User Tag List

Sayfa 1/2 12 SonSon
22 sonuçtan 1 ile 19 arası

Konu: Corsa c muzik sistemi hk.

Leonardo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Corsa c muzik sistemi hk.

Merhaba hayirli bayramlar herkese cok konu var farkindayim ancak aradigim cevabi bulamiyorum . Şuan aracımda 1400 luk phlips marka sub var sound face marka anfi var önlerde ma audio 16 cmlik var ve çin malı double var ön sağ hoparlörümde cızırtı var değişmeyi düşünüyorum. Ve ses kalitesinden memnun değilim bu yüzden ön kapıları ve teybi değişmeyi düşünüyorum değişmişken ömürlük olsun istiyorum direk link olarak önerirmisiniz ? Aklımda teyp olarak pioneer deh s4050 var ön konusunda hiç bir bilgim yok bütcem 350-400 civarı yardımcı olursanız çok sevinirim

immortalboss - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    10 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Öncelikle verdiğiniz bilgiler eşiğinde yorum yapmamız imkansız (yaparsakta yanlış olur) onu söyleyeyim.
    Kullandığınız subwoofer 4 ohm mu yoksa 2 mi? Amfiniz 4 kanal mı 2 kanal mı ? Hoparlörlerin ohm değeri nedir? Koaksiyel mi yoksa midrange mi yoksa komponent midir vs.
    Ama size şöyle söyleyim.Elinizdeki ürünlerin hepsini yok sayıp 2 amfi çıkışlı bir teyp,önlere bir takım full range hoparlör veya komponent,bagaja da ufak bir subwoofer koyarak istediğiniz keyfi alırsınız diye ümit ediyorum.Arka kapıları da teypten beslersiniz.Böylelikle 4 kanal amfi de yeterli olur.Eğer fiyat verirseniz sizin için kafamda bir sistem oluşturabilirim.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı immortalboss Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Öncelikle verdiğiniz bilgiler eşiğinde yorum yapmamız imkansız (yaparsakta yanlış olur) onu söyleyeyim.
    Kullandığınız subwoofer 4 ohm mu yoksa 2 mi? Amfiniz 4 kanal mı 2 kanal mı ? Hoparlörlerin ohm değeri nedir? Koaksiyel mi yoksa midrange mi yoksa komponent midir vs.
    Ama size şöyle söyleyim.Elinizdeki ürünlerin hepsini yok sayıp 2 amfi çıkışlı bir teyp,önlere bir takım full range hoparlör veya komponent,bagaja da ufak bir subwoofer koyarak istediğiniz keyfi alırsınız diye ümit ediyorum.Arka kapıları da teypten beslersiniz.Böylelikle 4 kanal amfi de yeterli olur.Eğer fiyat verirseniz sizin için kafamda bir sistem oluşturabilirim.
    Merhaba cevabiniz icin tesekkur ederim oncelikle ses sistemi olaylarindan pek anlamadigim icin yazamadim anfim 4 kanalli bir anfi arac tek kapi bu arada arka yok anfi 3600 watt birde bagajda 2 adet pioneer oval var 450 wattlik subwoofer da 1400 watt siz hoparlor yokmus gibi degerlendirip yorum yaparsaniz daha iyi olur benim acimdan ses kalitesinden memnun degilim birde dedigim teyp sizce nasil ? pioneer deh-s4050 , tesekkurler

Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Guncell yardimci olcak biri varmidir?

Post Thanks / Like
    Mentioned
    10 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Leonardo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba cevabiniz icin tesekkur ederim oncelikle ses sistemi olaylarindan pek anlamadigim icin yazamadim anfim 4 kanalli bir anfi arac tek kapi bu arada arka yok anfi 3600 watt birde bagajda 2 adet pioneer oval var 450 wattlik subwoofer da 1400 watt siz hoparlor yokmus gibi degerlendirip yorum yaparsaniz daha iyi olur benim acimdan ses kalitesinden memnun degilim birde dedigim teyp sizce nasil ? pioneer deh-s4050 , tesekkurler
    Amfinin fotoğraflarını ve subwoofer modelini atarsanız daha iyi olur.Teybiniz bu tür bir sistem için fazlasıyla yeterli olacaktır.Benim size tavsiyem şöyle yapın.Önlere jbl gto 6508c bulabilirseniz.Arkadaki ovalleri iptal edin veya teypten direk besleyin.Subwoofer da amfinin diğer kanalında köprülü halde kalsın.en güzeli ve ekonomiği böyle olur.

fthdrn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    233 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Amfinin değerleri pek gerçekçi olmayabilir

ruudvan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    35 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    şehir hatlarında o kadar watt yok.sen corsaya deli wat döşemişsin.sana bir murat özcan yorumuyla hem konuna renk katmak hemde skip att mak istiyorum.
    '1400watlarda çok değişik oluyo ve maşallah.'
    https://www.instagram.com/maxshineturkiye/

No coffee!!!

Hareli köyün polisajcısı !!!

Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı fthdrn Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Amfinin değerleri pek gerçekçi olmayabilir
    Dogrudur dedigim gibi sistem olaylarindan anlamiyorum o yuzden yardim istedim serisini bakip yazacagim

Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı ruudvan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    şehir hatlarında o kadar watt yok.sen corsaya deli wat döşemişsin.sana bir murat özcan yorumuyla hem konuna renk katmak hemde skip att mak istiyorum.
    '1400watlarda çok değişik oluyo ve maşallah.'
    Dedigim gibi bilmiyorum keske yardimci olmak icin yazsaydiniz

Post Thanks / Like
    Mentioned
    233 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Elindeki teyp işini fazlasıyla görür. Diğer ekipmanları bir şekilde satıp paraya çevirmen gerekiyor. O aletler ile müzikten çok gürültü dinlersin. Bunu ömürlük olsun dediğin için söylüyorum. Öncelikle satın alma önceliğin teyp>Component>Amfi>Subw> bu şekilde dizmeye başlarsan dinleyerek eksiğini sende fark edersin. Ne kadarlık bir bütçen var ona göre öneride bulunalım çünkü gidip 200-300 liraya jbl comp falan alacaksan elindeki de seni aynı şekilde idare eder.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı fthdrn Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Elindeki teyp işini fazlasıyla görür. Diğer ekipmanları bir şekilde satıp paraya çevirmen gerekiyor. O aletler ile müzikten çok gürültü dinlersin. Bunu ömürlük olsun dediğin için söylüyorum. Öncelikle satın alma önceliğin teyp>Component>Amfi>Subw> bu şekilde dizmeye başlarsan dinleyerek eksiğini sende fark edersin. Ne kadarlık bir bütçen var ona göre öneride bulunalım çünkü gidip 200-300 liraya jbl comp falan alacaksan elindeki de seni aynı şekilde idare eder.

Tesekkur ederim yaziniz icin teyp almadim daha ama attigimi almayi dusunuyorum pioneer deh-s4050 ben bu sistemi diger aracimdada kullaniyordum aslinda memnundum tekrar almam gerekecekmi anfi ve sub ? Anfim soundface sm4 modeli sub ise philps 1400 luk yeterli geliyor aslinda sadece kabini degismeyi dusunuyorum. Butceye gelirsekte kapi hoparlorleri icin 400 gibi teyp icin ise 600 tllik bir butce ayirdim

16EC813 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    59 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    konu kirliliği olmasın diye hazır konu varken bende sorayım
    corsaya bende bu sıralar bi dabıl almayı düşünüyom.hangi marka ve model ölçü olarak cuk diye oluyo ve ses görüntü olarak f/p ürünü hangisidir ?
    PROSTOCK GARAGE

Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Guncell ....

Post Thanks / Like
    Mentioned
    10 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı 16EC813 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    corsaya bende bu sıralar bi dabıl almayı düşünüyom.hangi marka ve model ölçü olarak cuk diye oluyo ve ses görüntü olarak f/p ürünü hangisidir ?
    Corsa C için ve d için üretilmiş double android teypler var.Giriş seviyesi bir sistemse o tür bir double alabilirsiniz.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı 16EC813 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    avgo 1500 f/p olarak güzel bir teyp hemde android. corsalar için üretilen teyp çerçeveleri ile yuvaya oturmada problem olmuyor. ek olarak piyasada ıso kablo kitleri var kabloları kesmeden montajı oluyor diye biliyorum.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Evet Pioneer deh-s4050 teybimizi aldık bir süre idare edelim derken anfimiz arizalandi artik anfi oneriside alabilirim.

Soulfly
    Misafir
    İNFİNİTY REF 704A öneririm,kendimde kullanıyorum güzel bir amfi.4x70 rms ve timing özelliği var.

İNFİNİTY REF 704A 4 KANALLI ANFİ KAPIDA ODEME - Yedek Parca ve Aksesuarlar sahibinden.com'da - 505669331

Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alpine Spg-17Cs (16Cm) Komponent 2 Yollu 280W Hoparlör70 Watt Rms
    Alpine Spg-17Cs (16Cm) Komponent 2 Yollu 280W Hoparlor70 Fiyatı

Bu urun nasildir yorumlari alabilirmiyim bir yerden basladik hala verim alamadik. Alacagim kapi hoparlorleri ile birlikte kapilara amatorce bir yalitim yapmayi planliyorum

Post Thanks / Like
    Mentioned
    233 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Oha 600 lira mı 300 liraydı geçen sene alıp denemiştim vasat geldiği için geri satmıştım. 600 lira verilmez ona kesinlikle.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler