User Tag List

3 sonuçtan 1 ile 3 arası

Konu: Ses sistemi hakkın da yorumlariniz

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Ses sistemi hakkın da yorumlariniz

Merhaba, öncelikle istediğim sistem arabanın her yerini oynatacak cinsten bir sistem değil,aAracım opel corsa d kasa. Aklımda ki sistem de kapı kalanlarını ayarlarini yaparak mid tarzi kullanmak. 1 subwoofer ve mono amfi kullanmak istiyorum. Kullanacağım amfi pionner, bas ise cadence 20 cm 1000 watt 250 rms. Sizce tok bir bas sesi ile, ayarlaması yapılarak kapı kolonlarından da ses almak sizce yeterli olur mu.?
    Bas bu, CADENCE S1W8 20 CM ORJINAL KUTULU SUBWOOFER - Hoparlor Hoparlor İlanları sahibinden.com'da - 464345256

immortalboss - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    10 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Aynı araçtan bende kullanıyorum.Dediğiniz gibi bir sistem yapma arefesnde vazgeçtim.Lastik ve jant almaya karar verdim.Ana üniteyi değiştirmeden kaliteli ses almanız çok zor.İlla ki ana ünite orjinal olsun derseniz koaksiyel kaliteli hoparlör öneririm.Eğer subwoofer olsun derseniz Alpine swe815 tavsiye ederim.Ben de almayı düşünüyorum ilerleyen zamanda.Hatta satmayı istediğim hoparlörler var şu anda satılık bölümünde gözden geçirmenizi öneririm.Alacağınız mono amfi aşağı yukarı 400 lira olacak.Subwoofer da 300 desek 700 lira.Kablolama vs. 800 lira.Zaten 850 lira civarına swe815 bulunabiliyor ve kablolarıda içinde.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı immortalboss Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Aynı araçtan bende kullanıyorum.Dediğiniz gibi bir sistem yapma arefesnde vazgeçtim.Lastik ve jant almaya karar verdim.Ana üniteyi değiştirmeden kaliteli ses almanız çok zor.İlla ki ana ünite orjinal olsun derseniz koaksiyel kaliteli hoparlör öneririm.Eğer subwoofer olsun derseniz Alpine swe815 tavsiye ederim.Ben de almayı düşünüyorum ilerleyen zamanda.Hatta satmayı istediğim hoparlörler var şu anda satılık bölümünde gözden geçirmenizi öneririm.Alacağınız mono amfi aşağı yukarı 400 lira olacak.Subwoofer da 300 desek 700 lira.Kablolama vs. 800 lira.Zaten 850 lira civarına swe815 bulunabiliyor ve kablolarıda içinde.
    Ana üniteyi değiştirdim ben, orjinal kendi teybi değil.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler