User Tag List

Sayfa 1/2 12 SonSon
24 sonuçtan 1 ile 19 arası

Konu: Mini R60 - Visual Boost Sorunu

Rs6 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Mini R60 - Visual Boost Sorunu

Yeni aracım R60 kasa Mini Countryman S'te ufak tefek multimedia problemleri yaşamaktayım.

Aracın blueetooh bulunmakta ancak sadece aramalar için bluetooth'u kullanabiliyoruz. Telefonu eşleme yaptığımda müzik çalmak için eşleme yapılmıyor. Bu genel paket özelliği mi yoksa sonradan eklenebilir bir olay mı ?

Ayrıca, USB girişi de mevut. Telefonu USB ile bağladığımda ekranla telefon müzik uygulaması senkronize hale geliyor. Ekranda anlık çalan şarkı bilgileri dahi geliyor ama play'e basıldığı an müzik telefondan çalmaya devam ediyor. Araç USB'yi sadece müzik ara yüzü ve şarj istasyonu olarak mı kullanmakta ?

Eğer ki aracın mevcut paketinde bulunan multimedia sistemiyle bluetooth ve USB'yi müzik çalmak için kullanmıyorsak, bu araca F60 kasanın multimedia sistemini, NBT, takma şansımız var mı ? Yoksa, telefonu (car play gibi) aktif bir şekilde kullanmama yarayacak bir parça mevcut mu ?

berkaym - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    23 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bt sadece arama için kullanılıyor ne yazıkki. Telefondan müzik dinlemek için aux kullanabilirsiniz yada mini connect alıp spotify uygulaması kullanabilirsiniz. Ekstra spor gösterge ve haritada eklenir

onursumer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    65 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Rs6 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yeni aracım R60 kasa Mini Countryman S'te ufak tefek multimedia problemleri yaşamaktayım.

Aracın blueetooh bulunmakta ancak sadece aramalar için bluetooth'u kullanabiliyoruz. Telefonu eşleme yaptığımda müzik çalmak için eşleme yapılmıyor. Bu genel paket özelliği mi yoksa sonradan eklenebilir bir olay mı ?

Ayrıca, USB girişi de mevut. Telefonu USB ile bağladığımda ekranla telefon müzik uygulaması senkronize hale geliyor. Ekranda anlık çalan şarkı bilgileri dahi geliyor ama play'e basıldığı an müzik telefondan çalmaya devam ediyor. Araç USB'yi sadece müzik ara yüzü ve şarj istasyonu olarak mı kullanmakta ?

Eğer ki aracın mevcut paketinde bulunan multimedia sistemiyle bluetooth ve USB'yi müzik çalmak için kullanmıyorsak, bu araca F60 kasanın multimedia sistemini, NBT, takma şansımız var mı ? Yoksa, telefonu (car play gibi) aktif bir şekilde kullanmama yarayacak bir parça mevcut mu ?

aracınız alınırken bluetooth sadece goruşme olarak alındıysa çalmaz ben raslamadım bluetooth ile müzik dinlenebilenine sanırım tr 1-2 araçda var bu opsiyon

benimkide sadece goruşme yapıyor

telefondaki müzikleri mini connect vs şeklinde bağlanıp dinlemek için ise bmw-mini y cable kullanman lazım

300-400 tl cıvarı fiyatı var bilgin olsun

psn&Live id: onursumer
    135
    ├┼┼╕
    246R

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı berkaym Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bt sadece arama için kullanılıyor ne yazıkki. Telefondan müzik dinlemek için aux kullanabilirsiniz yada mini connect alıp spotify uygulaması kullanabilirsiniz. Ekstra spor gösterge ve haritada eklenir
    Mini connect nasıl bir uygulama oluyor ? Bir parça takip aktivasyon ile birlikte dediğiniz ek özellikleri kullanabiliyorum sanırım. Bir de müziği sadece spotify uygulaması açmıyor değil mi ?

Alıntı onursumer Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    aracınız alınırken bluetooth sadece goruşme olarak alındıysa çalmaz ben raslamadım bluetooth ile müzik dinlenebilenine sanırım tr 1-2 araçda var bu opsiyon

benimkide sadece goruşme yapıyor

telefondaki müzikleri mini connect vs şeklinde bağlanıp dinlemek için ise bmw-mini y cable kullanman lazım

300-400 tl cıvarı fiyatı var bilgin olsun
    En başta ne demek istediğini anlamadım. Ama benim asıl istediğim F60’in multimedyasını kurmaktı o fiyatları gozden çıkardım da sanırım mini connect tek cozum.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    65 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Mini connect nasıl bir uygulama oluyor ? Bir parça takip aktivasyon ile birlikte dediğiniz ek özellikleri kullanabiliyorum sanırım. Bir de müziği sadece spotify uygulaması açmıyor değil mi ?

En başta ne demek istediğini anlamadım. Ama benim asıl istediğim F60’in multimedyasını kurmaktı o fiyatları gozden çıkardım da sanırım mini connect tek cozum.
    aracındaki bluetooth opsiyonu sadece konuşmak için alınmış, muzik yayını yapabilenide var o opsiyonla tr de pek mini gormedim

aracın ekranında mini connect diye menu varmı ?

ve evet spotify çalışıyor sadece

aslında multimediası bmw direk fakat baya eski ve guncellenemiyor

135
    ├┼┼╕
    246R

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    aracındaki bluetooth opsiyonu sadece konuşmak için alınmış, muzik yayını yapabilenide var o opsiyonla tr de pek mini gormedim

aracın ekranında mini connect diye menu varmı ?

ve evet spotify çalışıyor sadece

aslında multimediası bmw direk fakat baya eski ve guncellenemiyor
    Maalesef menü mini connect yok

Nasıl bir yol izlemem gerekiyor bu mini connect aktivasyonu icin

Güncellenmeden öte direk F60’in sistemiyle değiştirmek istiyorum aslinda

Post Thanks / Like
    Mentioned
    65 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Maalesef menü mini connect yok

Nasıl bir yol izlemem gerekiyor bu mini connect aktivasyonu icin

Güncellenmeden öte direk F60’in sistemiyle değiştirmek istiyorum aslinda
    sanırım onun güncellemesi serviste yapılabilir ama en az 200-300 euro fiyatı vardır oda yazık günah olur hiçbi artısı yok şuan değmez yani

f60 ın sistemi ile değişme kısmı ise çok farklı bir olay mini ile uğraşan bu tarz upgrade vs hiç duymadım çok zor uydurmak

135
    ├┼┼╕
    246R

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    sanırım onun güncellemesi serviste yapılabilir ama en az 200-300 euro fiyatı vardır oda yazık günah olur hiçbi artısı yok şuan değmez yani

f60 ın sistemi ile değişme kısmı ise çok farklı bir olay mini ile uğraşan bu tarz upgrade vs hiç duymadım çok zor uydurmak
    Yok, uğraşırım ben ama anladığım kadarıyla Mini Connect mantigi, ilk güncelleme gerekiyor sonrasında ki 400-500’luk masrafta bir modül ve kablo masrafı midir ?

İzmir’de R60 uğraşan bir multimedyaci bulamadım. İstanbul’da bu tarz R60’ini uydurabilme olasılığı olan bir yer var mi ?

Post Thanks / Like
    Mentioned
    65 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    mini connect bi opsiyon benim aracımda var ama çok işe yarayan bişey değil yani ona para harcamak saçmalık olur kendi kablosu dışında duzgun çalışmıyor vs

bu konuda istanbulu geçtim tr de uğraşan birini gormedim ben

135
    ├┼┼╕
    246R

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    https://www.amazon.com/gp/product/B0...?ie=UTF8&psc=1

Bu ürünü alırsanız hem telefon özelliklerini kullanmaya devam eder, hem de bluetooth müzik çalabilirsiniz. Ya da orjinal Y kablo almanız lazım onu da bulmak zor ve ucuz değil. Ben bu ürünü kullanıyorum memnunum.

TechTurkey Tholl-ga - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    92 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    retrofitgarage özgür kartal yardimci olabilir 05323852747
    "Wagen"thusiast

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bu arada ben bu konuyla ilgili baya araştırma ve çalışma yaptım. Benim aracımda Mini Connected yüklü değil. Fakat ben parametreleri açarak Mini Connected ve bluetooth müzik dinleme özelliklerini açtım. Buny yapıp bluetoothla araca bağlandığımda araç hata yazıyor ve müzik çalmıyor. Bunun nedenini araştırdığımda Mini Connected yüklü araçlarda bluetooth modülünün farklı olduğunu öğrendim. Yani sadece yazılımla Mini Connected ile müzik olmuyor, modülün de değişmesi gerekli. Müzik dışında Mini Connectedle gelen spor göstergeler, street view ve forcemeter uygulamarını şuan kullanabiliyorum. Modül alıp müzik olayını halletcektim fakat yukarda attığım cihaz modülden daha ucuz.

TonyMontana - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı merdal Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bu arada ben bu konuyla ilgili baya araştırma ve çalışma yaptım. Benim aracımda Mini Connected yüklü değil. Fakat ben parametreleri açarak Mini Connected ve bluetooth müzik dinleme özelliklerini açtım. Buny yapıp bluetoothla araca bağlandığımda araç hata yazıyor ve müzik çalmıyor. Bunun nedenini araştırdığımda Mini Connected yüklü araçlarda bluetooth modülünün farklı olduğunu öğrendim. Yani sadece yazılımla Mini Connected ile müzik olmuyor, modülün de değişmesi gerekli. Müzik dışında Mini Connectedle gelen spor göstergeler, street view ve forcemeter uygulamarını şuan kullanabiliyorum. Modül alıp müzik olayını halletcektim fakat yukarda attığım cihaz modülden daha ucuz.
    Mini connect parametrelerini nasıl açtınız? Elektronik göstergeler street view vs. Yardımcı olurmusun?
    13 Suzuki Gsx-R 600
    05 Honda S2000
    13 John Cooper Works Gp Limited Edition

Facebook & Instagram /TomayRessamoglu

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı merdal Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    https://www.amazon.com/gp/product/B0...?ie=UTF8&psc=1

Bu ürünü alırsanız hem telefon özelliklerini kullanmaya devam eder, hem de bluetooth müzik çalabilirsiniz. Ya da orjinal Y kablo almanız lazım onu da bulmak zor ve ucuz değil. Ben bu ürünü kullanıyorum memnunum.
    Amazon’dan Türkiye’ye ürün getirme konusunda bir sıkıntı vardi sanırım en son. Burada sordurdugum da bu parçayı 1500 ₺ gozden çıkarmamı söylediler.

Alıntı Tholl-ga Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    retrofitgarage özgür kartal yardimci olabilir 05323852747
    Görüştüm ancak çok ilgilenmediler.

Hafta içi Karşıyaka’da bu tarz işlerle uğraşan, Ford’a VW multimedia’si takan bir abımızın yanına götürdüm arabayı. Kendisi daha önce Mini’ye böyle uygulama yapmamış ancak NBT’yi almam şartıyla kendisinin takacağını söyledi ve kendisini sordurdugum da bayağı bu ısın ehli olduğunu buldum. Sizce bu riske değer mi ?

jRMix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    YouTube

benzer sorun gibi geldi bana. Acaba sizin aracada böyle bir şey olur mu?

birde bmw nbt fiyat olarak uçuk diye biliyorum fiyat nedir

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı jRMix Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    YouTube

benzer sorun gibi geldi bana. Acaba sizin aracada böyle bir şey olur mu?

birde bmw nbt fiyat olarak uçuk diye biliyorum fiyat nedir
    Yukarıdaki Amazon linkindeki parça bu ancak gerçekten benim durumumu anlatıyor. En mantıklı bu gerçekten aslında. Ancak ben Car Play ekranını falanda istediğim için farklı kollara çok bakıyorum.
    NBT’ler 5.000-10.000 kusur arasi var

TonyMontana - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Hafta içi Karşıyaka’da bu tarz işlerle uğraşan, Ford’a VW multimedia’si takan bir abımızın yanına götürdüm arabayı. Kendisi daha önce Mini’ye böyle uygulama yapmamış ancak NBT’yi almam şartıyla kendisinin takacağını söyledi ve kendisini sordurdugum da bayağı bu ısın ehli olduğunu buldum. Sizce bu riske değer mi ?
    Bende izmirdeyim, sound garaj 35 diye bir yerle görüştüm kendi aracım için 10küsür bin tl fiyat istemişti. Maliyetleri vermek değermi tartışılır.
    NBT ya çalışmazsa? Bunun riskine kendin karar vercen ��
    13 Suzuki Gsx-R 600
    05 Honda S2000
    13 John Cooper Works Gp Limited Edition

Facebook & Instagram /TomayRessamoglu

Post Thanks / Like
    Mentioned
    65 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

135
    ├┼┼╕
    246R

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler