User Tag List

3 sonuçtan 1 ile 3 arası

Konu: Kombinasyon yardımı

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Kombinasyon yardımı

Herkese hayırlı forumlar

aracımda 4 tane reiss audio midrange var kapı hoparlorlerinin olduğu yere takılı önler 20cm arkalar 16cm
    1 set tss-20 tweeter larım 1 adet de 1000w jbl eski abd üretimi cs 1214 bass ım ve anfi olarak da diamond da-406 4 ab modeli 4 kanal 3000w anfim var RMS 4ohm 4CH × 60W RMS 2 ohm 4CH × 85W çıkış değerleri olarak kutusunda yazmakta herneyse
    2 senedir bu tesisat bendeyken önce aracın kendi hoparlorleri yeter diyerek sadece tss20 ve bass kullanıyordum 2 kanal bass a 2 kanal tss ye kullanıyordum ancak midrange ler geldikten sonra anfi yetmemeye başladı midrange ler orjinal teyp e bağlı tatminkar ses veriyor istediğim şey ses netliği idi yüksek seste bozulma vs yok ki aracım orjinalde çok yüksek ses vermiyor bana yetiyor ancak midrange'leri anfiye bağlamak istiyorum bu sistemde nasıl bir kombinasyon yapabilirim aracımda bir anfi daha mı alayım 4 kanal yoksa 5 kanal bi anfi alsam yeterli olurmu veya bir mono bas anfisi mi almalıyım kafam çok karışık maliyet olarak da önemli bu sıralar ***** tavsiyelerinizi bekliyorum araç seat leon 2017 model

ruudvan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    35 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    birincisi mono anfi alman lazım.
    ikincisi sub ile tss20 kullanmanın mantığını anlayamadım. sebep muzik zevklerimizin aynı olmaması sanırım.
    https://www.instagram.com/maxshineturkiye/

No coffee!!!

Hareli köyün polisajcısı !!!

turboman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    15 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    1-reislerin yanına ts20 bağlarsan ts20 den çıkan tizden çok midrençlerin tizini dinlersin
    2-güzel bi 2 yollu crossover bağla o zaman temiz ses alabilirsin
    3-bas için mono anfi lazım 5 kanallarda çıkışlar zayıf oluyor iyi bir anfide 1000 civarı
    4-orjinal teypte kullanacaksan pek macera arama çıkan sesle yetinmeye bak...
    kadett e-astra gsi-fiat turbo-kadet turbo-bmwe21 323-honda civic n/a-ford sierra n/a-honda integra n/a-ford sierra rs500-honda integra turbo-bmw e30 n/a-mercedes c180-bmw e36 compact turbo loading...

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler