User Tag List

5 sonuçtan 1 ile 5 arası

Konu: RCD 310 anfi ve Woofer sorunu

Ufuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    12 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

RCD 310 anfi ve Woofer sorunu

Bugün bi arkadaşımın aracında biraz müzik dinleme fırsatı buldum. Semtimde bu tarz işlerle ugrasan bi abime sorduğumda anfi takarsan radyoyu yakar falan dedi gözümü korkuttu. Bu olayın doğruluk payı nedir ?
    Amacım güzel tonlayacak bi woofer ve bide onu besleyecek anfi. Kapılardaki hoparlörlerin bass ayarını tamamen kapatıp bassı sadece bagajdan vurmasıni istiyorum. Öyle uçuk kaçık bütçe yok. 2.el temiz ürünler ile düzgün bişeler yapmak istiyorum.
    Ilk olarak orjinal ünite anfi ve woofer takınca yanar mi ? Bana pek doğru gelmedi ama bide bilene sorayım dedim.
    bide tavsiyeniz olacak 2.el toplamda 500 liraya çıkacak anfi+woofer tavsiyeniz var mi

Mehmetmert - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    47 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Araya cevirici jack takilacak olay biticek birsey olmaz kesinlikle duzgun yerde yapildigi surece

Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    biraz sallamış ya o nedir öyle radyoyu yakarsın altı üstü dönüştürücü takılacak ve rca kablosu ile anfiye sinyal gidecek. bagajda anfi gözükmesin daha derli toplu olsun dersende üstünde anfi montajlı subwooferlar mevcut onlara da bakabilirsin

Ufuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    12 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Teşekkür ederim bu çevirici dönüştürücü denen şey tam olarak nedir ? Bi markası var mı ? Direk olarak sanırım ses kalitesine etki eder. Kaliteli olanı ne marka? Bide fiyatları ne civarda ?

driver_can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    15 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ben yeni montaj yaptırdım polo aracıma.Üzerinde ana ünite olarak rcd510 var sound magus dijital dönüştürücü vardı elimde önceki aracımda kullanıp çıkardığım onu ana üniteye bağlayıp xetec 600.1 mono anfi ve alpıne orjinal kabinli sbr1243 30 cm bas bağladım.Gayet tatminkar kaliteli uğultusuz bir ses aldım.Hatta bas ayarı yarıda üstü fazla geliyor poloya.Konum mevcut müzik sistemlerinde ordan bakabilirsiniz bagaj görüntüsüne.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)