User Tag List

Sayfa 2/2 İlkİlk 12
33 sonuçtan 20 ile 33 arası

Konu: Double Din ana konusu

Yiğit G. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    51 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Yarbay Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yurtdışından birine getirtme şansınız var ise kesinlike Pioneer avrupa modelleri SPH-EVO62DAB yada sığıyor ise SPH-EVO82DAB

bunların en mühim özellikleri:

1) Hi Res çalabiliyor 192khz /24bit bile ok yani tidal vs app ile muhteşem kalite yakalayabilirsiniz
    2) diğer hiçbir markanın yapamadığı bir özellik Pioneer'da sağ ve sol kanalları ayrı ayrı level vermesi yani diyelim sol midbass sönük çünkü bacağınıza çarpıyor ama sol tiz çok yüksek sağa göre çünkü hem engelsiz direk size bakıyor hem sağa göre size daha yakın o durumda fader/balance ile işi çözemezsiniz iste bu model ve 99rs,80prs gibi modellerde sağ sol ayrı level matching var

3) geleceğe yatırım yapmış olacaksınız,bugün aracınız double din kabul ediyor ve bu süper peki gelecekte?
    şu an üretimi birçok vag grubu,renault,opel,bmw,mercedes yuvası single din ve android benzeri multi ekran ile işi çözüyor ve maalesef standart double din sığmıyor işte bu bahsetiğim teypler öyle değil önü double din ama arkası single din üstelik ayrı sabitde değil aralarında kablo var sadece esnek olan

özetle yarın golf 7mi aldın tak sorun değil vs vs

4) araca göre eğer can bus bulabilecekseniz lastik basıncından,klimasından,geri görüş kamerasından herşeyine kadar uyumlu ve ekranda beliriyor

5) belki türkiye için hayal ve erken ama bu teypte DAB uyumuda var,şimdiden TRT dijital yayın yapacak ve emin olun radyoda baya bir fark ediyor ses kalitesi anlamında yarın DAB yayın başladığında bu teyp sunabiliyor olacak

bu gibi birçok sebebten ötürü açık ara bu teybi alırdım kardeşim açıkcası tavsiyemi istiyorsan bu arada bunların aynısı USA içinde var sanırım dmh,c2550nex diyemi ne geçiyor büyüğüde c5500nex galiba zaten başta amerikada görmüştüm bu modelleri

double din yerim olduğu için double dan gidicem zaten us amazonda ne yazık ki verdiğin ürünler yok hocam. Şu almayı düşündüğüm de 48/24 bit flac çalabiliyor bana yeterli fazlasıyla.Ama işte radio çekmezse burada uymazsa çöp olur param

https://www.amazon.com/Pioneer-AVH-X...1666911&sr=8-2

aşağıda sorularda şöyle bir cevap buldum

Q: "Does the radio work in any country?"
    A: The radio work from Canada to Argentina
    Konu Yiğit G. tarafından (25-10-2019 Saat 15:28 ) değiştirilmiştir.
    Rotary.. because we dont need many liters to kick u'r ass..

Post Thanks / Like
    Mentioned
    53 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Yiğit G. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    double din yerim olduğu için double dan gidicem zaten us amazonda ne yazık ki verdiğin ürünler yok hocam. Şu almayı düşündüğüm de 48/24 bit flac çalabiliyor bana yeterli fazlasıyla.Ama işte radio çekmezse burada uymazsa çöp olur param

https://www.amazon.com/Pioneer-AVH-X...1666911&sr=8-2

aşağıda sorularda şöyle bir cevap buldum

Q: "Does the radio work in any country?"
    A: The radio work from Canada to Argentina

samimi olmak gerekirse bu iki ürün arasında 1000 defa tercih etmek zorunda kalsam 1001 defa benim önerdiğimi seçerdim, kafa göz girecek şekilde daha ileri bir cihaz sizin gösterdiğiniz çok klasik ve demode sadece bugünü düşünmeyin cidden olayın yarını çok önemli bugün 2000tlye aldığınız ürünü yarın 1000e satamayacaksanız ne fayda

yerine tr'de 5000tl olan ürünü yurtdışından getir 3000-3500e kullan 3000e sat tamda al benisi halen devam ederken.

sorun şuki ürünü kime getirebilirsiniz? daha yeni almanyadan geldim gelmemiş olsam ben yardımcı olurdum orada en ucuzu genelde ama en yakın avrupa ziyaretim belçika ordada 500 euro civarlarında bu (almanlarda 370lere kdr gördüm)

beklerim riskte alırım derseniz (sonuçta garantisi olmayacak ama gerçi sizin söylediğiniz amazonunda olmayacak ztn) size getirirm, siz bulun ben sorumluluk almayayım yeterli brüksel civarında olsun alırım sizin için sorun değil.

birde sizn gösterdiğiniz dediğiniz gibi trde fm uyumsuz (o kesin hiç araştırmayın ben ezberledim ) , bu ise tr /avrupa frekansı uyumlu

Post Thanks / Like
    Mentioned
    51 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Yarbay Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    samimi olmak gerekirse bu iki ürün arasında 1000 defa tercih etmek zorunda kalsam 1001 defa benim önerdiğimi seçerdim, kafa göz girecek şekilde daha ileri bir cihaz sizin gösterdiğiniz çok klasik ve demode sadece bugünü düşünmeyin cidden olayın yarını çok önemli bugün 2000tlye aldığınız ürünü yarın 1000e satamayacaksanız ne fayda

yerine tr'de 5000tl olan ürünü yurtdışından getir 3000-3500e kullan 3000e sat tamda al benisi halen devam ederken.

sorun şuki ürünü kime getirebilirsiniz? daha yeni almanyadan geldim gelmemiş olsam ben yardımcı olurdum orada en ucuzu genelde ama en yakın avrupa ziyaretim belçika ordada 500 euro civarlarında bu (almanlarda 370lere kdr gördüm)

beklerim riskte alırım derseniz (sonuçta garantisi olmayacak ama gerçi sizin söylediğiniz amazonunda olmayacak ztn) size getirirm, siz bulun ben sorumluluk almayayım yeterli brüksel civarında olsun alırım sizin için sorun değil.

birde sizn gösterdiğiniz dediğiniz gibi trde fm uyumsuz (o kesin hiç araştırmayın ben ezberledim ) , bu ise tr /avrupa frekansı uyumlu
    eyw hocam hertürlü haklısın ama ben işin lüksünde değilim hatta bulamazsam orj teybini takıcam geri, benim amacım sesi kaliteli olsun o kadar, giriş seviyesi pioneerlar bana yeter artar, zaten arabaya da bindiğim yok pek , bizimkilere söyledim bestbuy a falan bakacaklar veya orada elektronik dükkanlara bulursak tuneri bizimki ile uyumlu alacaklar. Garanti sorun olmaz 3 ayda bir gidip geliyorlar oraya , birşey olursa gönderirim yanlarında. İhtimal olursa senin verdiğin örnekleride not aldım.

mertxx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    2005 Chevrolet Kalos için double din multimedia sistem bir cihaz öneriniz var mı arkadaşlar?
    MagicPerformance

Post Thanks / Like
    Mentioned
    51 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    şu ikisinden hangisi sizce beyler , 2. el alıcam ikiside 1000 tl civarı...

BLAUPUNKT: Car Radio

2-DIN Mobil Medya İstasyonu - Alpine - IVE-W530BT

???

Gimifayf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    10 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Gimifayf Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Carplayli Sony kullanan var mıdır?
    Carplay ve geri görüş kamerası desteği olan güzel ses alabileceğim bir ürün bakıyorum pickup için.
    Güncel.
    Bütçe: 3000 TL (carplayli teyp + geri görüş kamerası + montaj için)
    Aracım 2011 Isuzu D-max 3.0 TD pickup.
    Şu an üzerinde JVC KD-R311 teyp var ses kalitesinden memnunum ama Carplay özellikli geri görüş kamerası ekleyebileceğim bir double teyp takmak istiyorum ses kalitesi kaybı olmadan. Hoparlorleri değiştirmeyeceğim şimdilik.
    Sony'nin 3 adet modeli var ve sitesinden detaylı şekilde incelememe rağmen aralarındaki temel farkı anlayamadım.
    XAV-AX200
    XAV-AX205DB
    XAV-AX100
    Youtube'da izledim inceledim hoşuma gitti ve çançinçon bir ürün olmaması nedeniyle kafama yattı.
    Önümüz hafta Ankara'ya gittiğimde geri görüş kamerasıyla beraber montajını yaptırmak istiyorum. Bu işler için nokta atışı adres önerebilecek var mı Ankara için?

@phantom @Yarbay
    Sizlerin tecrübesinden ve tavsiyelerinden faydalanmak istiyorum etrafımda bu işlerden anlayan hiç kimse yok maalesef.
    Ya ölürüm ya da kaskodan para alırım kafası.

mr.korhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Güncel.
    Şu an üzerinde JVC KD-R311 teyp var ses kalitesinden memnunum ama Carplay özellikli geri görüş kamerası ekleyebileceğim bir double teyp takmak istiyorum ses kalitesi kaybı olmadan. Hoparlorleri değiştirmeyeceğim şimdilik.
    Sony'nin 3 adet modeli var ve sitesinden detaylı şekilde incelememe rağmen aralarındaki temel farkı anlayamadım.
    XAV-AX200
    XAV-AX205DB
    XAV-AX100
    Youtube'da izledim inceledim hoşuma gitti ve çançinçon bir ürün olmaması nedeniyle kafama yattı.
    Önümüz hafta Ankara'ya gittiğimde geri görüş kamerasıyla beraber montajını yaptırmak istiyorum. Bu işler için nokta atışı adres önerebilecek var mı Ankara için?

@phantom @Yarbay
    Sizlerin tecrübesinden ve tavsiyelerinden faydalanmak istiyorum etrafımda bu işlerden anlayan hiç kimse yok maalesef.

Bu kadar olur , bende 2007 3.0 Dmax için arıyorum , evet beyler yardım önerinizi bekliyoruz
    TK 777 - Agu Engine 2.0 Stroker GTX3076 Gen2
    FRK 02 - 2.0TFSI Stage 3 Golf MKV GTI DSG
    TK 757 - Mazda 323GTX AWD TURBO
    VTE 60 - Gen5 Prelude 2.2 Vti

Post Thanks / Like
    Mentioned
    10 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı mr.korhan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu kadar olur , bende 2007 3.0 Dmax için arıyorum , evet beyler yardım önerinizi bekliyoruz
    Youtube'da mixsepet kanalının videolarını izledim yarın arayacağım Sony için. Fiyat bütçemi aşmazsa eğer haftabaşında almayı düşünüyorum önümüz haftaiçi montaj planlıyorum çünkü. Aldığım bilgileri sizinle de paylaşırım

mr.korhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Youtube'da mixsepet kanalının videolarını izledim yarın arayacağım Sony için. Fiyat bütçemi aşmazsa eğer haftabaşında almayı düşünüyorum önümüz haftaiçi montaj planlıyorum çünkü. Aldığım bilgileri sizinle de paylaşırım
    e hani gelmemiş bilgilendirme ne yaptınız seçtinizmi.
    TK 777 - Agu Engine 2.0 Stroker GTX3076 Gen2
    FRK 02 - 2.0TFSI Stage 3 Golf MKV GTI DSG
    TK 757 - Mazda 323GTX AWD TURBO
    VTE 60 - Gen5 Prelude 2.2 Vti

Post Thanks / Like
    Mentioned
    10 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı mr.korhan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    e hani gelmemiş bilgilendirme ne yaptınız seçtinizmi.
    Foruma girmediğim için geç gördüm kusura bakmayın. Mixsepetle 11 ocak cumartesi gunu aradım görüştüm modelde fiyatta anlaştık pazartesi günü ödemeyi yapıp alayım diye sözleştik. O günden bugüne ulaşamıyorum kendilerine. Telefonları ya hep meşgul ya da hep meşgule atıyolar. İlginç.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Konudan alakasız belki ama fk2 Typer kullAnıcısıyım aracımın double dın ekranı arızalı açılmıyor güvenebileceğimiz tamirinden anlayan biryer varmıdır tavsiye edeceğiniz teşekkürler .
    pasword:JDM

Post Thanks / Like
    Mentioned
    53 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Güncel.
    XAV-AX200
    XAV-AX205DB
    XAV-AX100

@phantom @Yarbay

beyler kusura bakmayın açıkcası yeni farkettim alıntıyı,
    şahsi fikrim yurtdışında tanıdık varsa kesinlikle Pioneer SPH-EVO62DAB bakın.

1) carplay
    2) android auto
    3) geri görüş mümkün
    4) direksiyon kumandası uyumu (soket bulunursa ISO)
    5) zaman hizalama
    6) 13band eq
    7) 4 volt rca çıkışı x 3 takım rca
    8) High Resolution çalabilme (hi res) 192khz
    9) 24bit dac (digital analog converter)

özetle parasına göre bedava, trde saçma sapan sıradan doubllar olmuş 3-4bin tl, almanyada tanıdık varsa bu teyp 350-450 euro bandında,
    eğer belçika fransa vs varsa 500 euro bandında.

ben şahsen almanyada bulamadım fransadan getirecem, sizde isterseniz yardımcı olabilirim

sword - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    20 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Buda güzelmiş benım polaya ama tuzlu biraz
    ZENEC Z-E2050 E>GO Infotainer mit 8" Panel fur Volkswagen | eBay

fthdrn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    233 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    1000 tl ye kadar double dinn teyp arayışındayız. Çançinçon olmayacak çok eski nesil olmayacak. Nispeten ses kalitesi iyi olacak.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler