User Tag List

Sayfa 2/2 İlkİlk 12
24 sonuçtan 20 ile 24 arası

Konu: Tesisat ile ilgili genel sorular

Faruk_Vtec - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    48 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Alıntı darkmoon Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    vibe in coaxları hakkında en ufak bir bilgim yok .. basları slim basları iyidir özellikle black death serisi falan performans sınıfında iyi complardır. sony ye hiç girme derim ona giriceğine git kenwooda gir.. cadence gelince o kolon benim bildiğim coaz değil sub. türkiyede nadir bulunabilicek 6x9 sublardan..

benim tavsiyem infinity olur.. Rockford olur.. alpine olur.. hertz öneririm. en olmadı kenwood yada pionner ..
    ya vıbe setını kurup deneme yanılma yapacam yada karışık bır set kuracam..

16cm ve 13cm hoparlör onerın ne olur pekı abı, 3 yollu vb ıstemıyorum sadece hoparlör ıstıyorum ve amfı ıle besleyecem..

bıde 6 kanal amfı onerısı bekliyorum..
    F&F CAR CLEAN - Detailing Center

Vtec II ES7 | Accord 2.4 EX. | C2 HDI | GPunto MJET 3K | Dizel Otomatik ERA...

darkmoon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    107 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    vibe i dene tabi imkanın varsa hatta banada burdan yaz bilgi ver .. çünkü vibe ın coaxlarını ben de bu konuda ilk gördüm hep slim bas comp. setlerine bakdığımız için..

benim önerim bilindik markalardan olur rockford türkiyede varmı bilmiyorum spl serisi var.. alpine öneririm birde hertz in performans serisi var çok iyi ama hoporlöre göre baya bir tuzlu.. mtx dinlemişdim oda çok iyiydi .. dls de o konuda iyi.. ama bunları nerden bulursun kaça bulursun bilmiyorum.. uğraşamam dersen pionner al diyicemde alanlar pek memnun değil eski seriler gibi değil diyorlar..
    Edebim el vermez edepsizlik edene... Susmak en güzel cevap, edebi elden gidene. [Yunus Emre]

Zenginin malı Züğürdün çenesini yorarmış.. (ZZ Rules)

alex - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Faruk Vibe ürünleri güzeldir Kaya ELektronik Erkan satısını yapmada benım e30 da 16 cm vibe subwofer var akıllara zarar çalıyo

onde 2 pıonner mid arkadaa 2 pıonner mıd ve amfı ıle destekledım sesı tatmın edıcı vibe markasının oval serı kare gıbı bı modellerı var onların netlıgıde cok guzel hatta 6985 ın bıkac tık ustu gıbı dıyım sana

darkmoon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    107 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    ses dünyasında her markanın uzman olduğu yada çok tuttuğu alanlar vardır.. bir marka bas üstüne uzmandır compenantları ve coax ları pek iyi değildir
    bir marka compenant üstüne uzmandır bası berbattır bir markanın coaxı compenantı iyidir bası tercih edilmez.. bu yazdıklarımın her birinide örnek verebiliceğim markalar var..

vibe eski wooferları uzun vadede körüklerde sıkıntı yaratıyordu belki düzelmişdir eski serilerde sıkıntı vardı.. vibe slim basları güzeldir birde performans serisi compenant ları fena değil ..
    Edebim el vermez edepsizlik edene... Susmak en güzel cevap, edebi elden gidene. [Yunus Emre]

Zenginin malı Züğürdün çenesini yorarmış.. (ZZ Rules)

Faruk_Vtec - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    48 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Alıntı darkmoon Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    vibe i dene tabi imkanın varsa hatta banada burdan yaz bilgi ver .. çünkü vibe ın coaxlarını ben de bu konuda ilk gördüm hep slim bas comp. setlerine bakdığımız için..

benim önerim bilindik markalardan olur rockford türkiyede varmı bilmiyorum spl serisi var.. alpine öneririm birde hertz in performans serisi var çok iyi ama hoporlöre göre baya bir tuzlu.. mtx dinlemişdim oda çok iyiydi .. dls de o konuda iyi.. ama bunları nerden bulursun kaça bulursun bilmiyorum.. uğraşamam dersen pionner al diyicemde alanlar pek memnun değil eski seriler gibi değil diyorlar..
    ben vıbe'ı bı deneyım o zmn abı..

Alıntı alex Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Faruk Vibe ürünleri güzeldir Kaya ELektronik Erkan satısını yapmada benım e30 da 16 cm vibe subwofer var akıllara zarar çalıyo

onde 2 pıonner mid arkadaa 2 pıonner mıd ve amfı ıle destekledım sesı tatmın edıcı vibe markasının oval serı kare gıbı bı modellerı var onların netlıgıde cok guzel hatta 6985 ın bıkac tık ustu gıbı dıyım sana
    çok kotu çalacağını düşünmüyorum açıkcası, hemen ıletışıme geçıorm..
    F&F CAR CLEAN - Detailing Center

Vtec II ES7 | Accord 2.4 EX. | C2 HDI | GPunto MJET 3K | Dizel Otomatik ERA...

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)