User Tag List

2 sonuçtan 1 ile 2 arası

Konu: Kenwood KDC-W4037 Ayarlarını bilen var mı?

NoFearr06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Kenwood KDC-W4037 Ayarlarını bilen var mı?

Arkadaslar elimde mecvut olan kenwood kdc-W4037 model anaünite yurt dısından gelmiştir ama pek ayar konusunda kimse bilmiyor yapamıyor cok begenen var ama ayardan anlayan yok loud'u dahi açamadık ürünü epeydir kullanıyorum değiştirme gibi durumum yok suanlık ayarlarından anlayan varsa tarif ederse temiz ses alabileceğim sekilde iyi olur. Kenwood oval hoparlör teypten besleniyor 1 adet amfim war ve onlarda kapılardaki mid-bass takımını besliyor. kutu bass vs yok. cızırtsız ses almak istiyorum sisleri açınca teypte bi karıncalanmada oluyor ama sadece sisleri açınca oluyor sislerde xenon var tesisatı kaput içnde özel olarak çekildi fabrikasyon değil. işte buda teybin resmi. Şimdiden yazan okuyan arkadaslara teşekkürlerimi sunuyorum iyi formlar.

emre_gtc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    teyp in ayarlarını sıfırlayın bass-mid-tiz-subwoofer-loud gibi ayar anfiden yapılır ve teyple desteklenir anfinin gain ayarını minimum a düşürün sonra teyp in max ayrının % 75-80 kadar açın Mesela 40'a kadar çıkıyorsa, 30 yapın ve anfinin gain ayarını yavaşca yükseltin ses bozulmaya başlayınca ayarı orda bırakın sonra high pass low pass ayarları vardır compenantınızın markası nedir ona göre ayar söyliyim ama 100hz göre ayarlanabilir

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)