User Tag List

11 sonuçtan 1 ile 11 arası

Konu: KENWOOD KMM-BT306 BLUETOOTH OTO TEYP Kullanan Var mý ?

Wromm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

KENWOOD KMM-BT306 BLUETOOTH OTO TEYP Kullanan Var mý ?

Merhaba Arkadaşlar Bluetooth bağlantısı olan bir teyp almak istiyorum. Aracım 207. aslında Aliexpressten bluetooth'lu orjinal rd45 ana ünitelerden sipariş etmek istiyordum ama ses çıkış kalitesi aynı olacağından vazgeçtim.

Aracı ilk aldğımda patlak olan hoparlörler yerine Alpine Sxe-1725S (16Cm) Koaksiyal 2 Yollu 220W Hoparlör takmıştım. İlerde de belki üzerinde anfili olan modellerden 20 cm bir subwoofer koyabilirim.

Kenwood KMM-BT306 almayı düşünüyorum. 650 gibi rakamlar var internette. En önemli iki kriterim bluetooth bağlantısı ve değişebilen renkli ekren-tuş takımı. F/P olarak güzel bir ünite gibi varsa Pionner, sony vb grubu max 600 bandı alternatiflere de açığım.

Özellikleri:

255 Segment 1.5 Satır Metin Gösterimi
    Dahili Bluetooth
    Doğrudan Bluetooth Kontrol Anahtarı
    Çok Renkli Aydınlatma
    13 Bant EQ ve DTA
    Ön usb ve aux girişi
    3 Preouts 3.5V
    4x50W ses çıkış gücü

Bluetooth Receivers • KMM-BT306 Specifications • KENWOOD Europe
    'barmene fal baktırdım / üç votka kadar / her şey güzel olacak dedi!'

EREN34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    41 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Sıfır kenwood yerine 2. el pioneer.

Neden dersen?

Olay kalite vs kesinlikle değil. Hatta bence kenwood kaliteli mallar üretiyor.

Olay; TR şartlarında olası arıza durumunda yedek parça ve usta bulmakta. Pioneer artık şahin gibi bir şey oldu TR'de. Tamiri kolay, parçası bol(en kötü hurda cihazdan çıkma parça) 2. el piyasası canlı. Kaç yıllık pioneer'lar usbsi var diye para ediyor

O.Ozgur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    4 ay kadar oldu Saxo vts aracımda bu teybi kullanıyorum. Öncesinde Pioneer 8200rds kaset çalar kullanıyordum Bluetooth ile bağlanıp daha pratik şekilde dinleyebilmek için o dönem araştırıp almıştım. Genel olarak her açıdan gayet memnunum, memnun olmadığım bir tarafı yok açıkçası. Ekran rengi için bolca seçeneği var, bluetooth ve spotify bağlantısı hızlı ve ses kalitesi yeterli bence. Daha detaylı teknik konulardaysa bilgim yok maalesef.
    '01 Saxo VTS

Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı EREN34 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sıfır kenwood yerine 2. el pioneer.

Neden dersen?

Olay kalite vs kesinlikle değil. Hatta bence kenwood kaliteli mallar üretiyor.

Olay; TR şartlarında olası arıza durumunda yedek parça ve usta bulmakta. Pioneer artık şahin gibi bir şey oldu TR'de. Tamiri kolay, parçası bol(en kötü hurda cihazdan çıkma parça) 2. el piyasası canlı. Kaç yıllık pioneer'lar usbsi var diye para ediyor
    Eski kasetçalarlar ve cd çalarlarda gibi mekanik ünitelerde kesinlikle haklısın. Ama bu tip ünitelerde bilemedim. Hele tesisat filan kurmayacağım için çok riskli değil sanki. Halefi olan 304 modeli güzel diye yorumlar var başka forumlarda.

Alıntı O.Ozgur Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    4 ay kadar oldu Saxo vts aracımda bu teybi kullanıyorum. Öncesinde Pioneer 8200rds kaset çalar kullanıyordum Bluetooth ile bağlanıp daha pratik şekilde dinleyebilmek için o dönem araştırıp almıştım. Genel olarak her açıdan gayet memnunum, memnun olmadığım bir tarafı yok açıkçası. Ekran rengi için bolca seçeneği var, bluetooth ve spotify bağlantısı hızlı ve ses kalitesi yeterli bence. Daha detaylı teknik konulardaysa bilgim yok maalesef.
    Teşekkürler bilgi için.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıp memnun kalmayan yok gibi birşey. Yüzlerce ayar menüsu var hoparlör çapından tutunda hoparlör mesafe aralıkları tanımlama gibi. Bir kaç kronik hata dışında sıkıntısını duymadım. Aux çıkışında kısık seste dip ses ve bazen teybin donması gibi durumlar var araştırdığım kadarıyla. Pıoneer üst serilerinden bu teybe geçen çok kişi biliyorum

EREN34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    41 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Wromm Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Eski kasetçalarlar ve cd çalarlarda gibi mekanik ünitelerde kesinlikle haklısın. Ama bu tip ünitelerde bilemedim. Hele tesisat filan kurmayacağım için çok riskli değil sanki. Halefi olan 304 modeli güzel diye yorumlar var başka forumlarda.
    .
    Aslında haklısın. Zaten kaç sene kullanacaksın? 10 değil ya

turboman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    15 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bende 305 modelini alacam elimdeki 6450bt modeli pioneeri satarsam. Satmamın nedeni kenwood teypte dahili bi dsp sistemi mevcut yani gelişmiş bir ayar menüsü var telefonla bağlnıp ayarlarını telefondan yapıyorsunuz zaten kenwood kaliteli teyp bakalım teybimi satabilirsem alacağım
    kadett e-astra gsi-fiat turbo-kadet turbo-bmwe21 323-honda civic n/a-ford sierra n/a-honda integra n/a-ford sierra rs500-honda integra turbo-bmw e30 n/a-mercedes c180-bmw e36 compact turbo loading...

İzzet Göçmen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    olayların bu kıvama gelicegini bildigim icin Kenwood bt304 alıp eve kaldırdım sıfır kutulu sekilde,kendim Pioneer 5300DVD İndach kullanıyorum,Pioneer in 80prs cihazi ile karsılastırma yapın bu teybi ki onunda fiyati belli bu unitenin rakibi alpine bence, Kenwood türkiye grubuna gelirseniz cok sorunuza cvp bulucaksınız

Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı İzzet Göçmen Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    olayların bu kıvama gelicegini bildigim icin Kenwood bt304 alıp eve kaldırdım sıfır kutulu sekilde,kendim Pioneer 5300DVD İndach kullanıyorum,Pioneer in 80prs cihazi ile karsılastırma yapın bu teybi ki onunda fiyati belli bu unitenin rakibi alpine bence, Kenwood türkiye grubuna gelirseniz cok sorunuza cvp bulucaksınız
    Cevabınız için teşekkürler. Önümüzdeki hafta alacağım bu teybi %90. Kenwood Türkiye dediğiniz grup için link alabilir miyim acaba ?

İzzet Göçmen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Wromm Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Cevabınız için teşekkürler. Önümüzdeki hafta alacağım bu teybi %90. Kenwood Türkiye dediğiniz grup için link alabilir miyim acaba ?

Kenwood Turkiye Herkese Acık Grup | Facebook

bekleriz dogru tercih yapmıssınız vazgecmeyin derim kalıptan cıkması gerektigini düşünüyorum su kalite pioneer adı altında satılsaydı min 1.5k dan asagı olmazdı

sword - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    20 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    704 yada 356 bulursan nokta olur kenwood..
    Konu sword tarafından (30-04-2020 Saat 00:54 ) değiştirilmiştir.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler