User Tag List

19 sonuçtan 1 ile 19 arası

Konu: E90 sonradan oem nav/ekran

G_TT_I - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

E90 sonradan oem nav/ekran

E90 icin torpido dahil oem unite yada oem karsiligi android tipte ekran ile donusum montaji hakkinda fikir oneri ve maslakta usta onerileri gerekmekte.

ozzywan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Hiç görmemiştim boyle birsey cok enteresanmış.
    Miata
    Is
    Always
    The
    Answer ------ https://www.instagram.com/ozanbalta/

Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

GokhanRS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    62 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bu fiyata azıcık daha ekleyince arabayı alıyorum gerçekten değer mi böyle rakamları vermeye.
    It’s better to walk alone, than with a crowd going in the wrong direction... (Grant)

CaNeR44 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    aracınızı satıp ekranlısına baksanız yada bu şekilde güzel güzel binin e90 ekran takmak çok zor çin malı takarsınız oda çok basit duruyor

serkanokan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    25 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Rakam 3 aşağı 5 yukarı bu civarda geziniyor. Ekranlı E90'ım vardı, böyle paralar ödemeye değecek bir şey değil bence. 3-4 bin tl olsa tamam ama 10 bin liradan bahsediyoruz

Kahn23 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    23 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Orjinal ekran var diyip replica takıp anlamama ihtimali de var.

İstenen paralar çok uçuk.

GuNeS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ön göğüs komple değişmiyor sadece trimin üst tarafı değişiyor.İlk ilanda göğüsü komple satıyorlar.3-4 sene önce antalyadan bir arkadaşım yaptırmıştı.
    Okuma alışkanlığı
    olmayan toplumların
    ömrü lâklâkla geçer!

1.8 turbo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bende de e92 var ekransızlık 2008 model arabada buyuk eksıklık bence. bır oncekı arabam e60 dı alısmıstım ondakı multımedya ya sımdı çok yavan gelıyor e92 nın göğüslüğü.

konuyu takıpteyım
    E30 M50 TURBO & F30 320i ED

serkanokan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    25 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı GuNeS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ön göğüs komple değişmiyor sadece trimin üst tarafı değişiyor.İlk ilanda göğüsü komple satıyorlar.3-4 sene önce antalyadan bir arkadaşım yaptırmıştı.
    Orjinal performans bekleniyorsa, ekranlı ve ekransız modellerin göğsündeki klima ve teyp dizilimi de farklı. Onun için o iki parçanın da değişmesi lazım. Ayrıca kol dayamanın önüne controller da eklenmeli. Ekransızlarda var mı bilmiyorum ama ekranlı modellerde torpido'da usb girişi var buradan müzik transferi yapılabiliyor. Bu arada ekranlı teyp 12.5 gb hafızalı, orjinal cd'deki şarkıları dahi bir seferliğine kaydedip sonradan cd'ye gerek kalmadan hafızaya yükleyip dinleyebiliyorsunuz.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    318d aracıma sonradan Cıc diye tabir edilen torpido ekran idrive (controller) hepsini parça parça toplayıp 5.000 tl gibi bir ücrete yaptırdım. Şansıma benim bardak tutculu torpido gelmişti sonradan bardakları bulmuştum oda 400 tutmuştu Sadece parçalar bu tuttu. daha sonrasında 2.000 tlde yazılım için verdim. Ayrıca bluetooth usb vs gibi özelliklerin çalışmasını istiyorsanız bagajda combox var eğer aracınızda bu özellikler yoksa yeni comboxta almanız lazım. f30lardaki nbt nin aslında aynısı oluyor ses sisteminde biraz değişilik oluyor .. 40 gb hafıza veriyor müziklerini atman için. Buara navigasyon anteni bluetooth için mikrafon vsde takılması gerekiyor. 2010 modellerine kadar ccc diye geçiyor çoğu 5 kasasında bu ekrandan var sonra cıc oldu sonra nbt şimdide nbt evo çıktı. Yurt dışından e90lara nbt evo takan bile var illa böyle birşey yaptırcam diyorsanız nbt taktırmaya çalışın.Aşağıdaki resimdeki gibi parça parça edecekler bide arıcınızı

Drive Fast - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    eğer çok yaptırmak istiyorsanız parça parça toplayıp bir yerde montajını yaptırın ebay de falan bir sürü ilan var getirtebilirseniz ucuza kapatırsınız
    Drive Fast Live Young
    One Love E39
    Alıntı MK8800 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hacı baba yaşın 30 falan dinlemem izmirin ortasında soda şişesine oturturum seni

westalim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    @orcunkar peki memnun musunuz deydi mi ? işçilik nasıldı ? trim sesi oluşmaya başladı mı ? özellikleri kullanabiliyo musunuz ?

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı westalim Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    @orcunkar peki memnun musunuz deydi mi ? işçilik nasıldı ? trim sesi oluşmaya başladı mı ? özellikleri kullanabiliyo musunuz ?
    Ben çok uğraştım kağıthane saniyede Otomediamarket diye bi boktan alamayan ustanı eline bıraktım aracı 3 ay yapamadı desem yeri ..yok eksik parçan var yok ekranın pini bozuk vs daha sonra öğrendimki adam batakta parası yok yazılım atmak için sağı sola arıyor direk çıakrdım Sapphire karda eksiklerini tamamlattım İlk baştaki işçilik kötüydü. Saphire car özgür abi ilgilendi ne eksik varsa giderdi.. Trim sesi vs yoktu tüm özellikleri aktif olarak kullanabiliyordum hatta şimdiki araçlarda olan fakat ozamanlar intterfacele mirror ekrana yansıtma bile yaptırmıştım. Senin yerinde olsam 8.000 9.000 tl para verip yaptırmam. Ben yaptıralı 3 sene oluyor gençlik mi dersin heves mi dersin macera mı aramışım hala düşünmüyor değilim. Yaptırcam dersen araç gerçekten değişiyor. Tavsiyem parça parça topla ucuza gelir diyenleri dinleme ucuza vs gelmiyor cic teybini tutan plastik parçam eksikti bulanana kadar canım çıkmştı. Ya bulgaristana gideceksin aynı aracın üstündekini alıp kendikini bırakıcan (ustanla birlikte gitmen lazım) yada mert elektronik gibi yerlere vericen 12.000 anahtar teslim alacaksın.

westalim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    @orcunkar okurken düşününce başım ağrıdı sizi düşünemiyorum nekranlısını sattık pişman olmadık değil piyasa bu kadar uçmadığı zamandı şimdiler de tekrar bakıyorum fiyatlar uçuyor da niyetinde değilim. proje konusu gibi olmuş sizinkisi

Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Verdikleri fiyatlarda genelde yeni nesil f kasalarin muadil unitileri ve toplama torpidolar vs, zaten tum herseyi isterseniz fiyatlar git gide artiyor.
    Mert elektronik sen herseyi sifir dahi alip gelsen ben iscilik yapmam diyor, ellerindeki bicok parcada servisten pahali, ellerinde 1-2 cikma parca kalmis sonrasi eu dan dolayi dahada zam yapacaklarmis.
    Uzerinden cikanlari almadan islem yapmiyorlar gibi bir durumda var, ona gore fiyat cekiyor.

Ben denk geldi bir anda herseyi toparlardim, 1,2 haftaya montaj olacak. Belki son islemi toparlayan yukardaki firmaylada bi temas eder detaylari yazarim

Kaufmann - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Eski bir E90 kullanicisi olarak navigasyon konsollu arac bana hep daha sicak gelmistir. Navigasyon konsolu olmayana arkadasimin e90 u bana cok bos gozukuyordu. Ama sana verilen fiyatlar ve montaj icin araca uygulacak isleme bakinca sana degmeyecegini solemek isterim. 10K verip navigasyon toplaticagina bence yeni bir arac bakman daha mantikli.
    FREEDOM IS NOT FREE.
    האדם הוא הפלדה והטנק מתכת בלבד

Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ben fotograf cekmeye firsat bulamadan, 1 gunde cic sisteminin montajini yaptik, i drive cerceve bulmak biraz zor oldu, montaj yapilirken birden sansa bulunabildi, paddle shift baglantisida aradan cikti detayli son halini gosteren foto ekleyecegim
    Konu G_TT_I tarafından (16-05-2017 Saat 21:08 ) değiştirilmiştir.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler