User Tag List

Sayfa 2/2 İlkİlk 12
33 sonuçtan 20 ile 33 arası

Konu: Ses sistemi montaj yeri tavsiyesi

Oznsrl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    30 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı fthdrn Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kanka kapı pandizotu sökmeye 150 lira yazıyorlar
    vay anasını ben söker giderim o zaman birdaha ses sistemi yaptırırsam renoda çok kolay kanka zaten 3-4 vida 5-6 klips çek gelsin miss

KÖROĞLU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    122 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ben de diyorum instagram da takip ettiğim bir sayfa var isim vermeyeyim. Azıcık ünlü sanırım. Hem yalıtım yapıyor hem ses tesisatı. 10K lık amfi takıp arabaların orj tesisatları falan beğenmiyor. Makaron ve kablo pabucunu kullanarak tarihi değiştirdiğini sanan bir arkadaş. Yaptığı işleri paylaşmadan önce aracı sökerken diğer iş yapanları bir gömme bir hakir görme işini çok yapıyor hoş değil böyle şeyler Bu kibri nereden geliyor diyordum meğer adam(lar) I ağaymış kızdım kendime haksız eleştirdiğim için.
    4 kapı pandizotu sök 600 TL. Oo güzelmiş.

DIY çileri besliyor bunlar ne güzel. İnsanlar kendi işlerini kendileri görmeye başlıyorlar sayelerinde.

BARR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    186 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Alıntı fthdrn Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kanka kapı pandizotu sökmeye 150 lira yazıyorlar
    ooo ben arabanın içini komple söktüm demek ki 5 lira işçilik yazacaklardı
    23'' Tesla Model Y Performance

Instagram Paylaşımlarım: edriver_35

immortalboss - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    10 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Serviste geçen sene 75 lira sökme takma + işçilik yazdılar. Kırılan klipsler için ise ücretsiz değişim. Gerçekten piyasa çok garip. Eskiden servisler pahacıydı. Şimdi piyasa pahalı gibi geliyor. Debriyaj balatasını 600 liraya değiştirdim Doblo 1.3 multijet.(İşçilik dahil. Yetkili servis.)

Ome_RS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    10 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı tolga_kaan_ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben de diyorum instagram da takip ettiğim bir sayfa var isim vermeyeyim. Azıcık ünlü sanırım. Hem yalıtım yapıyor hem ses tesisatı. 10K lık amfi takıp arabaların orj tesisatları falan beğenmiyor. Makaron ve kablo pabucunu kullanarak tarihi değiştirdiğini sanan bir arkadaş. Yaptığı işleri paylaşmadan önce aracı sökerken diğer iş yapanları bir gömme bir hakir görme işini çok yapıyor hoş değil böyle şeyler Bu kibri nereden geliyor diyordum meğer adam(lar) I ağaymış kızdım kendime haksız eleştirdiğim için.
    4 kapı pandizotu sök 600 TL. Oo güzelmiş.

DIY çileri besliyor bunlar ne güzel. İnsanlar kendi işlerini kendileri görmeye başlıyorlar sayelerinde.
    Alıntı BARR Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İkinize bir cevap vereyim. O m alum arkadas 2din multimedya takmaya fiyat bile vermedi takmam satmadığım malı dedi. DSP li ürün olduğu için yeni aldığı oyuncakları ile ayar yaptırırım diye düşünerek fiyat istmiştim.
    Sadece yalıtım için ise 6k fiyat verdi. Ben malzemeleri alarak (1000Tl civarı tuttu) kendim yaptım.

Kapı pandizou açmaya 150tl iyi para. klips sıfır tanesi 1tl. hepsini değişsen maliyeti 10 tl. 3-4 tane tors ve klips tutuyor zaten. Yazık günah.

KÖROĞLU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    122 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Ome_RS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İkinize bir cevap vereyim. O m alum arkadas 2din multimedya takmaya fiyat bile vermedi takmam satmadığım malı dedi. DSP li ürün olduğu için yeni aldığı oyuncakları ile ayar yaptırırım diye düşünerek fiyat istmiştim.
    Sadece yalıtım için ise 6k fiyat verdi. Ben malzemeleri alarak (1000Tl civarı tuttu) kendim yaptım.

Kapı pandizou açmaya 150tl iyi para. klips sıfır tanesi 1tl. hepsini değişsen maliyeti 10 tl. 3-4 tane tors ve klips tutuyor zaten. Yazık günah.
    Şimdi kullanacağı malzeme ile senin kullandığın muhtemelen aynı kalitede değildir, ben yaptığı işi eleştirecek yeterlilikte değilim ama esnaf adamın üslubu daha yumuşak olmalı bence.

BARR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    186 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Alıntı Ome_RS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Yanlız şöle sizin kullandığınız malzemeler ile otomobil için üretilmiş malzemelerin fiyatları oldukça pahalı. Yani şöle söleyim 1000tl civarı CTK STP Focal vs gibi 4 kapı çıkamazsınız vibrodamping + ses izolasyonu. İşçilik içinde ticari giderler, uygulama zorlukları, riskler, uygulama süresi derken aslında ucuza çıkmasını beklememek lazım.
    23'' Tesla Model Y Performance

Instagram Paylaşımlarım: edriver_35

fthdrn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    233 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Oznsrl Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    vay anasını ben söker giderim o zaman birdaha ses sistemi yaptırırsam renoda çok kolay kanka zaten 3-4 vida 5-6 klips çek gelsin miss
    Kanka ben geçen karantinada arabayı öyle üstün körü bi temizleyeyim derken şunu da sökelim bunu da sökelim diyerek sonuç;

Yani eli anahtar tutmayı bilen herkes çok rahatlıkla arabanın içini söker takar. Zaten youtube da nasıl yapılır videoları kaynıyor.

Millet şaşırmış kesinlikle

Ome_RS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    10 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Yanlız şöle sizin kullandığınız malzemeler ile otomobil için üretilmiş malzemelerin fiyatları oldukça pahalı. Yani şöle söleyim 1000tl civarı CTK STP Focal vs gibi 4 kapı çıkamazsınız vibrodamping + ses izolasyonu. İşçilik içinde ticari giderler, uygulama zorlukları, riskler, uygulama süresi derken aslında ucuza çıkmasını beklememek lazım.
    Benim kullandığım malzemeler de otomotiv sanayisi için üretilmiş yalıtım malzemeleri. Aldığım firma yurtdışı bir çok firmaya otomotiv yalıtımı için malzeme gönderiyor. Hatta ürünlerin bir kısmını o m alum firmaya da satıyorlar. Tabi ki kalitesi ctk stp kadar iyi değildir.
    Fiyat olarak ben de ugrastıktan sonra anladım ki istenen rakamlar hakkıdır. Komple araba yaklaşık 4-5 gün sürüyor.

Alpii - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Konu nerelere gelmiş Öneriler için sağolun bu arada. İlk aracımız olduğu için pek bir tecrübemiz yok. Zaten eski araç her yeri çıtırdıyor, girişip daha da kötü hale getirmek istemedik. Zaten abimde bende calısıyorum zamanda olmadıgı için seve seve bırakıcağız
    https://www.instagram.com/gnn.308/

34 GNN 111 #308 21'
    34FDC785#308 16’ - RIP - 34BAG097 #308 18'

E46 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    30 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı phantom Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    700-800tl=$100
    Phantom gereken aciklamayi yapmis . Dolar 3 lira iken 600 liraya montaj yaptirdim . İzmirde mono imparatoru lakapli mspec memete
    Peugeot 206 RC Feline -1.4 Hdi

Post Thanks / Like
    Mentioned
    30 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Vaktiniz ve yeriniz varsa yalitimi kendiniz yapabilirsiniz ama sunu net soyleyim komple yalitim isciligi hic kolay bi is degil. Gunlerce ugrasmaniz gerekir beliniz eliniz pert olur. Ama bitincede gercekten bambaska oluyor.

Alpii - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı E46 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Vaktiniz ve yeriniz varsa yalitimi kendiniz yapabilirsiniz ama sunu net soyleyim komple yalitim isciligi hic kolay bi is degil. Gunlerce ugrasmaniz gerekir beliniz eliniz pert olur. Ama bitincede gercekten bambaska oluyor.
    Tesisatın montajını yaptırdık, ön kapılar ile bagaja yalıtım yapıldı orada. Kendimiz uğraşamayacağımız için şimdilik böyle kalıcak. Ama eskisine göre baya farketti Sağolun yorum için
    https://www.instagram.com/gnn.308/

34 GNN 111 #308 21'
    34FDC785#308 16’ - RIP - 34BAG097 #308 18'

Post Thanks / Like
    Mentioned
    30 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Alpii Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tesisatın montajını yaptırdık, ön kapılar ile bagaja yalıtım yapıldı orada. Kendimiz uğraşamayacağımız için şimdilik böyle kalıcak. Ama eskisine göre baya farketti Sağolun yorum için
    Hayirli olsun

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler