User Tag List

Sayfa 1/3 123 SonSon
50 sonuçtan 1 ile 19 arası

Konu: basın dışardan duyulması ?

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

basın dışardan duyulması ?

abiler 30 cm kicker cvr 12 aldım.ztn bu bölüme bakan abilerimizde beni tanıdı sayılır 38 cm mi alsaydım acaba?sesi dışardan dinliyorum önden ve yandan pek kuvetli değil gibi ama arabanın içini baya sallıyo bassın dışarı çıkmasını nasıl sağlarız.insan istiyo hani azcık insanların bakmasını bunun için 38 likmi almalıydım?yoksa kutum ufak olduğu içinmi dışarı az ses çıkıyo?anlayamadım.seside sonuna kadar açmıyorum tabi zorlamak istemiyorum pek.30 cm de kutuyu büyütürsek sıkıntım çözülürmü?kabinin orjinal litresi olduğu söyledi tesisatçı ama kabin 45-50 litre gibi bişey ne yapmam lzm?aracım sedan 490 litre bagajın hacimi,kare portlu 30 cm mi,yoksa 30 luğa büyük kabinmi,yoksa direk 38 cm cvr mı?

B.Koçer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    52 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    38 alırsanız dışarı doğru fazla bir ses çıkmaz anfiniz destekliycekmi acaba o bası birde öyle bir sorun var ben 38 cm kicker es kullanıyordum 307 mde şu an honda civic te kullanılıyor o bass benim aracımda vurduğu kadar çalmıyor mesela araçta önemli bu tip sistemlerde

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    anfim 600 rms abicim 38 cm cvr 15 500 rms 1000 watt.birde aracın içindeki şiddet azalırmı 38 takınca 30 luğa göre?yani 30 olunca içerde şiddet çok,38 olunca şiddet az ama dışarımı gider ses?araç astra sedan h kasa 2009 sanırım araçta biraz yalıtım çok koltukları yatırsam dışarı gider mi ses?subwooferın bagaja konumuda önemlimi?şu an dışarı bakıyo subwoofer yani bagajı açtığımda bana bakıyo.

A.Cem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Sedan olduğu için dışarıdan çok duyulması zor arka camın altındaki pandizotu sökersen dışardan daha fazla duyulur...
    Custom Electronic Projects

B.Koçer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    52 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bence fazla duyurmaya çalışmayın dışarıya rahatsız oluyorlar sonra camları açarsanız müzik sesi belli bir ölçü gider zaten önemli olan net ses almak araçta keyifli müzik dinlemek

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    onda sıkıntı yok ztn arabanın içi yıkılıyo gerçi çoğu kişi duyduğunu söylüyo kanka geldiğini gene belli ettin diyolar

firat_07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    kaç yıl bu işi yaptım dışa ses duyurmanın amacını çözemedim sesi dışarı vermek istiyorsan aracına güzel bi izalasyon yapman lazım dostum kaçarın yok aracın sedan oldugu için yüzde elli kayıbın olucak çünkü

Jem89 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Sedan araçlarda zor oluyor..Pandizotu sökmen biraz fayda eder belki.. Ben 30 cm JBL woofer ve dandik bi tane edison amfi koymuştum c4'e.. Evin önünde açtığım zaman 5.katta salonda oturan ailem duyuyordu

Ama o kadar güm güm güm diye gezene apaçi diye bakıyorlar.. Arabanın içinde temiz ses alabiliyorsan yeterlidir bence..

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Aracın içinde dinleyip dışarı çıkınca tabi duyamazsınız siz dışarıdayken ansızın bir arkadaşınız açsın o zaman anlarsınız.. Bende duyulmuyor zannetmiştim ..
    ...

TechTurkey Tholl-ga - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    92 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    2 tane bass al arka koltuğa koy.güzel portlu bi kabin yaptır 4 cam ıda aç Ludacris move bitch i de çaldınmı herkes duyar
    "Wagen"thusiast

alfonso4474 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    aracın yanındaken duyamazsın basın sesini aç güzel bi müzik lil jon .pitbull.fln aracının yanından uzaklaş 20.30 metre git ozaman dinle sesi bak geliyomu gelmiyomu bizzat ilk acemiliğimde test ettim

samet_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı izmirlicem Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    abiler 30 cm kicker cvr 12 aldım.ztn bu bölüme bakan abilerimizde beni tanıdı sayılır 38 cm mi alsaydım acaba?sesi dışardan dinliyorum önden ve yandan pek kuvetli değil gibi ama arabanın içini baya sallıyo bassın dışarı çıkmasını nasıl sağlarız.insan istiyo hani azcık insanların bakmasını bunun için 38 likmi almalıydım?yoksa kutum ufak olduğu içinmi dışarı az ses çıkıyo?anlayamadım.seside sonuna kadar açmıyorum tabi zorlamak istemiyorum pek.30 cm de kutuyu büyütürsek sıkıntım çözülürmü?kabinin orjinal litresi olduğu söyledi tesisatçı ama kabin 45-50 litre gibi bişey ne yapmam lzm?aracım sedan 490 litre bagajın hacimi,kare portlu 30 cm mi,yoksa 30 luğa büyük kabinmi,yoksa direk 38 cm cvr mı?
    dışarı cıksın ıstıosan portlu hacmı buyuk kabın ıyıdır aracın nedır? arac cok onemlı bu durumda hatchback aranbalar her zaman avantajlıdır ben 90 litre kapalı kutuda kicker L515 2 ohdma 1500 watt rmsle suruorum dısarda dınlenmıor sallıyor))

BRETE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    arabayı dışardanmı sürüyorsun ki böyle birşeye gerek duydun bol bol küfür yicen başka bişey değil içerideki ses sana yetiyorsa bence yetiyordur boşver gereksiz hareket bunlar güzel kardeşim yanılmıyorsam sende teyp orjinladi git güzel bi teyp al müziğini kendin dinle yok herkes dinlesin diyorsan 2 tane 38 lik koy konser ver ha şunuda unutma o şekilde kız tavlaman zor olur
    Bir araba görürsün arabayı hayal edersin, parayı biriktirirsin, sonra ötv'yi ve benzini hesaplamayı unutursun( her gün zam geliyor ) para yetmez, babayı alırsın hevesin kaçar

dark - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    L5 katliam çalıyor gereğinden fazla rms le besleyince . Birde bobin kokusu olmasa

Tech Moderator Schumi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    50 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bagaj kapağı açık dolaşabilirsin.
    Schumi.Projects

106 GTI | 206 RC | 2008 SUV 1.2 PureTech EAT8 | 3008 SUV 1.6 HDi EAT6 | Citroen AX GTI
    Never drive faster than your guardian angel can fly
    106 RC - 106 GTI with 2 liter engine

alex - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Aslan nickli Arkds gibi yap arka koltukları :d 2 adet dev bas felan

I-HANN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    kabinin litresi 65-70 lıtre yap portun frekansınıda 30 hz ye alıp amfıdende subsonıcı actınmı ses direk dışarda çalmaya başlar içerdede yumuşak çalıp rahatsız etmez seni.
    “Dünyanın sorunu, akıllılar hep kuşku içindeyken aptalların küstahça kendilerinden emin olmalarıdır.”

ertanbabs
    Misafir
    bende 30 cm kutulu hertz vardı onu çıkarıp 38 cm jbl taktım çok çok fark olmadı sendeki kicker da gayet iyi vuruyordur ama sen farkında değilsindir

Post Thanks / Like
    Mentioned
    12 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    soundstream splx diye bi model kullanıyordum.biraz duyuluyordu dısarıdan
    bütçen varsa onla ugrasacagına cadence zrs,soundstream t5-splx,yani dip calan yumusak bi bas tercih et,cadens in 700 rms gtx leride olur kendi kutuları da var turunclu L portlu

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)