User Tag List

4 sonuçtan 1 ile 4 arası

Konu: 05' Fiat Doblo öneri

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Question 05' Fiat Doblo öneri

Arkadaslar selam,

doblo bir araç var. biliyorsunuz ki hoparlörleri berbat. kapı kolonları, ve topidonun üzerinde olan kolonları değiştirmek istiyoruz. Fakat, amfi vs. girmeyecek araya orijinalliği bozulmadan eskileri söküp yenilerini takmak istiyoruz.

Kapı kolonlarını "alman" araclarda ki gibi çalacak bir kolon arıyorum. yani bass ve tiz sesleri net ve temiz olsun istiyorum. bunun için tavsiye edebileceğiniz ne olabilir ?

teşekkurler iyi forumlar.
    Ki ben; ihaneti alkışlayamam, hain'i asla sevemem.

immortalboss - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    10 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    2004 vip Doblo vardı.Orjinalden koltuk altı bass vardır.Eğer o bass'ı bulabilirseniz çok çok zevk verir.Hem orjinal hem de güzel ses verir.Torpido hoparlörleri sanırım 13 cm idi.Çok fazla alternatifiniz yok.Bütün hoparlörleri powerbass yapmıştım.Ana ünite pioneer.Gayet güzel çalıyordu.Ama dediğim gibi o koltuk altı bass'ı bulursanız hem hiç yer kaplamaz.Hem de amfisi falan içinde.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı immortalboss Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    2004 vip Doblo vardı.Orjinalden koltuk altı bass vardır.Eğer o bass'ı bulabilirseniz çok çok zevk verir.Hem orjinal hem de güzel ses verir.Torpido hoparlörleri sanırım 13 cm idi.Çok fazla alternatifiniz yok.Bütün hoparlörleri powerbass yapmıştım.Ana ünite pioneer.Gayet güzel çalıyordu.Ama dediğim gibi o koltuk altı bass'ı bulursanız hem hiç yer kaplamaz.Hem de amfisi falan içinde.
    bak hiç haberim yoktu öyle bir davadan. teşekkur ederim. bulmaya çalışırım fakat ön kapılara kolon ihtiyacımız var. kolon ölçülerinden çok marka-model ihtiyacım var açıkcası. şimdi atıyorum JBL GTO-6508 aldım ön kapılara taktım, ben bu üründen güzel bir bass alabilecek miyim? istiyorum ki, bir PIONEER TS-A6975 gibi çalsın önlerde ? (amfisiz)

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Güncel. Tavsiye ve fikirlerinizi bekliyorum.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)