User Tag List

4 sonuçtan 1 ile 4 arası

Konu: Seat sound

driver_can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    15 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Seat sound

Aracım için satana kadar seat sound yaptırmayı düşünüyorum.Ama 18 mini stepne bul parçaları al montaj yaptır hiç dinlemedim.Center torpido üstü olanı aldım bagajda gerekirse takarım.Elimde alpıne swe 815 mevcut.Bu şekilde mi kullanmak mantıklı Yoksa seat sound yapıp satarken de opsiyon artmış mı olsa?

Emre911 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı driver_can Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Aracım için satana kadar seat sound yaptırmayı düşünüyorum.Ama 18 mini stepne bul parçaları al montaj yaptır hiç dinlemedim.Center torpido üstü olanı aldım bagajda gerekirse takarım.Elimde alpıne swe 815 mevcut.Bu şekilde mi kullanmak mantıklı Yoksa seat sound yapıp satarken de opsiyon artmış mı olsa?
    konuyla alakasızım seat soundlu fr kovalıyorum sonradan yapılırsa maaliyeti ne oluyor bunun

Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Merhaba , önceki aracım Fr dı normal ses sistemi vardı ,satıp tekrar Fr alınca seat soundlu aldım bana göre arasında pek bir fark yok sadece müziklerde biraz daha bass sesi artıyor ,Satarken opsiyon olarak artı şeklinde eklenebilir listeye

Sonradan yapılan seat soundla ilgilide su linki buldum belki yardımcı olur .

Seat Sound System - Leon - 5F - Leon - Seat - OEM Parcalar

driver_can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    15 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Teşekkürler yorumunuz için gerekli parçaları temin etmek kolay servisten.18 mini stepne gerekiyor orjinal montaj için o da karaborsa piyasada ama onu da temin ettim.Cam önü olanı servisten aldım sadece sub kaldı onu da alırım eğer aracı satmazsam.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler