User Tag List

3 sonuçtan 1 ile 3 arası

Konu: Parazit sorunu

driver_can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    15 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Parazit sorunu

Hayırlı geceler aracıma ufaktan bir ses sistemi kurmaya çalıştım ama parazît problemim var.Öncelikle bikaç ay önce orjinal ana üniteye ön kapılara infinîty 6030cs arka kapılara alpıne coax bagaja alpıne subwoofer anfi olarakta sağ ön koltuğun altına jl audio e4300 montajı yaptırdım.Ayarını biraz açınca parazit almaya başladık.Mıntajı yapan usta parazit önleyici takıp sorunu giderdi.Bu arada tek rca bağlamış anfiye.Bikaç ay böyle kullandım 15 gün önce pıoneer double bağlattım bu kez başka bi ustaya.Double takınca rca yı ikîlemek istedik fakat anfinin kanallarında fazlasıyla parazit var kablo çekildi ama öncekî gibi bırakıldı.Usta büyük ihtimal anfiden diyor.Sizce ne yapmak lazım vaktim yoktu elletmedim anfiyi.Bu arada anfi önceden teknede bağlıydı.Parazit bayağ yoğun engelleyici bağlamayınca.Şaselemenin yeri daha iyi biyere alındı

turboman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    15 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bass kanalına giden rca kablosunun şase kısımlarınıda kes sadece fişlerin uç kısımlarından aktarma yap benimde başıma geldi bu yöntemle 2 senedir kullanıyorum sorunsuz
    kadett e-astra gsi-fiat turbo-kadet turbo-bmwe21 323-honda civic n/a-ford sierra n/a-honda integra n/a-ford sierra rs500-honda integra turbo-bmw e30 n/a-mercedes c180-bmw e36 compact turbo loading...

tayf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    rca kablolar ıle amfının elektrık hattı aynı yerden gıdıyorsa parazıt yapabılır bı kontrol etmekte fayda var

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler