User Tag List

15 sonuçtan 1 ile 15 arası

Konu: Albea/Palio Aux Girişi?

SbrKync - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Albea/Palio Aux Girişi?

Selamun aleykum arkadaşlarım abilerim. Albea aracımızın orjinal teybine aux girişi yapmak istiyorum. Uzun zamandır araştırıyorum fakat kayda değer birşey bulamadım. Punto, linea, stilo, marea, fiorino için birçok uygulama mevcut fakat bizim teyplerle ilgili ne bir teknik katalog ne de bir uygulama bulamadım. Bazı arkadaşlar punto da teybin arkasından bir şase bağlantısı yaparak aux menüsünü açıp ses almayı başarmışlar. Teyp markasını ve modelini koyuyorum. Visteon/pioneer diye de geçiyormuş ismi. Yardımınızı bekliyorum.

pirasa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    10 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    içinden ne çıkacağı belli değil. teybi sök, içindeki devre kartının fotosunu çek koy buraya. arkadaşlar falan bakalım eğer pre-anfi entegresinin bulursak sana 3 tane kablo lehimlemek kalacak sadece.
    turbocuk istiyoruz

ByMuSt! - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    geçenlerde facebookda albea grubundan biri aux taktırmış youtubede videosu var. elektronik veya ses sistemiyle uğraşan bir yere gidip soracağım sonuç alırsam yazarım
    🚗 Daily Car 01" Corsa 1.4 - CarBusters 📷

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Teşekkür ederim. Ben de bugün teybi sökmeye çalışacağım bakalım. Bu arada 2008 sonrası yani Sole modellerinde SRC tuşuna 2 kere basınca AUX seçeneği çıkıyor. Yani tek yapılması gereken soket bağlantısı yapmak. @ByMuSt! Sizinki 2011 modelse AUX vardır diye düşünüyorum. Bizim araç 2006 model AUX seçeneği yok. Ben bir şekilde teyp uyumluysa onu açma yolunu arıyorum.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    @SbrKync
    bugün bi iki yere sordum ancak olumlu bi cevap alamadım SRC ye bastığımda radyo ve cd dışında bi seçenek gelmiyor malesef , olumsuz yanıt alınca teybi söker bakarım dedim ancak sökmeyi başaramadım internetten baktım orta kısmın tamamen sökülmesi gerekiyormuş

aracımın teybi , üst paneli açınca made in china yazan bir ürün çıkıyor

alıntı görsel

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    @ByMuSt! Aracınızda AUX olmamasına şaşırdım. Dynamic değil mi aracınız ondan mı acaba? 2011 model sole de vardı bizde 1 sene önce, onun el kitabına baktım da AUX yer alıyor. Fotoğraflar görünmüyor ayrıca ben de sökemedim maalesef henüz.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    @SbrKync araç fire dynamic
    bugün bi yere daha sordum olmuyo dediler , youtube a video ekleyen kişilerle irtibata geçmek lazım yada donanımhaberde çözüm yolu vardır

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı ByMuSt! Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    @SbrKync araç fire dynamic
    bugün bi yere daha sordum olmuyo dediler , youtube a video ekleyen kişilerle irtibata geçmek lazım yada donanımhaberde çözüm yolu vardır
    @ByMuSt! Radyo açıkken 1 ve 6 tuşlarına aynı anda basabilir misiniz bir süre? Teybin marka/modelini gösteriyor. 1 ve 6 tuşuna basılı tutuyorsunuz. Ekranda bazı bilgiler görünüyor. Önceki/sonraki tuşlarıyla ekrandaki bilgileri değiştirebilirsiniz. Bakalım sizinki hangi teyp.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

@pirasa teybin internette devre kartı şeması var mı bilmiyorum , içini açmadım aux denemesi yaptık linealarda bu şekilde aktif olurken albeada aktif olmadı
    @SbrKync

taylaner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Malesef kendinde aux menüsü olmayan araçlara yapılamıyormuş. Double teyp almadan önce bende çok aradım ve hep bu sonuçla karşılaştım...

Double teyp alana kadar da şu ürünle idare ettim;

Mini Wireless In car Music Audio transmissor transmisor transmiter transmetteur stereo FM Car MP3 Transmitter-in FM Transmitters from Automobiles & Motorcycles on Aliexpress.com | Alibaba Group

Transmitter ama , telefona takıldığı için , boş radyo kanalını bulunca çok kaliteli ses veriyor... TR'de aynısını göremediğim için bende aliden bu satıcıdan aldım.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Palio aux dan ses alamiyorum.

Alıntı pirasa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    içinden ne çıkacağı belli değil. teybi sök, içindeki devre kartının fotosunu çek koy buraya. arkadaşlar falan bakalım eğer pre-anfi entegresinin bulursak sana 3 tane kablo lehimlemek kalacak sadece.

Arabam 2005 palio cd calarli blaupunkt teybim semalar alt basliklardaki ile ayni. Datayi kisa devre yapmama ragmen src tusundan aux a gecemiyorum bir turlu yarsimci olabilirmisin? 0532 563 25 25 tesekkurler

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Arabam 2005 palio cd calarli blaupunkt teybim semalar alt basliklardaki ile ayni. Datayi kisa devre yapmama ragmen src tusundan aux a gecemiyorum bir turlu yarsimci olabilirmisin? 0532 563 25 25 tesekkurler

Shared album - Emre's world - Google Photos

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Shared album - Emre's world - Google Photos

pirasa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    10 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    @Emre4tech usta teybin dışı değil içini aç yeşil devre kartı üzerindeki entegrelerin fotografını atarsanız ona göre yardımcı olabiliriz.
    turbocuk istiyoruz

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    @Emre4tech usta teybin dışı değil içini aç yeşil devre kartı üzerindeki entegrelerin fotografını atarsanız ona göre yardımcı olabiliriz.
    icini aciyorum ama torsiyonlu vidalari acamiyorum

Telefonun varsa konusmak isterim

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)