrim ben bunu? desteklememesi imkansız ''eror'' hatası almıyorum ''uygunsuz dosya'' hatası alıyorum kesinlikle birşeyi var ama çözebilmiş değilim...
    Kardeşim valla inan bu sölediklerimi yapıpta olmaması gerçekten imkansız . Hani codecler uymuo desem o da olmaz çünki verdiğim linkteki programların codecleri güncel. Sen bu dediklerimin aynısını yapıp DVD yazdırıp dene eğer yine olmazsa bnce elindeki cihazı satıp güzel bişi al. Bn pioneer kullanıorum gayet memnunum. Inş çözersin kardesim
    The Best or Nothing

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı S1NAN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kardeşim valla inan bu sölediklerimi yapıpta olmaması gerçekten imkansız . Hani codecler uymuo desem o da olmaz çünki verdiğim linkteki programların codecleri güncel. Sen bu dediklerimin aynısını yapıp DVD yazdırıp dene eğer yine olmazsa bnce elindeki cihazı satıp güzel bişi al. Bn pioneer kullanıorum gayet memnunum. Inş çözersin kardesim
    hocam dvd çalıştırıyor fakat usb de zıkkım şeyi bir okutamadım. Bugünde bir arkadaş arkadan turuncu kablo bağlı olması gerekiyor gibi bişeyelr söyledi tam olarak hatırlamıyoru ama hani tetikleyici gibi bişey dedi acaba ondanmıdır yoksa sıkıntı yok 4 4lük alet yah

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)