User Tag List

3 sonuçtan 1 ile 3 arası

Konu: Roadster ses sistemi Tavsiye

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Roadster ses sistemi Tavsiye

Arkadaşlar 92 model mx5 aracım için ses sistemi tavsiyesini ihtiyacım var. Araç yol sesi aldığından kaliteden hallice bir ses sistemi yapmak istiyorum. Fakat araçta sadece 2 kapıda kolon yeri var. Bu arada görselini beğendiğim için bir teyp aldım. Fakat nedir ne değildir hiç bir fikrim yok.( Carrozzeria FH-P099md) Yardımcı olursanız çok sevinirim.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Merhabalar ben de bir mx-5 sahibi olarak şunu söylemeliyim ki NB modellerde hoparlör yuvası 20 cm yuvarlak ya da 6"x8" ama bu boyutun bulunması ve kaliteli olması çok zor 20 cm yuvarlak fazlası ile iş görecektir,ben de yakın zamanda orjinalleri değiştireceğim fakat 20 cm hangisi kalitelidir f/p ürünüdür bilemem.
    MX5 Generations facebook sayfasına da bekleriz mutlaka orada aracın ile ilgili çok daha bilgili insanlar cevaplayacaktır.
    İyi akşamlar...

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı fatihx245 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhabalar ben de bir mx-5 sahibi olarak şunu söylemeliyim ki NB modellerde hoparlör yuvası 20 cm yuvarlak ya da 6"x8" ama bu boyutun bulunması ve kaliteli olması çok zor 20 cm yuvarlak fazlası ile iş görecektir,ben de yakın zamanda orjinalleri değiştireceğim fakat 20 cm hangisi kalitelidir f/p ürünüdür bilemem.
    MX5 Generations facebook sayfasına da bekleriz mutlaka orada aracın ile ilgili çok daha bilgili insanlar cevaplayacaktır.
    İyi akşamlar...
    Merhaba Mx5 Generation sayfasına üyeyim yakından takip ediyorum. Suanda aracım yapım aşamasında döşeme vs işleri var fakat şu korona günlerinde siparişi geçeyim bittiğinde uygun biryere götürüpü taktırım kafasındayım aslında elimde de 16cm compenent var fakat ses konusunda bilgim 0 uygun mudur bu kolonlar değilmidir teyp kaldırır mı amfi lazım mı vs gibi fikir verebilecek olan olursa sevinirin.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler