User Tag List

5 sonuçtan 1 ile 5 arası

Konu: F30 320d iPhone 5 Nasıl Bağlanır

Berkerr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Question F30 320d iPhone 5 Nasıl Bağlanır

Yaklaşık 2 hafta önce F30 320d Sport aldım, iPhone 5'i Bluetooth'dan bağladığımda sadece telefon görüşmeleri yapabiliyorum. Aynı zamanda telefondan müzik dinlemek için kol dayamada bulunan USB'ye bağladığımda "Desteklenmiyor" diye görünüyor.

Bir kaç forumda Y-kablo denilen, bir ucu şarj ve ses çıkışına giren diğer ucu USB ile araca bağlanan bir kablodan bahsetmişler ama hergün defalarca arabaya binip inen birisi olarak her defasında telefonu böyle bağlamaya üşeniyorum.

iPod 4G veya 5G deneyen yada başka bir tavsiyesi olan varmı?
    06 Toyota Hilux 2.5 4x4

eleanor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bunun araçla herhangi bir ilişkisi yok kablo ile bağlamanada gerek yok.Bluethoot ile bağladığında telden konuşmada youtube dan müzikde dinleyebilirsin.Nissan Qasqai de ben o şekilde kullanabiliyorum çok rahat.Desteklememe gibi bi durum söz konusu değil.Aux a bastığında direk iphone da çalan şarkı çıkması lazım.

Berkerr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    2012 Focus Titanium'da da dediğin gibi oluyor hatta çok güzel oluyor da Nav. olmayan modellerde olmuyor. Ya Y-kabloyla yapılıyor ya da işte başka çözümü olan varsa onu bekliyorum.
    06 Toyota Hilux 2.5 4x4

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Kullandığım corollada iki çeşit bluetooth bağlantısı yapılabiliyor. Birisi cep telefonu özelliği, ikincisi müzik aygıtı olarak kullanıma imkan veriyor. Müzik aygıtı olarak bağladığında görüşme yapamıyorsun bt üzerinden. Menüleri kurcalamak lazım sizde de o tarz bir şey olabilir.

orcunn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Berkerr Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yaklaşık 2 hafta önce F30 320d Sport aldım, iPhone 5'i Bluetooth'dan bağladığımda sadece telefon görüşmeleri yapabiliyorum. Aynı zamanda telefondan müzik dinlemek için kol dayamada bulunan USB'ye bağladığımda "Desteklenmiyor" diye görünüyor.

Bir kaç forumda Y-kablo denilen, bir ucu şarj ve ses çıkışına giren diğer ucu USB ile araca bağlanan bir kablodan bahsetmişler ama hergün defalarca arabaya binip inen birisi olarak her defasında telefonu böyle bağlamaya üşeniyorum.

iPod 4G veya 5G deneyen yada başka bir tavsiyesi olan varmı?
    Bunun için aslında Y kablosu almanız gerek hemde müzikler, dosyalar vs ve full erişim direksiyon üzerinden hemde telefon sarjı için; sıfırı 120€ baya yüksek yinede şansınız varsa ***** site üzerinden 2.el denk getirip aracınızda kullanabilirsiniz.
    Ankara

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)