User Tag List

4 sonuçtan 1 ile 4 arası

Konu: Ses sistemim hakkında geliştirme konusunda fikirler

driver_can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    15 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Ses sistemim hakkında geliştirme konusunda fikirler

Merhabalar,
    Aracıma geçen kış

koltuk altına 4 kanal amfi
    taban ve tavan hariç komple yalıtım
    ön kapılara Esb 2.6k2 kompanent
    arka kapılara alpine s-s65c kompanent (elimde hazır vardı)
    bagajda da audison apbx10as2 aktif subwoofer kullanıyorum.Sistemimde dspli amfi yada dsp işlemci mevcut değildi.Geçenlerde denk gelince mosconi d2 100.4 4 kanal dsp amfi satın aldım ikinci el.Ayrıca üzerinde aktif subwooferımı da bağlayabileceğim 2 kanal daha çıkış mevcut.Merak ettiğim şu yine denk geldi arka kapılar içinde bir arkadaşım esb takım satıyor onları da arkalara montaj yaptırıp 4 kapıyı aynı marka model mi kullanayım.Yoksa çoğu kişinin yorumu olan arkalar gereksiz diyerek tamamen önler üzerinden mi ilerleyeyim.Dsp mosconi takılıp ayarları yapılacak.Kendi montajcıma sordum arkalar esb güzel olur sahneyi öne taşırız ayarlardan sadece amfiye 30ar w fazla yük biner biraz ısınır dedi.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    49 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı driver_can Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kendi montajcıma sordum arkalar esb güzel olur sahneyi öne taşırız ayarlardan sadece amfiye 30ar w fazla yük biner biraz ısınır dedi.
    sahne fader ile one-arkaya tasinan bisey degil.
    son konularda evrenoz'un duzgun bir dukkanda DSP tune ettirdigini okuyabilirsin. yerinde olsam dogru oraya giderim.
    Konu phantom tarafından (10-09-2022 Saat 19:52 ) değiştirilmiştir.

driver_can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    15 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı phantom Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    sahne fader ile one-arkaya tasinan bisey degil.
    son konularda evrenoz'un duzgun bir dukkanda DSP tune ettirdigini okuyabilirsin. yerinde olsam dogru oraya giderim.
    Evren abi’nin gittiği Özhan abiyi tanırım işinde de çok iyi olduğunu biliyorum yakın çevremde iş yaptıran tanıdıklarım oldu.Hem başladığım yerin fiyatlandırmasına karşılık yapılan işçiliğin titizliği benim için yeterli.Ayarlardan diye ben yanlış bir ifade kullanmışım neden öle yazdım onu da anlamadım pc de dsp olarak sahne önden duyulacak tabiki benim media üzerinden yapacağım ayarla değil.Sadece arkalara önler gibi esb kullanmalı mıyım ki bunu birçok kişi gerek görmüyor.

TechTurkey Evrenoz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    119 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Alıntı driver_can Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Evren abi’nin gittiği Özhan abiyi tanırım işinde de çok iyi olduğunu biliyorum yakın çevremde iş yaptıran tanıdıklarım oldu.Hem başladığım yerin fiyatlandırmasına karşılık yapılan işçiliğin titizliği benim için yeterli.Ayarlardan diye ben yanlış bir ifade kullanmışım neden öle yazdım onu da anlamadım pc de dsp olarak sahne önden duyulacak tabiki benim media üzerinden yapacağım ayarla değil.Sadece arkalara önler gibi esb kullanmalı mıyım ki bunu birçok kişi gerek görmüyor.
    Ataşehir tarafına gelsene bi gün. eski hali biliyorsun, sadece önlerin olduğu hali de gör
    arkaları hiç açmıyorum artık, söküp satarım muhtemelen. şuanki setupta ihtiyaç yok zira. hatta epey inat ediyordum kendi konumda varken dursun diye ama deneyimi olanlar haklıymış, gereksizmiş
    amfinde de zaten 4 kanal var, anca önleri sahneler o 4 kanal.
    Konu Evrenoz tarafından (13-09-2022 Saat 09:28 ) değiştirilmiştir.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler