User Tag List

11 sonuçtan 1 ile 11 arası

Konu: JVC KD-AVX44 teyp hakkında

aqustic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

JVC KD-AVX44 teyp hakkında

Arkadaşlar aracım w124 kasa mercedes
    İndash takarsak ekran kaloriferin dügmelerini kapatıcak,double dyn takarsak da kül tablasını iptal etmemiz gerekli
    Bunun yerine jvc kd-avx44 veya o ayarda kaliteli bir multimedia 3.5inc ekranlı teyp arıyorum.
    JVC sanırım bu tip ekranlı dokunmatik teyip üretmiyor.250 liraya multimedialı ekranlı ne oldugu belirsiz teyip takmak istemiyorum açıkçası
    jvc kd-avx44 ikinci el alırsam sorun çıkarma ihtimali var mı?Daha önce bu teyipi kullanan arkadaşlar var mı?

optimus_prime - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı aqustic Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar aracım w124 kasa mercedes
    İndash takarsak ekran kaloriferin dügmelerini kapatıcak,double dyn takarsak da kül tablasını iptal etmemiz gerekli
    Bunun yerine jvc kd-avx44 veya o ayarda kaliteli bir multimedia 3.5inc ekranlı teyp arıyorum.
    JVC sanırım bu tip ekranlı dokunmatik teyip üretmiyor.250 liraya multimedialı ekranlı ne oldugu belirsiz teyip takmak istemiyorum açıkçası
    jvc kd-avx44 ikinci el alırsam sorun çıkarma ihtimali var mı?Daha önce bu teyipi kullanan arkadaşlar var mı?
    bizim tanıdık dükkanda 4 sene vitrinde sürekli açık vaziyette durdu hiç bişe olmadı. temiz bulursan evladiyelik cihaz bunlar ama 2.el risk tabiki

Post Thanks / Like
    Mentioned
    49 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ben 2-3 yil kullandim. kesinlikle onermem. neden dersen, sirf sekil olsun diye dokunmatik bir tasarim yapmislar (ben de buna kanip almistim), adam gibi calismiyor.
    volume, source, vs. aklina ne geliyosa hersey dokunmatik. duzgun calismadigi icin adami sinir ediyor. hele yolda giderken kucuk sarsintilardan bile el oynadigi icin sesi acacaksin acamiyosun, kisacaksin gidip aciyor.
    cozumu uzaktan kumanda ile buldum ama o zaman ne anlami kaldi boyle bir alet kullanmanin.
    bir sure sonra sattim, adam gibi dugmeleri olan bir teyp aldim rahata erdim.
    onun disinda ciddi ozellikleri olan ust sinif bir urun.
    goruntu benim icin cok onemli diyosan al derim.

Uzaklaştırılmış Kullanıcı
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    avx33 modeline bakın derim. harika bir cihazdır.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    JVC KD-AV31 DVD receiver at Crutchfield.com
    Amazon.com: BOSS AUDIO BV7348B Single-DIN 3.2 inch Screen DVD Player Receiver, Bluetooth, Detachable Front Panel, Wireless Remote: Car Electronics

avx33 ve avx44 yerine linkteki teyler düşünüyorum arkadaşlar.Yurtdışından getirtmeyi düşünüyorum.Ne dersiniz?Problem yaşar mıyım?
    Konu aqustic tarafından (21-01-2018 Saat 01:48 ) değiştirilmiştir.

Uzaklaştırılmış Kullanıcı
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bana biraz pahalı gibi geldi. Gümrük vs yiyecek belliki. Hem elektronik olmasından hem de fiyatından dolayı.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    jvc av-41 modelini aldım amazondan.av41de av31den farklı olarak bluetotth var.Ve 643 lira çekildi dün..Gelince görecez artık vergisini.
    Sonuçları yazarım

fthdrn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    233 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Nedir bu teybin özelliği ? Yani neden yurtdışından çekme ihtiyacı duydunuz ?

Post Thanks / Like
    Mentioned
    53 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    hayırlı olsun,

siparişinizi herhanbi bir bahane sunup iptal etme şansınız varmıdır? var ise size farklı alternatifler sunmak isterim tabi aradığınız özellikleri belirtebilirseniz.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    53 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    özellikleri cidden çok vasat ama dahada önemlisi bu 41 modelini sadece amerikan pazarı için gördüm aman dikkat bu noktaya!
    bazı üreticiler birebir aynı ürünleri üretip sadece 1 hane değiştirerek farklı pazarlara sunarlar ve işin içinde olmayan aynı sanıp alır (ben )

ama gerçekte ciddi bir fark olabiliyor mesela radyo frekansları, kimi teyp hem amerikan hem avrupa radyo frekansları sunar ve aralarında tuş ile geçiş yaparsınız ama kimi teyp sabitdirki geneli böyledir yani elinize ulaşacak olan teyp sadece amerikan radyo kanal frekansları arasında kullanılıyorsa radyoda sıkıntı çekersiniz hiçbir kanalı net çekmeyebilir

Post Thanks / Like
    Mentioned
    49 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    yarbay abi,

(yaslisin farkinda degilsindir diye yaziyorum )

FM bandi genel olarak zcmis durumda. frekans tahsisini adam gibi yonetmedikleri icin radyo yayini gibi belki 100 yillik gecmise sahip ve mis gibi calisan olay TR'de zortladi. pek cok kanal sinyal karismasindan dolayi adam gibi dinlenemiyor.

yillar boyu severek radyo dinledim. ama onu da batirdilar. o yuzden headunit US modeli gelmis, su su frekanslari almiyor falan maalesef cok ince kaliyor artik. alacagi frekans mi kalmis...

butun 1. dunya ulkelerinde radyo hala catir catir calisiyor. Amplitude Modulation (forum kisaltmaya izin vermiyor acaba neden? ), FM, MW, ne ararsan var. bizimki gibi parazit icinde degil ve internet icat oldu ne gerek var diye kapatilmiyor. LW diye bisey de kalmadi herhalde. savas aninda en onemli sivil savunma araclarindan biri LW cunku it gibi kapsama alani var. ama bize gerekmez, Allah korusun oyle bir durumda feys'ten haberlesilir artik...

yetmedi ustune RDS koydular. yetmedi uzerine dijital broadcast teknolojisini cikardilar; DAB & Sirius XM, bilirsin.

maalesef bazilari diyor ki internet var yeaaaaaa ne gerek varrrrrr heyyyyyyy falan filan. oyle olmadigini kutur kutur biliyoruz. tabi milletin yerli zannettigi GSM operatorleri faturayi sapliyor internetci aleme.

umarim konu sahibi bir external display almistir, zira 3" display ile goruntu karinca duasi olur.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler