User Tag List

9 sonuçtan 1 ile 9 arası

Konu: Bmw 3.18 nbt uyum sorgusu

samhain - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Bmw 3.18 nbt uyum sorgusu

Herkese selamlar. Öncelikle forumda arattım fakat öncsinde açılmış bir başlık vb. göremedim.
    Aracım 2015 model, 1500cc, 3 silindirli 3.18 modeli. Ayrıca S.O.S sistemi var.

Araç makyajlı ve S.O.S sistemli olduğundan ve daha önce hiç deneme yapılmadığında biraz endişeliyim.
    Ankara da ikamet ediyorum yapabilecek 1-2 yer var ama yorumları ''deneriz abi'' olduğu için dediğim gibi endişeliyim.

NBT ünite Almanya dan geldi, cihaz 2015 ocak üretimi. GPS anteni ya da kabloları elimde yok.
    Uyum sorunu olabilir mi, servise gittiğimiz de sorun çıkabilir de denildi. Versiyon yenilemede cihaz sonradan takıldığı için olmaz vs denildi.

İlk defa BMW kullanıyorum kafam biraz karışık. Desteğinizi rica ederim.
    Saygılar

mrtysn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ankara'yi bilemem fakat Istanbul'da Mert Elektronik var, bi arayin gorusun yapilabilecek biseyse onlar halleder.
    Don't believe everything you hear,
    Real eyes, realize. real lies.
    2Pac Shakur

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Öm attım ama diğer arkadaşların bilgisi olsun diye yazıyorum sos sistemi olan araçlarda Bmw live çalışmıyor hava durumu vs fakat connected drive çalışıyor. Size bahsettim yerlerde yaptırabilirsiniz az çok tecrübelerimi paylaitım İşlem 2 saat sürüyor Türkiyede ve Avrupada bir çok insan yaptırıyor Sıkıntı olmaz Elinizde Nbt var ve duruyorsunuz.Bugün yaptırdım ve canavar araba 2018 oldu Yine yeniden söylüyorum Mert elktroniğe 7.000 tl diye gidiyosunuz en az 12.000 tl çıkartıyor fakat adamlar king yapamaycakları iş yok
    Alıntı samhain Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Herkese selamlar. Öncelikle forumda arattım fakat öncsinde açılmış bir başlık vb. göremedim.
    Aracım 2015 model, 1500cc, 3 silindirli 3.18 modeli. Ayrıca S.O.S sistemi var.

Araç makyajlı ve S.O.S sistemli olduğundan ve daha önce hiç deneme yapılmadığında biraz endişeliyim.
    Ankara da ikamet ediyorum yapabilecek 1-2 yer var ama yorumları ''deneriz abi'' olduğu için dediğim gibi endişeliyim.

NBT ünite Almanya dan geldi, cihaz 2015 ocak üretimi. GPS anteni ya da kabloları elimde yok.
    Uyum sorunu olabilir mi, servise gittiğimiz de sorun çıkabilir de denildi. Versiyon yenilemede cihaz sonradan takıldığı için olmaz vs denildi.

İlk defa BMW kullanıyorum kafam biraz karışık. Desteğinizi rica ederim.
    Saygılar

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Orçun tşk ederim dostum bilgilendirmeler için...
    bmw live ne işe yarar peki çalışmaması ne gibi durumlar getirir? Dediğim husus aslında serviste versiyon yükletme/güncelleme de ve bakım zamanı nbt takılmış orj dışına çıkılmış denilip garanti kapsamından cıkarılmasından korkuyorum. okadar para emek harca sonra arac garantı dısı kalsın vs

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Orçun tşk ederim dostum bilgilendirmeler için...
    bmw live ne işe yarar peki çalışmaması ne gibi durumlar getirir? Dediğim husus aslında serviste versiyon yükletme/güncelleme de ve bakım zamanı nbt takılmış orj dışına çıkılmış denilip garanti kapsamından cıkarılmasından korkuyorum. okadar para emek harca sonra arac garantı dısı kalsın vs
    Bmw live da brovser ve hava durumu ve bı kac app daha var bence cok gereklı değil eğer çk ısersen aracını 2013 model gibi gösterip yapıyorlar ama bence gerek yok.Bmw Connected açılıyor ipjone ile spofty internet radyosu fln geliyor bu gerekli Ben android kullandığım için deniyemedim Eşimin telefonuyla deniyeceğim bilgi veririm. Servistede güncelleme veya bir değişiklik istemediğini söylerssen dokunmazlar.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    abi iyi diyorsun da faydalı ya da gerekli güncelleme versiyon vs gelirse navi vs olcak diye yükletmeyelim mi
    okadar para emek zaman ver sonra, üzerime kuma istemem der gibi aletin yaptıgına gel asdsf

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    abi iyi diyorsun da faydalı ya da gerekli güncelleme versiyon vs gelirse navi vs olcak diye yükletmeyelim mi
    okadar para emek zaman ver sonra, üzerime kuma istemem der gibi aletin yaptıgına gel asdsf

Dostum takılan emülatör navi ile senin aracının şase kodunu yanıltan bir alet.. Güncellerseler nbt kitlenir. Diğer motor vs güncellemelerde birşey olmaz.Eğer emülatör olmasın dersen Mert elektronik 700 euroya yapıyor almanyadan sana activasyon kodunu verip nbtne yüklüyor. Sen Sadece nbt güncellemesi yapmayacaksın..zaten bir güncelleme geldiğ zaman yaptırdığın yere gidip yaptırabilirsin örnek Navigasyon güncellemesi için salı günü gideceğim ben sana zorla yaptır demiyorum senin bilceğin bir durum.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Anladım dostum eyvalla, sadece nbt için güncelleme gelirse zaten sorun yok onu montajı yapan kişiye de yaptırırız... sen bi numara verecektin bana aramam için??

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Anladım dostum eyvalla, sadece nbt için güncelleme gelirse zaten sorun yok onu montajı yapan kişiye de yaptırırız... sen bi numara verecektin bana aramam için??
    Öm attım. Aslında bu nbt için ayrı bir konu olsa başka sitelerde arkdaşlar kendi kendine coding sistemini hallediyorlar. Bilgisi olan arkadaşlar bi el atsın ittire ittire biyerlere getirelim şu Nbt coding işlemini.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)