User Tag List

7 sonuçtan 1 ile 7 arası

Konu: Megan 2 sedan ses sistemi gelistirme tavsiyeleri

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Megan 2 sedan ses sistemi gelistirme tavsiyeleri

Oncelikle selamun aleykum
    Aracim megan 2 sedan ve ses sistemimin fotograflarini yukledim. Ben araci aldigimda sistem vardi. Elktronikciye sistemi ayarlaymak icin gittigimde amfimin tam olarak beslemedigini subwooferin da kucuk oldugunu belirtti. Bir kac ufak arastirma sonunda Diamond 3000 w 4 kanal amfiinin benim sistemi besleyecegi onerilerini aldim (aklimdaki bir diger urunde soundmax 2600w).
    Fakat sub konusunda bir fikrim yok. Sistem konusunda bilgisi olan arkadaslardan amfi ve boofer kombinasyonu tavsiyesi almak istiyorum. Ve Diamond 3000w amfi nasildir ? Bu sisteme nasil bir kombinasyon olabilir ? Ucuz birsey olmadigi icin takmislen saglam bir sistem yapmak istiyorum. Tavsiyelerinizi bekliyorum 🙂Amfi Xetec marka kac w bilmiyorum. Teyibim pioneer. Hoparlorler oval pioneer yanilmiyorsam 2 tanesi 500 2 si 550 w olmasi gerek. Sub da tarantula 20 cm. Onceligim amfiyi degistirmek sub da degisecek fakat oncelik amfide 🙂 Hersey gonlunuzce olsun

560AABFE E85F 4A81 A490 6CB39AE45365 - Ucretsiz Resim / Fotoğraf Yukleme - Image Upload
    D38B7923 0F52 4A23 AEFA BE1D59D61EF8 - Ucretsiz Resim / Fotoğraf Yukleme - Image Upload
    3A9A66D3 B789 4DA9 B0C2 FA2D9D76809F - Ucretsiz Resim / Fotoğraf Yukleme - Image Upload
    Aradığınız Sayfa Bulunmamaktadır. Lutfen Kontrol Ederek Tekrar Deneyiniz. (404) - Ucretsiz Resim / Fotoğraf Yukleme - Image Upload

emrah turan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Merhabalar,

Birinci olarak bu watt olaylarına hiç takılma 2500-3000-6000 vs. hikaye, Bu sisteme en uygun en rahat edeceğin amfi Digital 5 kanal bir amfi olur seni üzmez gümbür gümbür dinlersin. Edison olur, Sound Magus, M acustic olur vs.

ikinci olarak bence arka tarafa 4 oval aşırı fazla arkada oturanın kafasını sağlam ütülersin( amfiden mümkün mertebe kıs ayarlarını ) , Ön kapı kolonları vs nolacak? Yerinde olsam hiç arabanın orj bozmaz megane yanlış hatırlamıyorsam 16-13 cm gibi birşeydi kapılara mid takımı koyar bir tanede 25 cm bas koyar tatlı tatlı dinlerdim.
    www.facebook.com/emrahturanphotoart

Araç çekimleri için mesaj atmanız yeterli...

fthdrn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    233 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Artık şu panzota 2 set kayık paynır olayından kurtulmamız lazım. Yüksek gürültü isteniyorsa evet mantıklı bir iş fakat kaliteli müzikten feh kpro ep3ün 0-100 uzaması gibi uzuyorsunuz.

ruudvan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    35 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    birazdan biri gelip 4 kanal anfinle sub ve ovallerin mukemmel çalıcağını söyler sistemin bi anda göklerden gelen bir değişimle çalmaya başlar merak etme. kankisiyle birlikte gelip engin bilgilerini aktaracaklar sana.
    https://www.instagram.com/maxshineturkiye/

No coffee!!!

Hareli köyün polisajcısı !!!

emrah turan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı ruudvan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    birazdan biri gelip 4 kanal anfinle sub ve ovallerin mukemmel çalıcağını söyler sistemin bi anda göklerden gelen bir değişimle çalmaya başlar merak etme. kankisiyle birlikte gelip engin bilgilerini aktaracaklar sana.
    muzigin tamamen kisisel bir zevk oldugunu dusunursek, dediginiz gibi biri gelir oyle bir yorumda bulunabilir.

Kimi gumbur gumbur kaliteden uzak dinler, kimi tonlu calsin rahatsiz etmesin beni der, kimi kıvaminda olsun der, der oglu der yani...
    Konu emrah turan tarafından (15-05-2018 Saat 08:37 ) değiştirilmiştir.
    www.facebook.com/emrahturanphotoart

Araç çekimleri için mesaj atmanız yeterli...

Vuh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    4 kanal bir amfi ile o sistemi beslemek mantıksız. Fakat ovalleri stereoya girin, sub için ayrı bir amfi alın desen, o sub'a değer mi size kalmış. Bütçeniz, hoparlörlerin güçleri, amfinizin gücü (rms) vesaire insanların öneride bulunması için bilmesi gereken şeyler..
    Benim aracımda da 4 oval var arkada. önlerde hoparlör olmayınca gerçekten kafa ütülüyorlar uzun süreli bir sistem kuracaksanız tavsiyem önlere doldurmanız yönünde olur benim de.
    Ha ama 4 ovalin güzelliği zahmetsiz, ucuz ve yüksek sesli

safaks - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Arka pandizot iptaline ve on kapilara mid takimi onerisine +1. Bu kadar cok kolon hem gereksiz amfiyi doldurucak hemde muzikten keyif almicaksin.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler