User Tag List

Sayfa 2/2 İlkİlk 12
36 sonuçtan 20 ile 36 arası

Konu: E90 kasaya müzik sistemi yardım

recep07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    2009 benımkı ama zır stock heralde

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    yarın bır bakayım koltuk altlarında bırseyler varmı acaba dıe

darkmoon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    107 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    senin araba cabriomu e93 mü yani.. öyleyse kesinlikle biçme kesmeye girme orjinal bak arkadaşın verdiği focal leri yap bitir derim.. o sahibinden verdiğin link biraz bana inandırıcı gelmedi ürünler.. yani iyi araştır derim replika olmasın.. dls ninde 10 cmlik kaliteli 3 yolluları var tavsiye ederim focale alternatif..
    Edebim el vermez edepsizlik edene... Susmak en güzel cevap, edebi elden gidene. [Yunus Emre]

Zenginin malı Züğürdün çenesini yorarmış.. (ZZ Rules)

levent - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    94 Post(s)
    Tagged
    3 Thread(s)
    Alıntı cabriolet Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Valla levent 2006 model e90 vardi bizde en kotusunden olan muzik sistemi vardi onda arka kapilarda vardi hoparlor pandizotta yoktu toplam 6 hoparlor vardi zaten koltuklarin altindakilerle yani benim bildigim en dusuk seviye olaniydi ondan kotusu varsa zaten ben olsam binmem o arabaya
    Valla şu linkteki gibi olması lazım, bildiğim gördüğüm kadarıyla ama belki lci / pre-lci farkı falan gibi bişeyler olabilir. Arka kapıda sadece hk opsiyonda hoparlör var diye biliyorum çünkü, şunda da var mesela ama tizler üzerinde hk yazmıyo değişik almanların donanım işleyici
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...82739409/detay

bu arada koltuk altında 16 cm sub olsa da frame'i 20 cm olanla aynıymış.. oem frame kullanılarak oraya 20cm sub koyulabilir 2 adet, kapılara da güzel bi markanın iyi ürünleri, 2 takım amfi ile iş ciddi ölçüde çözülür diye düşünüyorum
    AR Giulietta 1.6 jtdm2
    ~ 210hp 420nm (ex setup with gtb1549vk) 22.8 sn -1.8 eğim
    ~ 250hp 500nm (ex setup with gtd1752mvkr - giulia 2.2) 14 sn kadran
    1460 kg scaled
    now back to stock.

Jön Türk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bmw Professional müzik sistemi nasıl yetmiyor anlamıyorum bence hiç bozma Bu yaz Cabrio ile tüm Antalya'ya Milk&Sugar dinlettik bence yetiyor fazlasına gerek yok..

Zamanında çektiğim gereksiz video işe yaradı S4 ile kaydettim canlıda daha efsanedir.
    #eksikpazar

Post Thanks / Like
    Mentioned
    94 Post(s)
    Tagged
    3 Thread(s)
    HK efsane ama, bildiğimiz bam güm şeklinde çalıyor hiç bozmadan Bi almancı gelmişti E90 320d miş, siyah komple iç dış M, gerekli füme jantlar HK falan o kadar dolusunu bir o arabada gördüm. Biraz dinleme fırsatım olmuştu da, bu da sesin az çıktığı sanılan youtube da denk gelmiş bir video

http://www.youtube.com/watch?v=fM81cne65i0
    AR Giulietta 1.6 jtdm2
    1460 kg scaled
    now back to stock.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı darkmoon Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    senin araba cabriomu e93 mü yani.. öyleyse kesinlikle biçme kesmeye girme orjinal bak arkadaşın verdiği focal leri yap bitir derim.. o sahibinden verdiğin link biraz bana inandırıcı gelmedi ürünler.. yani iyi araştır derim replika olmasın.. dls ninde 10 cmlik kaliteli 3 yolluları var tavsiye ederim focale alternatif..
    yok cabrio deıl cabriolet nıcklı arkadasa dedım

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı levent Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Valla şu linkteki gibi olması lazım, bildiğim gördüğüm kadarıyla ama belki lci / pre-lci farkı falan gibi bişeyler olabilir. Arka kapıda sadece hk opsiyonda hoparlör var diye biliyorum çünkü, şunda da var mesela ama tizler üzerinde hk yazmıyo değişik almanların donanım işleyici
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...82739409/detay

bu arada koltuk altında 16 cm sub olsa da frame'i 20 cm olanla aynıymış.. oem frame kullanılarak oraya 20cm sub koyulabilir 2 adet, kapılara da güzel bi markanın iyi ürünleri, 2 takım amfi ile iş ciddi ölçüde çözülür diye düşünüyorum
    aynen arac bunlardan 3.20d ama bos versıyonu heralde

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    HK efsane ama, bildiğimiz bam güm şeklinde çalıyor hiç bozmadan Bi almancı gelmişti E90 320d miş, siyah komple iç dış M, gerekli füme jantlar HK falan o kadar dolusunu bir o arabada gördüm. Biraz dinleme fırsatım olmuştu da, bu da sesin az çıktığı sanılan youtube da denk gelmiş bir video

http://www.youtube.com/watch?v=fM81cne65i0
    off diyorum off ıste boyle bırsey ıstıyorum oyle apacı gıbı dısardakı mıllete muzık dınletmek degıl derdım sadece temız ses

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    valla yetmıo kardesım ya ne bıleyım hep sıstemlı araclara bındım daha dogrusu kendım yaptım hep

Post Thanks / Like
    Mentioned
    94 Post(s)
    Tagged
    3 Thread(s)
    Alıntı recep07 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    off diyorum off ıste boyle bırsey ıstıyorum oyle apacı gıbı dısardakı mıllete muzık dınletmek degıl derdım sadece temız ses
    Cabrio arabayla müziksiz gezmek olmaz hem de azıcık ses açsan camın aralık bile olsa dışarıya dinletirsin ister istemez, ben sedan standart sistemli E12 Corolla ile iskandinav oynatıyodum 2010 da falan

İstesen de istemesen de ses çıkıyor dışarıya yani .. HK videosunda da belli oluyor özellikle kulaklıkla dinlemeni öneririm o videoyu
    AR Giulietta 1.6 jtdm2
    1460 kg scaled
    now back to stock.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    http://wwww.sahibinden.com/ilan/yede...82237566/detay
    su sıstem nasıl arkadaslar fiyat bakımdandan yorumlarsanız sevınırım

cabriolet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    focalleri tavsiye etmemdeki sebep bende e93 varken ben o alpine upgrade kitini aldım sadece tizler daha duyulur hale geldi boşa para vermiş oldum

2006 olan e90a ön ve arka kapılara focalin componentlerini ve koltuk altlarınada şimdi markasını hatırlamadığım modeli svs yada sws gibi bişeydi 20cm slim bassları takmıştık amfiyi bile değiştirmeden o daha güzel çalmaya başlamıştı bass seslerini ben çok sevmem ama yeterliydi bence tabi arka kapıya bikaç delik açmak zorunda kalmıştık tweeter ı monte etmek için

Post Thanks / Like
    Mentioned
    94 Post(s)
    Tagged
    3 Thread(s)
    Alıntı recep07 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    http://wwww.sahibinden.com/ilan/yede...82237566/detay
    su sıstem nasıl arkadaslar fiyat bakımdandan yorumlarsanız sevınırım
    Fiyat normal de denebilir çokta. Alpine sistem'de bunun yarısı kadar ürün yok diyebiliriz ama 2000 tl, kıyaslayınca normal gibi. ki bunun amfisi klasik amfi değil, dsp işlemcili.

Alıntı cabriolet Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    focalleri tavsiye etmemdeki sebep bende e93 varken ben o alpine upgrade kitini aldım sadece tizler daha duyulur hale geldi boşa para vermiş oldum

2006 olan e90a ön ve arka kapılara focalin componentlerini ve koltuk altlarınada şimdi markasını hatırlamadığım modeli svs yada sws gibi bişeydi 20cm slim bassları takmıştık amfiyi bile değiştirmeden o daha güzel çalmaya başlamıştı bass seslerini ben çok sevmem ama yeterliydi bence tabi arka kapıya bikaç delik açmak zorunda kalmıştık tweeter ı monte etmek için
    E93 de bence Hifi varmış Özgür (professional teyp varsa), sadece tizler iyileşti dediğine göre bence
    AR Giulietta 1.6 jtdm2
    1460 kg scaled
    now back to stock.

cabriolet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Fiyat normal de denebilir çokta. Alpine sistem'de bunun yarısı kadar ürün yok diyebiliriz ama 2000 tl, kıyaslayınca normal gibi. ki bunun amfisi klasik amfi değil, dsp işlemcili.

E93 de bence Hifi varmış Özgür (professional teyp varsa), sadece tizler iyileşti dediğine göre bence
    benim e93 de hifi yoktu zaten o yüzden tweeter yerlerini almak zorunda kalmıştım alpine kiti monte ederken içinden çıkıyodu gerçi kitin ama direk e93 için değilde e90 için olanını bulabilmiştim

edit: bu arada ilanda ki f30 retrofit kiti ile karıştırmayın e90 ve e93 aynı zaten bizim kasada koltuk altı basslar değişmiyo en azından benim direk almanyada bi bmw bayisinden aldığım kitte çıkmadı

darkmoon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    107 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    10cm lik compenant takımdan dünyanın en iyi en kaliteli compenant sisteminide kullansanız 50rms değerlerden fazlasını alamassınız..

o yüzden şahsi fikrim çok para harcamaman yönünde olur zira satarkende aracın parasına çok etki etmiyor bu tip şeyler.. hediye ediyorsun bir nevi. bmw nin o sistemide söksen bir sonraki aracına kesin uymaz 10cm lik compenant kullanan bir araçda bmw dışında yoktur herhalde

bana kalırsa dls nin 10cm lik performance serisi var K4,C4,R4 gibi.. bunlardan bir takım alabilirsin.. koltuk altına 20cm lik vibe optisound çak 300rms lik .. bir tanede anfi ile besle bunları bence gayet yeterli ekonomik olur.. kesme biçmede olmaz.. tahminim doyurucu keyifde alırsın.
    Edebim el vermez edepsizlik edene... Susmak en güzel cevap, edebi elden gidene. [Yunus Emre]

Zenginin malı Züğürdün çenesini yorarmış.. (ZZ Rules)

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Haklısın abi hep hediye gitti zaten sistemlerim

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler