User Tag List

Sayfa 2/2 İlkİlk 12
24 sonuçtan 20 ile 24 arası

Konu: Mini R60 - Visual Boost Sorunu

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Rs6 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Amazon’dan Türkiye’ye ürün getirme konusunda bir sıkıntı vardi sanırım en son. Burada sordurdugum da bu parçayı 1500 ₺ gozden çıkarmamı söylediler.

Görüştüm ancak çok ilgilenmediler.

Hafta içi Karşıyaka’da bu tarz işlerle uğraşan, Ford’a VW multimedia’si takan bir abımızın yanına götürdüm arabayı. Kendisi daha önce Mini’ye böyle uygulama yapmamış ancak NBT’yi almam şartıyla kendisinin takacağını söyledi ve kendisini sordurdugum da bayağı bu ısın ehli olduğunu buldum. Sizce bu riske değer mi ?
    Ben de amazondan aldım ürünü. Hiçbir sorun çıkmaz merak etmeyin. Devamlı alışveriş yapıyorum.

207_TR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    31 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    İstanbul Minauto yu bir ara.

Mini Passion forumuna gir bi.

İzmirde Ege Servis benim eski aracım R60 ın Visual Boost taki sorununu yazılımla çözmüşlerdi.

Mini Connected olayı eskiden retrofit kit ile satılıyordu galiba.

Ama senin çözümün Mini Passion Forum da
    Audi A6 C5 Avant 2.0 & Bmw F800S

Rs6 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı 207_TR Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İstanbul Minauto yu bir ara.

Mini Passion forumuna gir bi.

İzmirde Ege Servis benim eski aracım R60 ın Visual Boost taki sorununu yazılımla çözmüşlerdi.

Mini Connected olayı eskiden retrofit kit ile satılıyordu galiba.

Ama senin çözümün Mini Passion Forum da
    Ege Serviste arkadaşım çalışıyor. Şasi numarasından parça sipariş verdikleri için hem R60 için o multimedya gelmiyor hem de Özgörkey dahil kendileri yapmayıp başka yerlere yönlendiriyorlar bu iş için.

__

İzmir'de ise bu tarz işlemleri yapan iyi yerlere bizzat götürüp konuştum. Daha önce en azından R56'ya bu uygulamanın yapılmış olduğunu gördüm. Ayrıca tedarik, montajı ve aktif hale getirilmesi konusunda gerçekten profesyoneller. Ancak 12.000 TL civarı bir masraf çıkıyor. Ne kadar değer karar verme aşamasındayım. Şu anlık S-Link'in USB ve AUX ile bluetooth'u yansıtan cihazını aldım ki onu bile kullanması dert.

Mini'nin yanına bir araç daha almış bulunmaktayım. Teslim aldıktan sonra büyük ihtimalle ona ikisine de aynı anda NBT yaptıracağım. Herkese teşekkür ederim.

HaKo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    12 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı merdal Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bu arada ben bu konuyla ilgili baya araştırma ve çalışma yaptım. Benim aracımda Mini Connected yüklü değil. Fakat ben parametreleri açarak Mini Connected ve bluetooth müzik dinleme özelliklerini açtım. Buny yapıp bluetoothla araca bağlandığımda araç hata yazıyor ve müzik çalmıyor. Bunun nedenini araştırdığımda Mini Connected yüklü araçlarda bluetooth modülünün farklı olduğunu öğrendim. Yani sadece yazılımla Mini Connected ile müzik olmuyor, modülün de değişmesi gerekli. Müzik dışında Mini Connectedle gelen spor göstergeler, street view ve forcemeter uygulamarını şuan kullanabiliyorum. Modül alıp müzik olayını halletcektim fakat yukarda attığım cihaz modülden daha ucuz.
    merhaba , bende 2018 lci mini cooper var, arabada miniconnected menüsü var , spotifydan müzik de dinleyebiliyorum ,fakat arabada spor modu veya o bahsettiğiniz göstergelerin hiçbirini göremedim ? nasıl yapılıyor tam olarak bu işlem , telefonu kablo ile mi bağlamak gerekiyor ? açıkçası mini connected menüsünden hiç bir şey yapamıyorum ben , bir şey anlamadım yani olayı nedir.

ofli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    benim aracta mini Connect yok onu aktif edenler felan olmuş nedir hikayesi
    On3R
    R-Turbo

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler