User Tag List

14 sonuçtan 1 ile 14 arası

Konu: Porsche Cayenne icin Kaliteli Muzik Sistemi Onerisi

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Arrow Porsche Cayenne icin Kaliteli Muzik Sistemi Onerisi

Oncelikle belirteyim muzik sistemleriyle ilgili pek bilgim yok. 2008 Porsche Cayenne Turbo aracimin standart muzik kalitesi eh iste. Ekranin cozunurlugu de idare eder ama DVD, MP3 falan calamaz. Muzik turu olarak yuksek basli Underground, Trance yaninda Hip Hop dinliyorum genelde.

Elimde daha onceden Amerikadan getirdigim Sound Stream Tarantula serisi hoparlorler, hoparlor ve sub amfileri, subwoofer, kapasitor vesaire var. Zaten elimde mevcut bulunan bu parcalari aracimda kullanmayi dusunuyorum.

Ana unite olarak piyasada double din ve Can-bus uzerinden direksiyon dugmeleriyle calismasi mumkun en iyi sistemler hangileri? Amerikadaki nerdeyse herkes Pioneer AVIC-8000 NEX oneriyor ama eminim Turkiyede calismaz o unite. Navigasyon icin cogunlukla iPhone uzerinden Yandex kullaniyorum o yuzden navigasyon olmak zorunda degil. Benim icin onemli olan ekran cozunurluk kalitesi, ses kalitesi, TV unitesi olmasi ve duzgun calismasi ve Can-bus uzerinden direksiyon dugmelerini ve diger fonksiyonlari kullanabilme.

Oneride bulunurken nerden kaca alabilecegimi de belirtirseniz cok makbule gecer..
    Stable of Twin Turbo Heart Breakers

Sert@ç - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    13 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Elimde 957 için bose sistem var düşünürseniz
    Hiç kes biç vs olmaz
    Alıntı hakotech Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    3 tane daha konu acarsan magnumdan lamboyu kazanıcaksın hemde yalamadan..

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Sert@ç Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Elimde 957 için bose sistem var düşünürseniz
    Hiç kes biç vs olmaz
    Etti 2. Benim de zaten uzerindeki 957 bose sistem (stepne yerinde Bose subwooferi, amfileri falan dahil). Bana kaliteli goruntu ve ses verecek Can-bus uyumlu bir ana unite lazim. Diger Sound Streamdan aldigim parcalar hazir zaten.

STP - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    106 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alakasiz belki ama tt viperin sahibi deilmisiniz ? Yanlismi tahmin ettim

Post Thanks / Like
    Mentioned
    106 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bu arada masconi nin dsp sini alirsaniz ana unite gereksiniminiz olmaz, android telefonla harikalar yaratirsiniz

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı STP Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu arada masconi nin dsp sini alirsaniz ana unite gereksiniminiz olmaz, android telefonla harikalar yaratirsiniz
    Selam evet TT Viper'in sahibi benim. Masconi DSP dedigin iPhone veya android telefondan sesi sisteme aktaran unite mi? Aslinda benimde aklimda Samsung Galaxy Tab 2, iPad turu android (hangisinin ekrani daha buyuk ve iyiyse) takmak var. Hem bunlarin Can-bus uzerinden iletisimini saglayan programlar da var. Cok ta efsane olabilir aslinda.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    106 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Dogru tahmin, zamaninda sizin evinize gelmistik extreme sound ozhan ile. Yurtdisindan gelirken getirdiginiz muzik sistemini ML jeepinize montaj yaptirmak istiyodunuz.

Masconi dsp ile cok detayli ses kalite ayari yapabilirsiniz, telefonunuzdan direk muzik calabilirsiniz. Ses kalite kaybi olmadan hatasiz bir muzik dinlersiniz.size onerim cayenne ile cok ugrastiniz, o araca deger bir ses sistemi yaptirin derim, veysel koc u oneririm. Masconi ve morel ile calisir. Pisman olmazsiniz

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bir head unit olmadan sadece Masconi dsp ile tableti teybin yerine takip radyo, muzik, TV, Nav, vs imkansizmis. Head unit olduktan sonra telefonu ona dsp uzerinden baglayip muzik dinlemek mumkun ama tek basina tablet + dsp'nin amfileri, sub ve speakers'i beslemesi imkansiz dediler.

Bir de trip, yakit kullanim, vs bilgileri teyp ekrani uzerinde cikiyor. Bu fonksiyonu kaybedersin baska teyple diyorlar.

Benim orjinal teypiyle ilgili en buyuk derdim goruntu kalitesi. Kolay bir cozumu yok gibi gozukuyor..

G_TT_I - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Sub nasıl çalıyordur bilem, ama amfi ve kabini ile istediğiniz tonu yakalatabilirsiniz.
    Kapılar için elinizdekiler bose'leri sökmeye değer mi soru işareti.

Kafadan kapılara Focal ve mutlaka 3 yollu bir tercih yapın ve audison bit one işlemci koyun artık nereyse tüm 3 serileri bunu kullanıyor cayyene için pahalı olacağını sanmam.

Ana ünite seçimi çok zor piyadaki çoğu ekranın çıkışları kaliteli müzik dinlemek için çok yersiz, ben işçilik ve malzeme konusunda arabalarımı ataşehir higwaye götürüyorum, belki örnek bir sistem dinletirler ona göre karar verirsiniz.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Elimdeki Soundstream amfi, subwoofer, speaker vs cok kaliteli. Kapilardan soktugumuz Bose'lardan kat kat kaliteli diyebilirim. Sound Stream Turkiyede pek bilinmeyen bir marka ama olsun Amerikada kalitesiyle taninan bir marka.

Anfi, speaker, subwoofer derdini cozdum gibi. Bendeki sub 1600W kagit ustunde ama gorucez. Kapasitor falan da takiyoruz. Ana unite olarak sanirim en iyi secimim Dynavin N6-PC. Porsche Cayenne uyumlu, radio tuner'i kaliteli, tum direksiyon fonksiyonlarini kullanabilen yegane ana unite. Kim satiyor acaba Dynavin N6-PC? Arastirmak lazim..

Post Thanks / Like
    Mentioned
    106 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı KING Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bir head unit olmadan sadece Masconi dsp ile tableti teybin yerine takip radyo, muzik, TV, Nav, vs imkansizmis. Head unit olduktan sonra telefonu ona dsp uzerinden baglayip muzik dinlemek mumkun ama tek basina tablet + dsp'nin amfileri, sub ve speakers'i beslemesi imkansiz dediler.

Bir de trip, yakit kullanim, vs bilgileri teyp ekrani uzerinde cikiyor. Bu fonksiyonu kaybedersin baska teyple diyorlar.

Benim orjinal teypiyle ilgili en buyuk derdim goruntu kalitesi. Kolay bir cozumu yok gibi gozukuyor..

Orjinal teyp yeterli, kim soylemisse yanlis soylemis. Veysel koc u arayin sİze yardimci olur.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı STP Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Orjinal teyp yeterli, kim soylemisse yanlis soylemis. Veysel koc u arayin sİze yardimci olur.
    Tamam iste orjinal teypin olmasi gerekiyor. Teyp olmadan sadece tablet, dsp, anfi, hoparlor, sub muzik alinamiyormus. Benim orjinal teyp yerinde kalacak olduktan sonra benim istedigimi yapmak mumkun degil. Benim istedigim orjinal teypin oldugu yere Samsung tablet koymak.

Ozelden veysel kocun cebini msg atar misin?

MMMacit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    DIY Proje Kısmında İpad İle Yapılmış Bir Projemiz Var. Biz de Teyp Vardı Ama Teypsizde Yapabiliyorsunuz. Bu İşin Uzmanı Soundmanca Diye Amerikada Bir Firma. İletişime Geçerseniz Yardımcı Olurlar Ama Ne Kadar Kaliteli Müzik Verir O Belli Olmaz.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı MMMacit Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    DIY Proje Kısmında İpad İle Yapılmış Bir Projemiz Var. Biz de Teyp Vardı Ama Teypsizde Yapabiliyorsunuz. Bu İşin Uzmanı Soundmanca Diye Amerikada Bir Firma. İletişime Geçerseniz Yardımcı Olurlar Ama Ne Kadar Kaliteli Müzik Verir O Belli Olmaz.
    DIY bolumunde yaptiginiz uygulamayi gordum. Benim de istedigim Samsung Galaxy Note 3G 10.1" uniteyi orjinal teypin oldugu yere koyup burdan muzik, TV, radyo, film, DVD, navigasyon, aracla ilgili bilgileri gorebilmek, direksiyondan dugmeleri kullanabilmek ve kaliteli muzik alabilmek istiyorum. Bilmiyorum cok sey mi istiyorum. Bizim orjinal teyp ekranli ve baya buyuk. Orjinal teypin onune tablet koyma ihtimalimiz yok.

Bu arada kapilar hazir gibi..

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler