User Tag List

Sayfa 3/6 İlkİlk 12345 ... SonSon
101 sonuçtan 39 ile 57 arası

Konu: en mükemmel mid-tiz hangisi

By_HaNNibaLL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    İyi bi tesisatciya git ben uzun süre cevirici ile kullandim.

Söylendiği kadar gerek yok masraf yapma denicek kadar da kötü değil ki benim punto 2004 model 30 liralik cevirici ile gayet iyi bi şekilde çaliyordu dls midler vardi sonra da kicker taktim.

Bence bi git konuş 2 takim mid biraz da kaliteli bi cevirici ile tatmin edici sesler alirsin.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı By_HaNNibaLL Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İyi bi tesisatciya git ben uzun süre cevirici ile kullandim.

Söylendiği kadar gerek yok masraf yapma denicek kadar da kötü değil ki benim punto 2004 model 30 liralik cevirici ile gayet iyi bi şekilde çaliyordu dls midler vardi sonra da kicker taktim.

Bence bi git konuş 2 takim mid biraz da kaliteli bi cevirici ile tatmin edici sesler alirsin.
    Daha önce çeviricile polo aracıma buffer bağlamıştım oem teybe çok güzel olmuştu ama kaliteli mid-tiz denememiştim merak ediyorum o yüzden.

Alıntı darkmoon Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bence kulakdan dolma hareket etmeyin.. girin bir tesisatçıya söksün baksın arkasına teybi çıkartıp arkasına bakıp geri takması 5 dakkasını almaz siz bile yaparsınız. yanda tırnakları falan vardır yada bir tesisatçıya gidin iki dakka bakı versin para alıcak değilya bir bakmaya..

en azından emin olursunuz.. nette böyle basit ibr şeyi araştırmaya gerek bile yok..

en azından emin olursunuz yoksa zaten hiç girme tesisat işine.. yada aracın için orjinal aracının beyniyle entegre çalışan oem bir ana ünite al öyle devam et projene..

illa da çıtırdan bir şey olsun dersen stock sistemden biraz tatlı ve güçlü versin çeviri yaptırırsın arkada anfi çıkışı yoksa çeviriciyi anfiye bağlatırsın fazlada abartı olmayan infinity tarzı orta kalite bir mid takımı alır hem ucuz hemde stock sistemden çok daha kaliteli güzel bir ses yakalarsın.
    söktüreyimde iyice baktım nerden sökecek onu bile merak ediyorum inanın anlarım az çok kuzenim oto elektirikçi bir baktırayım olmazsa
    YamahA Xmax 250 ABS

HkN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bunlar anfi mi. fiyatları ucuz sıkıntı yok da anfim var 1 tane aşırı sağlam
    YamahA Xmax 250 ABS

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

fasterhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Orta sınıfta üzerine tiz tanımıyorum ( tabiki aktif kullanımda) : supremo tweteer

Takım olarak tavsiye istersende morel elate 9.3 yada 9,2 serilerine bakabilirsin... orta sınıf aktif sistem için ideal takımlardır...

Çıkar at acıları , Giy hadi cicileri ; Herşeyi unutturur Ankara Geceleri...

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı 01dz210 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bunlar anfi mi. fiyatları ucuz sıkıntı yok da anfim var 1 tane aşırı sağlam
    Tek RCA giriyor ve daha prof bir şekilde ses çıkıyor. Bildiğim o

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı HkN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tek RCA giriyor ve daha prof bir şekilde ses çıkıyor. Bildiğim o
    İyiymiş değişik birşey.
    YamahA Xmax 250 ABS

darkmoon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    107 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    ses işlemcisine hiç gerek yok..

çok prof yada extreme bir işe girişmiyorsan en son tercihin olsun hatta şu konumda çok ciddi paralar harcamanda anlamsız olur..

sadece verim alabiliceğin kadar para harcaman hem harcadığın paranın hakkını alman açısından iyi olur hemde güzel bir sistem yapmış olursun fazlası hakkını veremedikden sonra sadece çöpe giden para olur..

yapman gerekenler yazdı herkes.. çokda zor şeyler değil..

1) bir tesisatçıya git teybinin arkasında anfi çıkışı varmı bakdır yoksa çevirici yapsın tesisatçı anfini teybe bağla..
    2) orta sınıf güzel kaliteli bir comp al illa param çok diyorsan focal tercihen dls tarzı bir şey olabilir.. ama bana sorarsan hiç gerek yok öyle orta halli bir sisteme güzel infinity tak geç yada üst seri hertz falan olabilir..

morel supremo .focal utopia falan bunlara hiç gerek yok bunlara girersen sağlam bir anfiyi sağlam bir kaç bin tl lik kabloyu ses işlemcsini ayrıca araç izalasyonunu ve daha uzunca sürücek bir listeyi yani sağlam bir projeye girmeyi göze alman lazımki mükemmel hakkıyla dört dörtlük iş olsun..
    Edebim el vermez edepsizlik edene... Susmak en güzel cevap, edebi elden gidene. [Yunus Emre]

Zenginin malı Züğürdün çenesini yorarmış.. (ZZ Rules)

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    anlaşılmıştır peki sizin dediğiniz gibi bir infinity vs. orjinalinden daha iyi çalabilecekmidir. daha önceden dragster marka vardı tesisatım hayrandım onlara bazı sebeplerden dolayı sıkıntım vardı sattım şimdi başka birşey deneyeyim diye düşündüm
    YamahA Xmax 250 ABS

Post Thanks / Like
    Mentioned
    107 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Alıntı 01dz210 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    anlaşılmıştır peki sizin dediğiniz gibi bir infinity vs. orjinalinden daha iyi çalabilecekmidir. daha önceden dragster marka vardı tesisatım hayrandım onlara bazı sebeplerden dolayı sıkıntım vardı sattım şimdi başka birşey deneyeyim diye düşündüm
    anfi ve kaliteli bir comp ile her şekil stock sistemden üst sınıf ses alırsın.. araçların stock kolonları genelde anfi destekli bile olsa 20rms/30 rms i geçmez..

orjinalden harmann yada bose sistemli araçlarda bile enfazla değer odur ama o bile doğru yapılan çalışmayla çok yüksek kalitede ses alımına yeter sahneleme,anaünite v.b gibi..
    Edebim el vermez edepsizlik edene... Susmak en güzel cevap, edebi elden gidene. [Yunus Emre]

Serkan VTEC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Infinity tavsiye ederim bende gerceken guzel ses veriyor

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bence hiç ugraşma git bitane double din teyp al pionner veya alpin 800-1200 civarında güzel double din ler var
    pioneer mid tiz 2 takımı ön kapı ve arka kapılara +oval hoparlörler+bass bu işi bitir
    ortalama 2500-3000 tutar cokta güzel olur. Hatta arka koltuklara da double din baglantını monitör bile yatırabilirisin.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    duble teyp alsam bile montajlayacak yeri yok ki arabaya daha çerçeve felan çıkmadı malesef o yüzden oem e bağlamak istedim
    YamahA Xmax 250 ABS

Post Thanks / Like
    Mentioned
    107 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    senin aracına uygun ana ünite var daha doğrusu senin aracın için üretilmiş ana üniteler var..

double a falan girme hiç.. double aracın için ana ünite olmassa son tercihin olsun çerçeve çok kolay custom yaptırırsın bir pandizotçuda aracına özel..orjinalde olur ama dediğim gibi en son tercihin öyle bir iş olmalı..

aracın için orjinalden üretilmiş ana üniteler varken universal bir şey takılmaz. araç için üretilen ana üniteler hem aracın orjinal çerçeve iç tasarımına göre yapılıyor hemde beyne entegre çalışıyor yani direksiyon üstündeki tuşları ve orjinal teypden yol bilgisayarına falan girebiliyorsan bundada gene aynısını yapabiliyorsun..

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı darkmoon Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    senin aracına uygun ana ünite var daha doğrusu senin aracın için üretilmiş ana üniteler var..

double a falan girme hiç.. double aracın için ana ünite olmassa son tercihin olsun çerçeve çok kolay custom yaptırırsın bir pandizotçuda aracına özel..orjinalde olur ama dediğim gibi en son tercihin öyle bir iş olmalı..

aracın için orjinalden üretilmiş ana üniteler varken universal bir şey takılmaz. araç için üretilen ana üniteler hem aracın orjinal çerçeve iç tasarımına göre yapılıyor hemde beyne entegre çalışıyor yani direksiyon üstündeki tuşları ve orjinal teypden yol bilgisayarına falan girebiliyorsan bundada gene aynısını yapabiliyorsun..

Abinin dediği bunlar olsa gerek

Connecting site...

Connecting site...

Connecting site...

Connecting site...

Connecting site...

Connecting site...

ugur_EN_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    mid için bence çok yüksek paralar harcamayın derim aracımda 2 takım infinity 6530 cs ve 1 takım kicker ks var gayet tatmin edici tabikide bu iş zevk meselesi ama özellikle infinity' i tavsiye ederim

RedSun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    helix rs 6.3 kullanıyorum, sanatcı sağ koltukta. geçen maykıl mezarından kalktı geldi bende inanamadım.
    2.0T FSI

fuatvts - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    helix rs 6.3 kullanıyorum, sanatcı sağ koltukta. geçen maykıl mezarından kalktı geldi bende inanamadım.
    +1 mukemmele yakın sesi var
    C R M performance
    E C U fast

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)