User Tag List

13 sonuçtan 1 ile 13 arası

Konu: Double Din Garip Problem

ioz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Double Din Garip Problem

İyi forumlar herkese.

Dün internet üzerinden almış olduğum Avgo And-1500 model Android işletim sistemine sahip ürünün montajını yaptırdığımda gayet düzgün çalıştı. Marşa basınca ise ekran çizgi çizgi oldu ve ürün öylece dondu. Acaba düz bağlandığı için mi diye şüphelenip kontağa bağlandı ama yine aynı sıkıntı baş gösterdi. Teybi kapatıp marşa bastıktan sonra açarsam sıkıntı yok ama teyp açıkken marşa basarsam direkt donuyor ve ekran çizgi çizgi oluyor. Geri düzelmesi için küçük reset tuşuna basılması gerekiyor. Arabamda bundan önce de android işletim sistemli double vardı düz bağlı olmasına rağmen hiç böyle bir problem yaşamadım.

=> Ürün sıfır.
    => Akü ile ilgili bir problemim yok.
    => Teybi direkt aküye bağlayıp marşa bastığımızda aynı arıza yaşanmıyor.
    => Araç Peugeot 207.

safaks - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Mars esnasinda voltaj dustugu icin teyibe giden akimda dusuyor. Ya teyp dusuk akima gore uretilmemis. Yada akudeki akim mars esnasinda fazla dusuyor. Farlar bile aciksa mars esnasinda kisiliyor. Belkide arac ecudan guvenlik icin mars esnasinda teyibe giden akimi kesiyor. Sanirim elektrik baglantisi degisse belki duzelir. Isinin ehli elektrikciler belki akim kesmeyen bir nokta bulabilirler. En kotusu marstan sonra teyibi kullanmaya aliskanlik haline getirceksiniz. Takipteyim konuyu merak ettim valla nerden cikicak.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bugün farklı birkaç elektronikçiye yine gittim, çözemediler. Teybi direkt aküye bağlayıp marş yapıldığında bu arıza yok. Yerine takıp kapalıyken marş yapıp sonra açtığımızda sıkıntı yok ama açıkken marş yaparsak ekran çizgi çizgi oluyor ve tamamen donuyor.

Emirhancakir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Merak ettim, sorunu çözdüğünüz de de bizi bilgilendirin lütfen.
    Alıntı the "K" Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yolunda gitmeyen şey var tabi ama araba il ilgili değil sen rölantide neden freni pompalıyorsun?

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    aynı üründen 3 ay içerisinde 2 adet alıp arkadaşlarımızın aracına monatjını yaptık, bu şekilde bir problem kesinlikle olmadı. ilk postta teyp açıkken marş yaptığımda problem oluyor demişsin, marş esnasında teyp voltaj dalgalanmasını düzenleyemiyor gibi geldi.

turboman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    15 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Yazılım güncellemesi için servise gidin veya gönderin muhtemelen ondandır
    kadett e-astra gsi-fiat turbo-kadet turbo-bmwe21 323-honda civic n/a-ford sierra n/a-honda integra n/a-ford sierra rs500-honda integra turbo-bmw e30 n/a-mercedes c180-bmw e36 compact turbo loading...

immortalboss - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    10 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bu avgo ürünlerini sık sık görür oldum.Sizin yorumunuz nedir bu sorun harici? Corsa için alacağım bende torque falan yükleyip direk hararet göstergesi olarak da kullanmak istiyorum.

yilmazcatalbas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Eğer mümkünse sıfır bir akü bağlayıp deneyin benzer bir durum başımıza geldi aküyü ölçtürdük bir sorun yoktu 1 hafta sonra aküyü değiştirince sorun kendiliğinden çözüldü araç 206+
    Techturkey dediğin 12, bilemedin 16. sayfada adamı bulur, 500.000 yerine 1m alır, konuya giren herkesi ihya ederdi...

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Emirhancakir Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merak ettim, sorunu çözdüğünüz de de bizi bilgilendirin lütfen.
    Henüz bir şey yaptırmadım. İdareten marş basmadan teybi kapatıp marştan sonra açıyorum.
    Ama çözebilirsem bilgi vereceğim mutlaka.

Alıntı msx1987 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    aynı üründen 3 ay içerisinde 2 adet alıp arkadaşlarımızın aracına monatjını yaptık, bu şekilde bir problem kesinlikle olmadı. ilk postta teyp açıkken marş yaptığımda problem oluyor demişsin, marş esnasında teyp voltaj dalgalanmasını düzenleyemiyor gibi geldi.
    Bana da öyle geliyor marş esnasındaki voltajı ayarlayamıyor. Ama ne yapılabilir bunun için?

Alıntı turboman Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yazılım güncellemesi için servise gidin veya gönderin muhtemelen ondandır
    Son çare zaten iade edeceğim.

Alıntı immortalboss Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu avgo ürünlerini sık sık görür oldum.Sizin yorumunuz nedir bu sorun harici? Corsa için alacağım bende torque falan yükleyip direk hararet göstergesi olarak da kullanmak istiyorum.
    Daha önce iki arabamda kullandım, tek bir sıkıntı yaşamadım. Gayet güzel, hızlı, fiyat / performans olarak çok iyi. Torque zaten içerisinde var ve Bluetooth ya da Wifi’li ELM ile sıkıntısız çalışıyor. Daha önceki double’ların bazıları Bluetooth’lu ELM’yi çalıştırmamıştı ama bunda sıkıntı olmadı.

Alıntı yilmazcatalbas Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Eğer mümkünse sıfır bir akü bağlayıp deneyin benzer bir durum başımıza geldi aküyü ölçtürdük bir sorun yoktu 1 hafta sonra aküyü değiştirince sorun kendiliğinden çözüldü araç 206+
    Deneyeceğim mutlaka.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    avgo 1500'in 1 adedini corca c kasaya takmıştık. v1.5 elm327 çalışmasında hyerhangi bir problem yoktu.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı ioz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bana da öyle geliyor marş esnasındaki voltajı ayarlayamıyor. Ama ne yapılabilir bunun için?
    teyplerin güç girişinde voltaj dalgalanmasını için devre var diye biliyorum.En sağlıklısı aldığın yer ile temasa geçip bilgi almak, eğer ilgi göstermiyorlarsa ürünü iade yoluna git.

berkay59 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Kendim bu mesleği yapıyorum,zamanında çok avgo cihaz taktım fakat son zamanlarda teknik destek konusunda problemler yaşamaya başladım. Şuan reiss in malı olan navera-newfron ürünlerini sık sık montajını yapıyorum teknik konuda net cevaplar alıyorum ve geri dönüş henüz almadım. Bir problem yaşarsam paylaşırım. Ama avgodan bence biraz daha iyi gibi geldi.
    RenaultSport

Megane RS 225

fthdrn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    233 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Double dinn alınır.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler