User Tag List

2 sonuçtan 1 ile 2 arası

Konu: Adana'da Ses Sistemi - Elektronik - Hi-fi Sistemleri... vs. Sorun Çözmek

mhmtyyl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Adana'da Ses Sistemi - Elektronik - Hi-fi Sistemleri... vs. Sorun Çözmek

Merhaba, aracımdaki ses sistemimde(standart 1 teyp+1 amfi+4 hoparlör+ 1kabinli subwoofer) sorun yaşıyorum, Adana'da belli başlı yerlere gittim ama daha sorunu söylemeden, teypi açmadan hoparlör patlak kabin sorunlu bu kablo işe yaramaz ... vs. sorun olmayan parçalara sorun buluyorlar.
    Adana'da ses sistemindeki arızayı giderebileceğim yerler neresi vardırBildiğim 2 - 3 yere gittim ama yukarda belirttiğim söylemler oluyor.Adana'da ikamet eden kişiler bana buradan ya da dm'den mesaj atmalarını bekliyorum.
    Herkese iyi günler, iyi forumlar.
    Yok mu ya şöyle ucuz araba alabileceğimiz bir yer...

Post Thanks / Like
    Mentioned
    53 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    1 firma değilde 3ü birden aynı şeyleri söylemişse belkide doğrudur be hocam, atıyorum en basitinden bir hoparlöre görsel olarak bakarak körüğü çok kötü durumdaysa bu işi bilen bir insanın patlak demesi için 1sn bakması yeterli olacaktır aynı şekilde subwooferı içeri itiğinde verdiği tepki,geri geliş hızı,çıkardığı sürtünme sesindende yine aynı şeyi söylemesi 2sn.

yani gayetde çalıştırmadan,teybi açmadan yapılabilecek yorumlar adamlar haklı olabilir, Oğuz Hifi var gitmediysen gitmeni tavsiye ederim

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler