User Tag List

3 sonuçtan 1 ile 3 arası

Konu: Opel Corsa D ses sistemi hakkýnda

immortalboss - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    10 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Opel Corsa D ses sistemi hakkýnda

Arkadaşlar merhabalar.Aracıma bu aralar biraz daha aşık olmak manasında çalışmalar yapıyorum.İstediğim özellikleri söyleyeyim.
    Aracımın ön kapı hoparlörleri 16 cm.Kasnakla 17 cm. de uydurabiliyormuş.
    Bir amfi,1 takım comp,1 subwoofer düşünüyorum.Aracın kapılarını sallayan,tavanını esneten bir ses sistemi değil sq tarzında bir sistem istiyorum.Sormak istediğim şeyleri sırayla sorayım.
    Şu tarz bir paket sistem alıp direk kullanayım mı? ( %60 civarı sol kulağımda da işitme kaybı var. )
    Clifford Set 804 4500 Watt Oto Muzik Sistemi Paketi | Kalite Yeri
    Veya paraya biraz kıyıp gerçekten arkama bakmayacağım bir sistem mi kurayım? (Aracımı kesinlikle satmayı düşünmüyorum.)
    2. seçimimdeki ürünler ise şöyle.
    Komp: ROCKFORD FOSGATE R165-S 80 WATTS PEAK - SENCAN SOUND - USA - Hoparlor Hoparlor İlanları sahibinden.com'da - 476105456
    Amf: ROCKFORD FOSGATE R300X4 - SENCAN SOUND FARKIYLA KALITE - Yedek Parca ve Aksesuarlar sahibinden.com'da - 476054675
    Sub: ROCKFORD FOSGATE R1S4-10 - 200RMS -- SENCAN SOUND --- USA - TR - - Hoparlor Hoparlor İlanları sahibinden.com'da - 476117521

Not: Açıkçası 2. sistemden yana gönlüm kayıyor.Ancak bu subwoofer kabini işine çok takılıyorum.Bütün ölçülerine varıncaya kadar çıkardım.Çizimleri vs. elimde var.Portsuz bir mini kabinde olacak.Ancak bulunduğum yer taşra.Bu kabin maliyeti sizce nasıl olur? Sizlerin yorumlarına göre hareket edeceğim, güzel bir sistem olsun istiyorum.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    10 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Arkadaşlar yorumlarınıza göre hareket edeceğim yorumlarınızı bekliyorum.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    10 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Evet sizlerden ses gelmedi dolar 7 liralara çıktı geldi ve bu boşluklarda satıcılarla kavga dövüş çeyizi dizmeye başladım
    Ön kapılara rockfordfosgate r165s full range
    amfi olarak rockfordfosgate r300x4
    sub olarak rockfordfosgate r1s4-10'' Kullanma kılavuzlarından ve firmanın tavsiye etttiği ürünlerden bir set oluşturdum.Bir iki kalem eksiğimiz var sonra montaja geçeceğiz.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler