User Tag List

3 sonuçtan 1 ile 3 arası

Konu: Tesisat hakkında yardım.

Dean's - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Tesisat hakkında yardım.

Öncelik ile herkese selamlar Müzik sistemleri , amfiler vs hakkında hiç bir bilgim yok şuan aracımda fabrika çıkışlı olan orjinal hoparlörü kullanıyorum. Ve daha tatlı bir sound istiyorum çok aşırıya kaçmakta istemiyorum. Zaten son ses müzik dinleyen birisi de değilim. Tatlı bir tını istiyorum ne iyidir ne kötüdür pek bir bilgim yok o yüzden fikir ve önerilerinize ihtiyacım var. Şimdiden teşekkür ediyorum.

omerce - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Dean's Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Öncelik ile herkese selamlar Müzik sistemleri , amfiler vs hakkında hiç bir bilgim yok şuan aracımda fabrika çıkışlı olan orjinal hoparlörü kullanıyorum. Ve daha tatlı bir sound istiyorum çok aşırıya kaçmakta istemiyorum. Zaten son ses müzik dinleyen birisi de değilim. Tatlı bir tını istiyorum ne iyidir ne kötüdür pek bir bilgim yok o yüzden fikir ve önerilerinize ihtiyacım var. Şimdiden teşekkür ediyorum.
    eğer bangır gümbür müzik dinlemiyorsan kaliteli 2 midtiz takımı işini görür. Zaten gittiğinde soruyorlar ne istiyorsun diye. Amfisi bağlaması fln 1000-1200 arası rahatlıkla güzel bir tını elde edersin
    instagram.com/omersaglm

No23 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Dean's Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    amacın bangır bangır dinlemek değilse, tatlı tatlı sesleri duyayım bassları duyayımsa. hem bass yer kaplamayacak hemde başlangıç olacak bir sistem önereyim. arama motoruna Sony SET-1004LS yaz ve incele. orjinal teybine de uygulanabilir. tam set herşey içinde. sadece orjinal teybinde amfi çıkışın yoksa deck çevirici alırsın ki zaten bağlatacağın yerde vardır 40 50 tl birşey. max 100 lirada bağlatmaya verirsin. ömürlük bir ses sistemin olur. ama baştan söyleyim, tesisatın sesi güzel geldikçe geliştirmeye başlayacaksın çünkü tesisat bir hastalıktır önerdiğim ürün kalite vb şeyler olarak tartışılabilir tabiki ancak değerler açışından iyidir üzmez. daha ucuz toplama birşeyler de yapabilirsin ki tavsiye etmem.
    Beni satmayan tek dostum arabam...

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)