User Tag List

16 sonuçtan 1 ile 16 arası

Konu: navitech dtv 8500 multimedia

Umut melek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    13 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

navitech dtv 8500 multimedia

Arkadaşlar selamlar başlıkta bahsettiğim navitech in dtv 8500 serisi ürününü aldım. Sormak istediğim kullanan Arkadaşlarin düşüncesi yorumları.Tüm aktif kullanılan forumlarda göz gezdirdim , ürün hakkında çok çok iyi yorumlar aldım bu yüzden ürünü hiç tereddüt etmeden aldım. Geri görüş geceye duyarlı kamera ve tv özelliği açıkçası beni cezbedti . kullanan var ise bilgi paylaşılır ise cok memnun olucam.

LantisFatih - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ve en uygun nerde var ebnde takıpteyım
    NE MUTLU TÜRKÜM DIYENE!

Post Thanks / Like
    Mentioned
    13 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Geri görüş kamerasıyla birlikte kardeşim 575 e geldi bana montaj yaptiramadim daha çerçevesini bekliyorum

playhard - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    keşke önce konu açsaymışsın. ben dtv 8600 kullandım çok memnundum ozaman navigasyonlu versiyonu çok pahalıydı alamamıştım.keşke navigasyonlu olan nx versiyonlarından birini tercih etseymişsiniz.fiyat farkı yok denecek kadar az.
    bende araba çalışmıyorken aküden elektrik çekiyordu kontağa bağlatmıştım buna dikkat edin tavsiyem.

Emre Ekrem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Hayırlı olsun güle güle kullanın, aynı ürünün indash modeli var mıdır, merak ettim.
    /// PEUGEOT SPORT
    Undertaker

PSA Brothers

Post Thanks / Like
    Mentioned
    13 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Eyvallah kardeşim bilgin için , olsun ya navigasyon olmayıversin yeterli bu özellikleri benim icin maksat daha keyifli dolu olsun içi baya araştırdım navitech baya iyiymiş fiyat performans olarak bakalım çerçevesinide çözdük mü yine paylaşım yapicam

Post Thanks / Like
    Mentioned
    13 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Emre Ekrem Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun güle güle kullanın, aynı ürünün indash modeli var mıdır, merak ettim.

http://www.navitech.com.tr/products.asp?id=74&pid=635

Bunu bir arkadaşım aldı kendi aracına cok beğendi tv özelliği ekran kalitesi dvd vs baya özellikli bakmanızı tavsiye ederim

darkmoon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    107 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    bende nx212-f versiyonu vardı hala var evde duruyor.. uzun süre kullandım içi aynıdır bu aldığın ürünle merak ettiğin ne varsa sor yanıtlarım.. on numara teypdir o fiyatlara.. yok yok.. nav i,tv,usb,sd card,bluetooth,geri kamera v.b ...
    Edebim el vermez edepsizlik edene... Susmak en güzel cevap, edebi elden gidene. [Yunus Emre]

Zenginin malı Züğürdün çenesini yorarmış.. (ZZ Rules)

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    geçen metroda gördüm söyle bi inceledimde tüy gibi hafifti umarım özellikleri ve ses kalitesi doyurucudur
    yiyemeyeceğin obamanın altına yatmayacaksın

Post Thanks / Like
    Mentioned
    13 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı darkmoon Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bende nx212-f versiyonu vardı hala var evde duruyor.. uzun süre kullandım içi aynıdır bu aldığın ürünle merak ettiğin ne varsa sor yanıtlarım.. on numara teypdir o fiyatlara.. yok yok.. nav i,tv,usb,sd card,bluetooth,geri kamera v.b ...

eyvallah abicim saolasin valla dediğim gibi aldım ürünü aracım için cerceve siparişi verdim yurtdışından dün kargoya verilmiş tahmini 25 gün içinde elimde olur. burdaki sitelere baktım hem uçuk fiyatlar vermişler birde msj attım mevcutmu diye Suan yok yakin zamanda gelicek diyorlar tv kanallarıni izlemek için her hangi bir ekstra anten vs tarzi bir aparat gereklimidir . birde ekran kalitesi görüntüsü oldukça iyiymiş dvd film falan taktığında görüntü kalitesi olarak sninde eklemek istediğin birşeyler varsa paylaş abim konuyu okuyan arkadaşlar için de iyi olur bilgilerin

Post Thanks / Like
    Mentioned
    13 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı yakuza Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    geçen metroda gördüm söyle bi inceledimde tüy gibi hafifti umarım özellikleri ve ses kalitesi doyurucudur

İnşallah kardeşim araştırmalarima göre kullananlar baya memnun kalitesinden araca taktığımda burada videolar resimler vs paylasirim düşünen ve arayışta olan arkadaşlara fikir olur

darkmoon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    107 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Alıntı Umut melek Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    eyvallah abicim saolasin valla dediğim gibi aldım ürünü aracım için cerceve siparişi verdim yurtdışından dün kargoya verilmiş tahmini 25 gün içinde elimde olur. burdaki sitelere baktım hem uçuk fiyatlar vermişler birde msj attım mevcutmu diye Suan yok yakin zamanda gelicek diyorlar tv kanallarıni izlemek için her hangi bir ekstra anten vs tarzi bir aparat gereklimidir . birde ekran kalitesi görüntüsü oldukça iyiymiş dvd film falan taktığında görüntü kalitesi olarak sninde eklemek istediğin birşeyler varsa paylaş abim konuyu okuyan arkadaşlar için de iyi olur bilgilerin
    tv anteni var dvbt anteni satarlar tesisatçın iyiyse paralel bağlantı yapsın şaşi içinede bir anten gömsün cam üstü dışında şehir içinde çok yerde cam gibi çeker onu bırak normalde yolda giderken pek iyi çekmez araba haraket halinde olduğu için ama bu yöntemle şehir merkezlerinde falan arabayla giderken bile cam gibi çeker..

bunun dışında mini usb kablsounu çok kısa al darkın falan var.. 16gb flash bellekleri sorunsuz okur.. ben genelde hd ripten divx atıyordum okuyamadığı divx yoktu.. güzel dvd cdleri yapdım filmlerden oluşan onlar şu anda hala duruyor şu andaki teybimdede kullanıyorum klipler yapabilirsin güzel oluyor yolda giderken hem müzik hemde klip izlemek.. bazıları tv zannediyor .. bluetooth özelliği güzel tabletindeki veya telefonundaki her türlü şeyi çalar telefon görüşmesi dışında.. bir rehberi atmak varmış onu çözemedim gerekte duymadım açıkcası .. bunun dışında sd card takabilirsin 16gb lık sorunsuz tanır.. navigasyon varsa navigasyon haritanı modifiye edebilirsin en son güncel harita ile birlikte.. gene ufak boxlar var bende var misal o boxa ön ve arka kamerasını bağlıyorsun boxın çıkışınıda teybe bağlıyorsun ön kameranda oluyor.. yol takip kamerası ve park kamerası gibi güzel oluyor..
    kısaca bir internetin yok teypde o kadar onuda bir tablet alıp tebaleti bluetoothdan teybe bağlayıp çözebilirsin..
    Edebim el vermez edepsizlik edene... Susmak en güzel cevap, edebi elden gidene. [Yunus Emre]

Zenginin malı Züğürdün çenesini yorarmış.. (ZZ Rules)

Post Thanks / Like
    Mentioned
    13 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı darkmoon Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    tv anteni var dvbt anteni satarlar tesisatçın iyiyse paralel bağlantı yapsın şaşi içinede bir anten gömsün cam üstü dışında şehir içinde çok yerde cam gibi çeker onu bırak normalde yolda giderken pek iyi çekmez araba haraket halinde olduğu için ama bu yöntemle şehir merkezlerinde falan arabayla giderken bile cam gibi çeker..

bunun dışında mini usb kablsounu çok kısa al darkın falan var.. 16gb flash bellekleri sorunsuz okur.. ben genelde hd ripten divx atıyordum okuyamadığı divx yoktu.. güzel dvd cdleri yapdım filmlerden oluşan onlar şu anda hala duruyor şu andaki teybimdede kullanıyorum klipler yapabilirsin güzel oluyor yolda giderken hem müzik hemde klip izlemek.. bazıları tv zannediyor .. bluetooth özelliği güzel tabletindeki veya telefonundaki her türlü şeyi çalar telefon görüşmesi dışında.. bir rehberi atmak varmış onu çözemedim gerekte duymadım açıkcası .. bunun dışında sd card takabilirsin 16gb lık sorunsuz tanır.. navigasyon varsa navigasyon haritanı modifiye edebilirsin en son güncel harita ile birlikte.. gene ufak boxlar var bende var misal o boxa ön ve arka kamerasını bağlıyorsun boxın çıkışınıda teybe bağlıyorsun ön kameranda oluyor.. yol takip kamerası ve park kamerası gibi güzel oluyor..
    kısaca bir internetin yok teypde o kadar onuda bir tablet alıp tebaleti bluetoothdan teybe bağlayıp çözebilirsin..

Eyvallah abim saolasin yorumların için tv için şunu önerdi aldığım satıcı

http://m.gittigidiyor.com/urun/133421738

Açıklamalar kisminda kablo renklerine göre bağlantı olaylarını anlatmış bnde aracım için uyumlu cerceve gelince bu açıklamaları tesisatciya aynısını aktarcam inşallah dediğin olur abim bnde klip falan yükler öyle hem müzik hem film tadında izlemeyi düşünüyorum ama yolda olaki tv acma gereği olursa hoş olur bu anten ve ayarlama konusunda Suan tek beklediğim cerceve oda 10 gün içinde elimde olur ,,

Post Thanks / Like
    Mentioned
    13 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Selamlar arkadaşlar sipariş ettiğim çerçeve geldi fakat bnm teyp amfi müzik sistemleri ile ilgili bilgim pek yok ,,, varmı kurulumda yardımcı olabilecek yönlendirme yapabilecek arkadaşlar geri görüş kamerası ve tv antenide var ben baktim baktim bir sonuca varamadim

drivertech - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Üstad son durum nedir memnun kaldın mı sonuçları yazarsan seviniriim.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    13 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı drivertech Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Üstad son durum nedir memnun kaldın mı sonuçları yazarsan seviniriim.

Kardeşim takıldı araca maşallah çok beğendim arka Kamerası falan çözünürlüğü cok memnun etti menüsü bluetooth tel ile bağlantısi sd kart usb falan dvd kalitesi baya iyi cok ciddi Bu tarz cihaz düşünen aarkadaşlara öneririm

Konusunu açtım aracın zaten orda bir kac ic detay resim var Bakabilirsin

http://www.techturkey.com/forum/otom...ml#post7737115

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler